Koja vam je omiljena radio stanica?

radio studio B,medjutim
toliko ima lose zenske voditelje,da je to odvratno.recimo sad slusam voditeljku albu jovanovic,cita vesti,i ona redovno,ali bas redovno toliko zapetljava jezikom kad cita,i to me uvek podseti na ljude koji su malo vise popili pa zapetljavaju.
 
radio studio B,medjutim
toliko ima lose zenske voditelje,da je to odvratno.recimo sad slusam voditeljku albu jovanovic,cita vesti,i ona redovno,ali bas redovno toliko zapetljava jezikom kad cita,i to me uvek podseti na ljude koji su malo vise popili pa zapetljavaju.
Alba ima prijatnu boju glasa,medjutim svaku drugu recenicu trokira.Ali svaku.
trenutno slusam njihov jutarnji program koji volim,i voditelj je Darko Cirkovic,po mom misljenju sjajan voditelj,zanimljiv,kulturan,inteligentan,sa jasnim izgovorom.Fenomenalan je.
kad Veljko Pajovic vodi jutarnji,ne znam sta da kazem.....covek mi deluje toliko prostodusan,posten,ispravan covek,sa velikim radnim iskustvom i volim ga...ali je covek toliko naporan postao da je to uzas.Ceo jutarnji program pretvori se u monolog...Kad ima sagovornika,covek ga jednostavno poklopi cim sagovornik izgovori rec,i na njegovu jednu rec,Veljko doda 200 svojih.
 
po navici studio b...elem,primili su `nove snage`,za sada jedna mlada dama cita vesti,meni toliko iritirajuce boje glasa,i bEEEogradskim naglaskom,da se pitam,da li g-din direktor ovog radija uopste slusa nekad `svoju` stanicu,i kakvi li su ostali kandidati bili kad je bio prijem (ako je bio),kad im je ova mlada dama zavredila paznju.
 
po navici studio b...elem,primili su `nove snage`,za sada jedna mlada dama cita vesti,meni toliko iritirajuce boje glasa,i bEEEogradskim naglaskom,da se pitam,da li g-din direktor ovog radija uopste slusa nekad `svoju` stanicu,i kakvi li su ostali kandidati bili kad je bio prijem (ako je bio),kad im je ova mlada dama zavredila paznju.

A koja je to mlada dama?
 
radio studio B,medjutim
toliko ima lose zenske voditelje,da je to odvratno.recimo sad slusam voditeljku albu jovanovic,cita vesti,i ona redovno,ali bas redovno toliko zapetljava jezikom kad cita,i to me uvek podseti na ljude koji su malo vise popili pa zapetljavaju.
i ova gospodja cesto cita vesti na radiju,ali osim sto trokira i zapetljava jezikom kad prica,redovno joj i `ode` glas od slajma.fuj!pa se onda nakaslje i kaze `izvinite`
 

Back
Top