zasto je danas tako tesko naci "normalnu" devojku

Zato sto su normalne u stvari gaborke, a gaborke ne umeju da se muvaju, pa ti treba neka izuzetno srecna okolnost da smuvas gabroku.

Sta podrazumijevas pod gabor? Ruznu osobu? Neuglednu osobu?
Ako zena ne zna da se muva, da li to znaci da ona nije u stanju osvojiti muskarca?
Ako je tako, zasto bi onda muskarcu bio veci problem osvojiti takvu zenu, nego neku koja ima slifa za flert, i zasto bi za osvajanje takve zene (gabora), njemu bile potrebne srecne okolnosti?
 
Ma ajde,ko jos voli normalne danas?
Taj nije normalan ;)

Mogu da se kladim da moje komsije indijanci koji sede ispred prodavnice i piju pivo, vole normalne.

Sta podrazumijevas pod gabor? Ruznu osobu? Neuglednu osobu?
Ako zena ne zna da se muva, da li to znaci da ona nije u stanju osvojiti muskarca?
Ako je tako, zasto bi onda muskarcu bio veci problem osvojiti takvu zenu, nego neku koja ima slifa za flert, i zasto bi za osvajanje takve zene (gabora), njemu bile potrebne srecne okolnosti?

Bas to. Ruznu, nakaradnu. Ona nije u stanju da osvoji muskarca. Veci mu je problem nju da osvoji nego neku koja ima slifa za flert jer ona kad joj decko pridje kaze da on nema sanse kod nje, ne znajuci ni sama zasto to govori. Potrebno mu je da dodje do srecne okolnosti da se upozna sa njom preko njene sestre, jer tada ona nece doci u priliku da mu kaze da on nema sanse kod nje.
 
Mogu da se kladim da moje komsije indijanci koji sede ispred prodavnice i piju pivo, vole normalne.
Zajebavam se.Sala... :oops:
Danas je problem sto svi imaju previsoko misljenje o sebi,i zene i muskarci,svi su povrsni,puni predrasuda,zele nesto na brzinu,mrzi ih da se potrude oko nekog,upoznaju tu osobu...bla,bla,bla
SUJETA
A 'gabori' su suuuuuuuuuuuujetni......ali dobro,nije lako kad si ruzan,moras vise da se trudis da bi te neko upoznao,nemas tu prednost u startu,tesko je biti dobra osoba ako si ruzan,ogorcenje,idu na sazaljenje...
joj sta ja lupam :roll:
 
Kako mozes reci za nekoga da je nakaradan?
Koliko malo obzira u sebi imas, pa da izgovoris toliko teske rijeci?

Svaka zena moze osvojiti muskarca! Bila ona lijepa ili ruzna! Muskarci su laka roba, i za njihovo osvajanje je potrebna jedino zelja!
Zasto bi se, u krajnjem slucaju, bilo koji muskarac lomatao oko osvajanja gabora, zene nakaradne, kao sto ti rece?
Ruznu zenu je, po mom misljenju, mnogo lakse osvojiti nego ljepoticu! Ona pristaje na sve, ide po principu daj sta das, dok lijepa zena za sebe bira samo najbolje!
 
Ja mislim da ne postoji ružn žena... Dobro sad.... Sve zavisi od toga koliko žena voli sebe, koliko se ceni i kako se nosi sa tim. Koliko drži do sebe. Meni na primer i ružnjikave osobe mogu posedovati ogromnu harizmu, duhovitost i humor, poznajem par takvih i više ih cenim nego umišljene lepotice... No dobro... Mislim da ih ne treba etiketirati kao gabore i sl... Sve je do čoveka... A da odgovorim na pitanje zašto je danas teško naći nomalnu devojku-iz istog razloga zašto je teško naći normalnog momka. Zapitajte se...
 

Back
Top