HAMMER, BmW, AUDI...

Sanjam da po mene dodje zgodna cica u Hummeru, i kaze:"Nikodime gde si do sada, ajde ulazi... idemo, ne mogu vese da cekam".
I tako... Nikodim bi otisao, pazi sta ti kazem... E sada, kako ce me zvati ovi koji su ostali u prasin "od dzipaaa", veruj da me se ne dotice.
 
Moj lover vozi bubu iz 60 i neke...
Ima i motor - chopper...

Zadnji momak nije vozio nista... Imao je fiesticu koja je riknula dan nakon sto smo se nas dvoje upoznali... Imao je i bicikl na balkonu po kom su srali golubovi...
 
Pre neki dan sam sedela kod frizerke i ispred salona se zaustavio neki sportski kupe, kabriolet.Mi sad ocekujemo da izadje neki dasa i da sve padnemo na teme, ali izlazi lik od 50ak godina sa stomakom do cipela, ne znam ni kako je stao u auto...Ali fazon je u tome sto se on zaustavio nasred ulice samo da bi "malo namestio krov", bez zezanja, i ponovo seo i odvezao se!E takvi mi se stvarno gade...!
Inace, obozavam da se vozim u dobrom autu, ali samo ako mi se dopada i vlasnik.Super je osecaj vozati se po gradu,ili van grada jos bolje,slusajuci neki dobar techno,sa suncanim naocarima i sa DOBRIM frajerom... Ma daj... Zar StVaRnO postoji neko ko se ne lozi na to...??? 8-) 8-) 8-)
 
...e da imam ferari crveni pa da ga oprzim kroz grad 220 pa da stanem nekim dobrim qckama i kazem ajmo cure hocete da vas provozam...a one sve u glas hocemooooo...a ja hocete quuurac...i dam gas... hohoho hihihihi
 
elenabg:
Bas tako, i vrtimo se u krug. A svi kukaju jedni na druge. Nego najzanimljive je mi je u ovoj prici sto one cak nisu ni sponzoruse jer one tu ne dobijaju nista, on im plati pice, jedan izlazak, i to je sve. A posto sam prisustvovala tome videla sam te devojke, one sasvim normalno izgledaju, nisu neke namontirane, nabudzene, sasvim obicne i normalne devojke razlicitih godista od 16- 30. Meni je to vrlo interesantan fenomen i jedino mogu da objasnim to njihovim unapred napravljenim konstrukcijama u glavi, znaci one same sebi razviju neki film, i u pitanju su njihove nade i ocekivanja a ne njegova akcija. One padnu na sopstvenu mastu.

ovo je skroz tacno..

auto bi trebalo da bude prevozno sredstvo i naravno da, ako je skuplji, bolji je...auto a ne muskarac koji ga vozi...
 
:lol:
Imam neki čudnovat utisak da si ti, Elena, omašila tridesetu za jednu ili dve godine :lol:
Pazite, rei_zulu momak želi da ima ferari, joj al' sam se napal'la, baš sam se napal'la...
Idem po megabrus, štikle, nokte, periku, qcam PP, dolaziiiim...
Ma vole one picaaane, koE su...
Da vi'š i mi kads' dotEramo, mož i das' udAdi neki pos'o...
 
kučka:
Mnogi muskarci se hvale kako devojke “padaju” na njihove lepotane i da ih cesto“kupe” na autobuskim stanicama. Devojke ..da li je to tacno..Padate li na njihove automobile u smislu..vozi skup auto,ima lovu..Isto tako ..Muskarci..vasa iskustva..
jadan je taj muskarac koji nema nikakvog drugog kvaliteta vec da se istice autom...nije stvar ni u lepoti vec u necemu sto samo zivot moze da nauci...Interesantno je to mozda u letnjim vecerima negde na moru gde zaista ima prilike da se vidi revija tih lepotana sa raznoraznim soferima...Ali sve je to eto zezanja radi...meni se moze dopasti i tip na traktoru...al da bude BMW...hahahaha salim se...traktoristi su mi neispitana oblast...
 
kučka:
Dobar auto je statusni simbol kod nas i simbolizuje bogatstvo,snagu,snalazljivost.Tako da se devojke ne pale na auto nego na status.Zgodan frajer u dobrim kolima salje poruku.. , ja sam uspjesan , bogat, zivot sa mnom ce biti san. Iako to nije uvek i garancija ali pomaze vlasniku dobrog auta kod prezentacije kao osobe sa potencijalom.. A zar muskarci ne padaju na auto jos ako ga vozi dobra zena.?

lamburghini7ys.jpg
......
ferrari27so.jpg


yebote , Kuco, pa ti si zena mog zivota.Govoris kroz moja usta.Izgleda da si ti jedna od retko iskrenih na ovom forumu.Kao, njih ne interesuje lova, dobar auto, krstarenje po Karibima.....
Ma nije nego.A jel to greh da se boris za BOLJI ZIVOT.Ja sam o ovome vec negde pisao (mislim o sponzorusama).Definitivno LJUBAV nije vecna isto kao i fizicka lepota, cak sta vise, i karakter osobe se menja , tako da posle nekih 10-15 godina od onog PRINCA NA KONJU ni potkovica nije ostala.Pa ako je vec tako , nece biti stetno da prilikom trazenja partnera "ubacimo" i jos neki faktor (pare, sigurna egzistencija, sto da ne, i Lotus, vila......
).
 
ariela:
jadan je taj muskarac koji nema nikakvog drugog kvaliteta vec da se istice autom...nije stvar ni u lepoti vec u necemu sto samo zivot moze da nauci...Interesantno je to mozda u letnjim vecerima negde na moru gde zaista ima prilike da se vidi revija tih lepotana sa raznoraznim soferima...Ali sve je to eto zezanja radi...meni se moze dopasti i tip na traktoru...al da bude BMW...hahahaha salim se...traktoristi su mi neispitana oblast...


e dodje mi da prodam JAGUAR i kupim TOPOLINO iz 50-tih, sve pare cu da poklonim crvenom krstu, izaci cu iz ekskluz.odela i uci u "turske" trenerke, prodacu vilu na Elbi i ici cu na godisnji odmor u Bogutovacku banju.................i , blago meni , racunam da ce bar 80% devojaka sa foruma da se iz momenta "zaljubi" u mene kada vise ni gace na sebi ne budem imao.
 

Back
Top