POSJETA CHACHKU

dzabi

Primećen član
Poruka
802
Ljudi divni, ajde mi predlozite neko lepo i jeftino prenociste u chachku, volela bih da dodjem, da vas vidim, ali obzirom da nikad nisam bila u tom kraju, i da nikog nemam tu, trazim vase predloge...pisite o svemu
 
dzabi:
Ljudi divni, ajde mi predlozite neko lepo i jeftino prenociste u chachku, volela bih da dodjem, da vas vidim, ali obzirom da nikad nisam bila u tom kraju, i da nikog nemam tu, trazim vase predloge...pisite o svemu
A odakle si? Mozda nisi dobrodosla!
Salim se naravno!
Cek da razmislim pa da ti to i napisem!
 
pa ne znam i nemash neki izbor...navedi razloge navedi finansijske mogutjnosti navedi jesil kolima il prevozom...ima par motela van grada cene su mislim 1000din mozhda 1500...u gradu imash hotel beograd i hotel...kako se zvashe ono velimirovitjevo gde je ona picerija?...okreni 988 i trazhi broj hotel beograda u chachq...pa okreni pitaj za usluge...ima prenotjishte u ovchar banji tamo je ok al ti trebaju kola do tamo...ime u preljini u motelu livade al isto kola...a u gradu ta dva i mozhda josh hotel morava ako prima goste(mislim da sad tamo izdaju sobe samcima ta neka fora)...u chachq tje ti biti dosadno ako dolazish u grad...jer nema nishta bukvalno...ok priroda okolo je do yaya al za to kao shto rekoh...trebaju kola...il bicikl..

[pu shugavi net pet minuta shaljem odgovor i izbacuje neshto connection reset bla bla...aaaa ne dolazi ovde ni internet ne radi(osim ako si ancho pa imash ludilo protok)
 
dzabi:
Ljudi divni, ajde mi predlozite neko lepo i jeftino prenociste u chachku, volela bih da dodjem, da vas vidim, ali obzirom da nikad nisam bila u tom kraju, i da nikog nemam tu, trazim vase predloge...pisite o svemu

Javi se Andriji Crnogorcu na 065 31 00 460.

Ako si lepa i zgodna on ti sigurno nalazi prenoci$te+snosi sve tro$kove tvog boravka
a kao bonus dobice$ i za dzeparac.
Poznat je po tome.
Plemenit coek.
(inace je moj dobar drug)
 
hvala vam mnogo na savetima, predlozima, jos nije nista odluceno, mada planiram vec godinu dana. nemoj da ste tako ... ma chachak je divan grad. sto se andrije tice, lepuskasta sam, prilicno zgodna (kao na avataru), ali nisam sponzorusa, sama snosim svoje troskove, i iskoristavam lose decke.
pozdrav dechki, i cure ako vas ima,
do vidjenja, skorog ja se nadam
 
To nije klasicna banja (leciliste)!
To ti je jednom recju priroda!
Ima svacega!
Manastiri, kamp,jezero,reka,bazen,planinarski domovi,vikendice,usponi na Ovcar i Kablar...
Za svakog ponesto, za nekog sve!
 
da da i evo nama opet kishe...pfuj

nego malochas...choveche petak veche i krenem od cara do crkve...i idem 15 na sat...ispred mene neki skot u nekom bljeshtavom autu i ne da da ga preteknem...zamisli ga yebeni retard...qpio kola od 50 000e i dosho u shugavi chachak da se vozika...eeeej breeee...umesto da ode makar do jbnog zlatibora da ne pricham o parizu il bechu...on je dosho u ovo selo da bude faca sa svojim kolima...neverovatno kako su ljudi glupi i ogavni...
 
kada mi neko spomene CA ili kada pomislim na taj mali grad odmah mi se smuci! gajim jako veliku mrznju prema njemu...prica je dugacka pa vas necu daviti! ali moram da priznam...osecam se jako prijatno kada se nadjem na trgu - kao npr. prosle god. sam sa drustvom dosla do CA samo na klopu lol...bilo je kul...mada KV ima mnogo lepshi *topli sandwich*

ps. da li moze neko da mi kaze gde se nalazi miss sixty butik??? thx punooo
 
bebidoll:
kada mi neko spomene CA ili kada pomislim na taj mali grad odmah mi se smuci! gajim jako veliku mrznju prema njemu...prica je dugacka pa vas necu daviti! ali moram da priznam...osecam se jako prijatno kada se nadjem na trgu - kao npr. prosle god. sam sa drustvom dosla do CA samo na klopu lol...bilo je kul...mada KV ima mnogo lepshi *topli sandwich*

ps. da li moze neko da mi kaze gde se nalazi miss sixty butik??? thx punooo

Posto ti se smuchio i posto je mali i imas veliku mrznju prema njemu niko ti nece reci gde se nalazi taj butik!


Uostalom nadji taj butik u nekom boljem gradu!
Ebem ti mater!
 
bebidol nemoj balaviti. Ako nesto kazes onda ostani iza toga. Prvo kazes da bi kupila pa onda kao ne bi. Oces da se j*bes a da ti ne udje. E pa ne moze. Ponasas se ko ono najgore balavo slinavo deriste koje zna samo da kuka i da vristi ako joj ne daju cuculu. Ti po nekome pljujes a taj isti treba da ti pomogne?!? Zar stvarno mislis da si vredna toga? Ako je tvoj odgovor da onda imas problema sa mozgom (ili si zesce nalozena). Ako je tvoj odgovor ne dolazi do kontradikcije i mogu komotno onda reci da ti ne znas sta pricas nego samo balavis ovde!
 

Back
Top