zasto je danas tako tesko naci "normalnu" devojku

U pravu si 100% Mihal, zenske se izvitoperile, vazno im je da pronadju izvor materijalnosti,a ljubav se otkotrljala negde niz strminu.Sistem to stvara, jer mu trebaju Robovi i radna snaga za sto vise profita.
zensko kad nadje muskarca alfa tipa kog smatra za odgovarajuci materijalno socioloski status- vrlo brzo i vrlo lako shiri noge ,gotovo nikakva spika ti nije potrebna, dok bete mesecima i godinama obigravaju oko nje cine joj svakakve usluge i ne da im ni da primirishu ,ukoliko nesto i pokusaju bice napuseni:hahaha: ,dok alfa vata za mindzu na prvom sastanku bez problema:cool:.... naravno ona ce to opravdati sebi i drugima kako se "zaljubila' kako je pronasla svoj par tralalaa....:super::rotf:
 
Poslednja izmena:
i mislim da sve manje ima sexa u srbiji ,bas zato jer zene pojacavaju manipulaciju, betama uskracuju sem kad im dogori, vecito cekajuci da naidje neki alfa tuki da se nabodu brze-bolje na njega i da ga prisvoje za sebe....
to su sto bih ja rekao -alfa udovice (a devojke), mnogo ih ima sto znanih/sto neznanih, bile su sa takvim tipom i nece nazad na nize pozicije, u vecitom su cekanju ,da pozove ,da naidje ,ali nece nikada jer ona je matora iskoriscena i odbacena ,i mladje su zauzele njeno mesto.....;)
 
i mislim da sve manje ima sexa u srbiji ,bas zato jer zene pojacavaju manipulaciju, betama uskracuju sem kad im dogori, vecito cekajuci da naidje neki alfa tuki da se nabodu brze-bolje na njega i da ga prisvoje za sebe....
to su sto bih ja rekao -alfa udovice (a devojke), mnogo ih ima sto znanih/sto neznanih, bile su sa takvim tipom i nece nazad na nize pozicije, u vecitom su cekanju ,da pozove ,da naidje ,ali nece nikada jer ona je matora iskoriscena i odbacena ,i mladje su zauzele njeno mesto.....;)
tako je
 
Ja mislim da problem sa pronalazenjem devojke i sl, a iz koga nastaje i problem sve manje zakljucenih brakova, manje dece itd, nije specifican samo za Srbiju, nego upste za zapadnu Evropu. Cesto putujem u Nemacku i tamo, i pored velike zaposlenosti, sve manje mladih ljudi zakljucuju brak, sve je manje dece itd i stanovnistvo je sve starije. Mislim da se prosto zivot i nacin razmisljanja mladih ljudi promenio u zadnjih 20 godina, i on je prosto individualisticki, okrenut prema zadovoljenju materijalnih potreba, jer je zivot sve tezi i skuplji, sve je veca mogucnost da se ostane bez posla, ljudi su sve vize izolovani jedni od drugih itd... i muskarci i devojke su sve oprezniji u tome, sa kim ce da ostvare neku bliskost, kome ce da se poveravaju, da taj drugi nece da ih upropasti ili nesto drugo..

To je mozda jos vise izrazeno u Srbiji, zbog velike nezaposlenosti preostalih mladih ljudi u zemlji, te je izbor devojaka logicno okrenut ka muskarcima koji imaju pare.I to po principu, zasto da gubim vreme sa nekim luzerom, a ne da uhvatim nekog sa lovom i da zivim normalno sa njim, iako pare nisu same po sebi dovoljne za normalan zivot. Svi ostali izgovori devojaka, kao da neki decko nije muzevan, da je sonja, da nije galantan, to je uglavnom pokrice da ga odbiju jer nema pare.
 
