Kraljevina Srbija

Samostalna Srbija kao monarhija?


  • Ukupno glasova
    19
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Kako vam se čini ideja da Srbija lepo bude MONARHIJA ako se desi razilaženje sa Crnom Gorom?

Gospodar-prstenova2.jpg


Bar ćemo znati gde idu pare!
Ovako svako grabi čim dodje na vlast.
Kakav narod?
Koji narod?
Čiji narod?
$$$ Pareeeeeeee $$$

p.s. molim moderatore da mi ne brišu sliku jer je ista bila objavljena u sredstvima javnog informisanja i niko se nije bunio.
Ne morate ni vi :wink:
 
Bilo bi zgodno, onako egzoticno..da u vremenu velikih filmskih hitova o kraljevima i kraljevinama, i Srbija postne jedno, tako , carobno mesto ...gde ce premudri, nepobedivi, kralj voditi svoj narod kroz sve strahote danasnjeg vremena...mracnijeg i od najmracnijih Merlinovih dana.

Ali, avaj, nas kralj ne lici bas, onako buckast na nepobedivog viteza, mudrost mu je odlika, iako mu jezici nesto slabije idu..narocito maternji. Sto i nije neki misnus za kralja....da ne poznaje svoj jezik.

No, kakav narod, takva i drzava, a opet kakva drzava, takav joj i kralj...ja sam licno...ZA !
Ma , nek ide zivot........nema koristi, ali lepo zvuci......KRALJEVINA SRBIJA.... do J*ja :)
 
Матерњи Он говори као и српски али зато енглески, који многим нашим политичарима, осим покојног Милошевића, прелази на брокен, Њему је природан, што није ни чудо јер се тамо родио и одгојио, а има и много других врлина и добрих пријатеља који би нам у овом времену могли пружити бар подршку ако не и помоћ. Само мислим да ће Дунав још много пута морати прати Србију а нарочито Војводину да сапере комунистичку љагу која се тешко пере! И друго може Србија бити краљевина и без краља, као што је то била и Шпанија једно време. Важно је променити систем јер без те промене само Бог може да нас извуче из ових неприлика, али ми изгледа да су неки Срби постали алергични не само на краља него и на Бога.

Вујадин
 
Naravno da bi bilo bolje da je Srbija kraljevina samo bi morali naterati princa da propeva srpski i milina ionako je on normalniji covek i veci demokrata nego pola nasih stranackih prvaka i ima veze po svetu a i time bi dikazali da smo zauvek rascistili sa komunjarama .Samo bez Crne Gore nemojte molim vas trebce nam jos sto godna de se oslobodimo brdjanskog olosa koji se navukao ovde samo nek idu sto dalje .
 
dr.HOOK&medicine_shaw:
Bilo bi zgodno, onako egzoticno..da u vremenu velikih filmskih hitova o kraljevima i kraljevinama, i Srbija postne jedno, tako , carobno mesto ...gde ce premudri, nepobedivi, kralj voditi svoj narod kroz sve strahote danasnjeg vremena...mracnijeg i od najmracnijih Merlinovih dana.

Ali, avaj, nas kralj ne lici bas, onako buckast na nepobedivog viteza, mudrost mu je odlika, iako mu jezici nesto slabije idu..narocito maternji. Sto i nije neki misnus za kralja....da ne poznaje svoj jezik.

No, kakav narod, takva i drzava, a opet kakva drzava, takav joj i kralj...ja sam licno...ZA !
Ma , nek ide zivot........nema koristi, ali lepo zvuci......KRALJEVINA SRBIJA.... do J*ja :)

Ko da su Engleski kraljevi bili mister univerzuma?
Pa i Engleska je monarhija?
Imaju finu ekonomiju.
Doduše ne zbog kralja nego zbog akcija.
A opet ne zbog onih omladinskih akcija nego onih sa berze.
Sad kako da reagujem u svojstvu viteza?
Mislim ako sam vitez onda sam i za kralja.
Medjutim ovo je samo avatar.
Ali sa vitezom.
A vitez znači...
Ma laku noć...

Mislim mogu i ja jedan offtopic.
 
Au, ovaj našao da opominje modove? :shock:
Pa sinko, da ti kaže čiča nešto, ja to radio na početku!
I posle tri bana naučio da ti je to zaludna rabota ovde.
Ljubi-grebi, ljubi grebi, zalud. 8-)
Čudna to sorta. :roll:

Ovaj četvrti od Jominija ne računam.
To je bi lo na političkoj osnovi.
Da ne kažem na drvenoj. :lol:

Inače po ovoj anketi KRALJ vodi! :-D
Živeo Kralj! :-D :-D :-D

Samo biće da mi nije prešao cenzus :wink:
Ajde dangube političarske glasajte... :?
 
Iron Lord:
Ko da su Engleski kraljevi bili mister univerzuma?
Pa i Engleska je monarhija?
Imaju finu ekonomiju.
Doduše ne zbog kralja nego zbog akcija.
A opet ne zbog onih omladinskih akcija nego onih sa berze.
Sad kako da reagujem u svojstvu viteza?
Mislim ako sam vitez onda sam i za kralja.
Medjutim ovo je samo avatar.
Ali sa vitezom.
A vitez znači...
Ma laku noć...

Mislim mogu i ja jedan offtopic.
Ja mislim da ti ne moras da se odreknes vitezovanja, evo, ja ti pruzam ruku spasa, imenujem te za viteza okruglog stola (ne obracaj paznju na cose) :wink:
Odbijes li, nemoj da se jadas kraljici Ginviri nit damama na njeznom dvoru :razz:
U potpisu, Ginvira :wink:
 
Dlakava_Strvina:
Au, ovaj našao da opominje modove? :shock:
Pa sinko, da ti kaže čiča nešto, ja to radio na početku!
I posle tri bana naučio da ti je to zaludna rabota ovde.
Ljubi-grebi, ljubi grebi, zalud. 8-)
Čudna to sorta. :roll:

Ovaj četvrti od Jominija ne računam.
To je bi lo na političkoj osnovi.
Da ne kažem na drvenoj. :lol:

Inače po ovoj anketi KRALJ vodi! :-D
Živeo Kralj! :-D :-D :-D

Samo biće da mi nije prešao cenzus :wink:
Ajde dangube političarske glasajte... :?


Dobar je Dlakavi, dobar je! Nasmejem se kada ga čitam!
:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top