sta slusate na radiju

sta slusaste na radiju

  • muzika

  • emisije

  • prenos utakmica

  • drugo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Слушам највише музику: поп и рок, али бих волео још да слушам и опуштајућу инструменталну музику може и класична , али ону која не нервира.Постоји таква музика : комплет Класичне музике (слушам - "Класика за сва времена." у својој режији), то слушам скоро свакодневно 0д 1 до 2 сата, а могао бих највише до 6 сата.
Од осталих ствари слушам емисију "Соларис" , научно- образовна на Радио Београд 2 сваке среде у 09:00,
"Речено и прећутано." са истог радија, али радним данима од 12:00 до 13:00.
 
Poslednja izmena:
Trebala je ovde ici anketa sa vise izbora. Ja recimo slusam muziku i vesti, a ponekad i neku emisiju ako me zainteresuje. Muzika pre svega 202, jer tamo mogu cuti dosta toga sto na drugim stanicama nema.
 
Otkrila sam da mogu da slusam radio stanice i sa telefona preko interneta. Sad cu da slusam Naxi radio. Radio S ne moze.

Imas li ugradjenu radio aplikaciju na telefonu? Nju mozes da koristis i bez neta ako je imas (i ako je ta radio stanica koju zelis da slusas u dometu naravno).
A pogledaj na play prodavnici (podrazumevam da koristis Android), mozda postoji neka univerzalna aplikacija sa streamovima sa razlicitih radio stanica :)
 
Definitivno muziku.

Da, znam, ima mnogo dobrih emisija, recimo na Radio Beogradu 2, ali moj posao podrazumeva konstantnu komunikaciju i koncentraciju u razgovoru sa najrazličitijim tipovima ljudi (verovatno kao i mnoštvo drugih poslova) ali meni teško pada zamisao na situaciju u kojoj dok vozim (a najviše slušam radio dok vozim, plus, često vozim) slušam neki razgovor čak i na temu koja me jakooo zanima.
Moram da istovremeno: pratim stanje na putu, slušam i razmišljam o tome ali i o drugim stvarima koje se željeno ili neželjeno pojavljuju u tok misli.

Zasad još nisam rešila da se potrudim i promenim odnos prema radiju.
Kažem, zasad. :)
 

Back
Top