Pogresna tema. :p
 

Prilozi

  • P_20180411_122233_BF.jpg
    P_20180411_122233_BF.jpg
    83,8 KB · Pregleda: 5
  • P_20180411_103200_BF.jpg
    P_20180411_103200_BF.jpg
    50,7 KB · Pregleda: 5
i mislim da sve manje ima sexa u srbiji ,bas zato jer zene pojacavaju manipulaciju, betama uskracuju sem kad im dogori, vecito cekajuci da naidje neki alfa tuki da se nabodu brze-bolje na njega i da ga prisvoje za sebe....
to su sto bih ja rekao -alfa udovice (a devojke), mnogo ih ima sto znanih/sto neznanih, bile su sa takvim tipom i nece nazad na nize pozicije, u vecitom su cekanju ,da pozove ,da naidje ,ali nece nikada jer ona je matora iskoriscena i odbacena ,i mladje su zauzele njeno mesto.....;)

Tako ti je to u drzavama cetvrtog sveta sa seljackim mentalitetom.ALI..imaju one nekoliko kombinacija.Nadju tog ''medu'' koji ima pare ali nema tuki,pa njega kao vole a sa strane se karisu.
 
Evo napisacu moju pricu. I onako je anonimno. Pa mi recite logiku..ja nemam 19, usla sam u godine kada zelim brak, jmam 32 i nisam baba, ali ne moze da se uporedi mladost od 19,za mene kazu da sqm prezgodna i lepa, ali ja sam izgubila samopouzdanje i nije ni cudo. Evo zasto, muksarci pricaju da zele normalnu i smernu za brak, a to sam ja, ali uverila sam se da to ne ceni, ni lepota duse, jer me momci zamene fuljom koja je atraktivna, nenormalna, itd. Evo situacija iz koje se cupam, decko lep pozeljan, bira mene , govorj za one sto se tako slikaju ko ce to da zeni? Ja dozibljavam da on napravi od mene kurvu, odbacuje me , pravi ljubomorne scene, napravi dete i otera na abortus a onda se okrene devojci koja se slika probokativno, ima neke myfans gde izbacuje sboje slike, kao neki model, ona i ja nebo i zemlja, smetalo mu sto ja stojin na prozoru i pominjao neke momke i da sam ja neozb devojka, a takva devojka je ozb i sa takvom formirati porodicu? Onda shvatam sta muskarci zele i vole, ne vole normalne devojke , vole *****, i tu je kraj price.
 
Evo napisacu moju pricu. I onako je anonimno. Pa mi recite logiku..ja nemam 19, usla sam u godine kada zelim brak, jmam 32 i nisam baba, ali ne moze da se uporedi mladost od 19,za mene kazu da sqm prezgodna i lepa, ali ja sam izgubila samopouzdanje i nije ni cudo. Evo zasto, muksarci pricaju da zele normalnu i smernu za brak, a to sam ja, ali uverila sam se da to ne ceni, ni lepota duse, jer me momci zamene fuljom koja je atraktivna, nenormalna, itd. Evo situacija iz koje se cupam, decko lep pozeljan, bira mene , govorj za one sto se tako slikaju ko ce to da zeni? Ja dozibljavam da on napravi od mene kurvu, odbacuje me , pravi ljubomorne scene, napravi dete i otera na abortus a onda se okrene devojci koja se slika probokativno, ima neke myfans gde izbacuje sboje slike, kao neki model, ona i ja nebo i zemlja, smetalo mu sto ja stojin na prozoru i pominjao neke momke i da sam ja neozb devojka, a takva devojka je ozb i sa takvom formirati porodicu? Onda shvatam sta muskarci zele i vole, ne vole normalne devojke , vole *****, i tu je kraj price.

Žao mi je što si imala tako loše iskustvo. Pozovi lika i zahvali mu se što ti je učinio uslugu i uklonio se iz tvog života umesto da ti upropasti buduće godine i decenije.

Ne slažem se da svi muškarci hoće ludaču i ku*vu, to hoće samo oni nezreli koji se ni ne mogu nazvati muškarcima (nego su neki bedan izgovor za osobu muškog pola).
 

Back
Top