Kazi Vazi...?:

Sphinx

Početnik
Poruka
18
Da li ste ZA ili PROTIV veza "bez obaveze"?
Da li ste nekad imali takvu vezu?Je li to bolja varijanta od "prave" veze?Ili je bolje biti sa nekim,vidjati se kad pozelite,bez pravdanja,nerviranja i sl.?
Mislim da je bilo nekih slicnih tema na forumu, ali nista bas konkretno. ;) 8-) ;) 8-) 8-)
 
Sphinx:
Da li ste ZA ili PROTIV veza "bez obaveze"?
Da li ste nekad imali takvu vezu?Je li to bolja varijanta od "prave" veze?Ili je bolje biti sa nekim,vidjati se kad pozelite,bez pravdanja,nerviranja i sl.?
Mislim da je bilo nekih slicnih tema na forumu, ali nista bas konkretno. ;) 8-) ;) 8-) 8-)
Iskreno protiv....ako sam s nekim-zajedno smo dok ne pukne...Ne praktikujem takve veze,ali nikad se ne zna...Ako mi nekada bude to odgovaralo-shto da ne...Trenutno nisam za to..
 
ma ako je tako, onda nije veza neg' obaveza...a i nisam takva osoba koja moze da bude sa nekim kao u vezi ali bez veze...
ja sam protiv
ako taj sto je kao samnom u vezi bez obaveze pomislila bih koji kreten...
ne znam...mislim znam...ja sam protiv...nekako je neposteno...nepravda...
 
Ijaaaoooo de me nadje :mrgreen:
"Kazi vazi i neka niko ne zna
da si moja veza bez obaveza
znam da nisi, nisi ko druge zene
potrosi se nocas na meneeee..."

ovaj...da... veza bez obaveza... nikad nisam praktikovao, nesto bas i nemam zelju.Je l' veza na jedno vece i to dodje isto? :?
 
Shinoda:
Ijaaaoooo de me nadje :mrgreen:
"Kazi vazi i neka niko ne zna
da si moja veza bez obaveza
znam da nisi, nisi ko druge zene
potrosi se nocas na meneeee..."

ovaj...da... veza bez obaveza... nikad nisam praktikovao, nesto bas i nemam zelju.Je l' veza na jedno vece i to dodje isto? :?

Pa ne bas... Veza na jedno vece je upravo to - veza na jedno vece. Ja mislim na vEzU,da se vidjas sa nekim,da ste zAjEdNo ali sve je oPuStEnO,bez neke frke,ljubomore,gde si bio,sta si radio... vec jednostavno - vidjamo se,lepo nam je i nista vise... 8-)
 
Sphinx:
Pa ne bas... Veza na jedno vece je upravo to - veza na jedno vece. Ja mislim na vEzU,da se vidjas sa nekim,da ste zAjEdNo ali sve je oPuStEnO,bez neke frke,ljubomore,gde si bio,sta si radio... vec jednostavno - vidjamo se,lepo nam je i nista vise... 8-)
Aha! :shock: hmmm... ne znam, ja sam oduvek gledao na veze kao na nesto malo ozbiljnije, moguce da bih bio u takvoj vezi ali ne dugo..eto malo se iscimamo i kraj!
 
@nica:
Ko to tamo peva? Crni ili Djani ili vec koji djavo?
CrnI! pxixixi
"Trebaaa mi nekoooo, za malo neznostiiiii
trebaaa mi neko, baaaaas kao tiiiiii.... [tuc tuc tuc]
Ko ti brani imaj zivot svoooooj
za sutra imaj druge planoveeeeee
al nocas zelis da sam tvooooooj
hajde da zagrejmo dlanoveeee
O tebi nista lose ne misliiiiiiim
ne nisi laka u mojim ocimaaaa
ja samo priliku koristiiiiiiim
za bod u gostimaaaa..."
AAAXAXAXAXA :mrgreen: :lol: :mrgreen:
 
Shinoda:
CrnI! pxixixi
"Trebaaa mi nekoooo, za malo neznostiiiii
trebaaa mi neko, baaaaas kao tiiiiii.... [tuc tuc tuc]
Ko ti brani imaj zivot svoooooj
za sutra imaj druge planoveeeeee
al nocas zelis da sam tvooooooj
hajde da zagrejmo dlanoveeee
O tebi nista lose ne misliiiiiiim
ne nisi laka u mojim ocimaaaa
ja samo priliku koristiiiiiiim
za bod u gostimaaaa..."
AAAXAXAXAXA :mrgreen: :lol: :mrgreen:

A ti se bas lozis na tu pesmu...? Pa onda...jesi li ili nisi ZA? :D
 
Kad_LupimLupim:
@Sphinx
Ma... :roll:
Prvo ti razmisli i napisi ovde, da svi vide, sta je to veza, sta su obaveze u vezi... onda filozofiraj o vezi bez obaveza, pa cemo onda moci da pricamo ko ljudi, a ne ko klinci.
pa, zna se...veza je veza (stalno se vidjas sa nekim, uvek ste zajedno, verni jedno drugom, stalo ti je puno do toga sta ta osoba oseca, sta radi, s kim je...duga veza...itd....jednostavno VEZA)
veza na jedno vece-to je samo tad i gotovo,
veza bez obaveza...k'o sto neko rece, ventil....vidjate se ponekad, ali se vecinom sve svodi na fizicki kontakt, nema tu obicno mnogo ljubavi...
sto se mene tice, mogu sva tri oblika veze da prodju! ;) :-D :p
 
Slozio bi se sa nancy! Veza bez obaveza - mozda i neka vsta bigamije, znaci bukvalno kd ti se cefne ti se setis devojke/decka. U principu nisam uopste za to!
Pesma je extra bas cu sad da je pustim! lol lol lol lol
 

Back
Top