Usvojen zakon o amnestiji.........
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Usvojen zakon o amnestiji.........

Zainteresovan član dr.HOOK&medicine_shaw (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Usvojen zakon o amnestiji.........

2500 ljudi ,koji pretezno zive u inostranstvu, amnestirano je za KD neodazivanja , neprimanja poziva, i odbijanja da sluze vojni rok.

Da li je to po vasem misljenju dobar potez vlade, na predlog ministarstva za dijasporu??

Domaćin L.1 (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2006.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano Re: Usvojen zakon o amnestiji.........

Част и обавеза сваког Србина је да брани своју Отаџбину.
    Отаџбина се не мора увек бранити оружјем,нису сви Богом дани да ратују.
    Ново време нови људи,а шта друго рећи...Људки је праштати.

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ljudiiii, ne radujete se sto vam prijatelji, koji su pobegli iz Nacionalnog parka "Srbija" ponovo mogu doci kuci??????

ne.
    svi moraju da znaju bar puskom ili nekim oruzijem da rukuju...
    ubi ce ih da sest meseci dizu nesto teze od kasike i italijanskih farmerki koje su im mamice kupile...
    to je pederizacija nacije

Početnik
    Učlanjen
    18.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Jebi ga,
    Ja, rodjen u Nemackoj, odrasto u Srbiji do pete godine, skolovan u Nemackoj, dobrovoljno branio Srbiju 1999 Godine, prvo na politickim mitingama po zapadu, a na kraju i sluzijo Vojsku u Srbiji kao Granicar u ratnom stanju, danas moram da se plasim, da ce me Dos-ovci prodati za Dinar Hagu (preteram, dosta mojih Generala su tamo zavrsili).

Sta jedan Srbin iz Dijaspore treba da ocekiva od jedne Drzave kao Srbija (pa i nije drzava), kad njihovi politicari sve rasprodaju sto je srpsko, za sitno. Danas ti u Srbiji vlada Mafija, svaki politicar gleda gde moze sta da ukrade. Boli njih uvo za Ljude kao mene ili srpske zrtve u gradjanskom ratu na prostorima bivse Juge. Dok sam ja na skupovima branio Srbiju, Djindjic je vikao da treba NATO da sipa jos vise bombi. Danas je taj Djindjic neki narodni Heroj, eto, to ti je Srbija. DOS-ovcima porucujem, da ja nikad nisam bio clan neke partije , ali Bombe nedele Ljude na dobre i lose, zato sam zeleo da se to prekine, danas ispadnes prema DOS-ovcima da si za SPS ako ne podrzavas Rat protiv Srbije.

Vidim, da sam pogresio, ali za mene nije kasno bilo da menjam i ja boju.

Meni netreba neka amnestija, netreba mi ni "*****" Srbija, kao mnogima nama u Dijaspori sto vise necu ni da cuju za Srbiju ili neku amnestiju, nama netreba amnestija od Ljudi, koji su podrzavali rat protiv sopstvenog naroda i koji lazu sopstvene zrtve.
    Ko danas jos misli da brani i bilo sta srpsko neka zna, da tamo vladaju Ljudi koji cu te za par Dolara prodati bilo kom. Koliko nasih Generale je zavrsilo u Hagu, neka tu Srbosrbiju brane Mafijase iz Skupstine, a ostali pametan Narod (kojeg skoro i da nema vise dole) neka pobegne sto pre iz tog svinca.
    Ja sam mogao doci iz nemacke da branim srbiju, koliko studentskih muskih pickica se u to vreme sakrivalo po Beogradu da izbegnu Vojsku?

Eto, postacu uskoro Nemac, samo moram ovim Mafijasima u Konzulatu da dam 750 Evra plus jos toliko u Srbiji da sakupim sve papire, i ondak, "Hasta la Vista" za uvek.
    Poslednji put ažurirao/la EtoTi : 18.04.2006. u 22:38

Početnik
    Učlanjen
    18.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio absonic
    ne.
    svi moraju da znaju bar puskom ili nekim oruzijem da rukuju...
    ubi ce ih da sest meseci dizu nesto teze od kasike i italijanskih farmerki koje su im mamice kupile...
    to je pederizacija nacije
    Pametan koristi MOZAK, Glup koristi Ljedja.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Citat Original postavio dr.HOOK&medicine_shaw
    2500 ljudi ,koji pretezno zive u inostranstvu, amnestirano je za KD neodazivanja , neprimanja poziva, i odbijanja da sluze vojni rok.

Da li je to po vasem misljenju dobar potez vlade, na predlog ministarstva za dijasporu??
    Па шта друго да раде са тим неспособњаковићима и симулантима... уосталом и да су се такви мекушци и кукавице одазвали позиву само би сметали у војсци.

п.с. Оно што Влада није смела да допусти то је лош третман оних који су дали живот за ову пропалу државу као и третман њихових породица, затим инвалида рата и њихових инвалиднина и пензија - ТО ЈЕ ЉАГА И ТЕШКА СРАМОТА. 8-)
    Такође до данас се КРИЈЕ БРОЈ ПОГИНУЛИХ војника као и ЊИХОВА ИМЕНА.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Početnik
    Učlanjen
    18.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita
    Па шта друго да раде са тим неспособњаковићима и симулантима... уосталом и да су се такви мекушци и кукавице одазвали позиву само би сметали у војсци.

п.с. Оно што Влада није смела да допусти то је лош третман оних који су дали живот за ову пропалу државу као и третман њихових породица, затим инвалида рата и њихових инвалиднина и пензија - ТО ЈЕ ЉАГА И ТЕШКА СРАМОТА. 8-)
    Такође до данас се КРИЈЕ БРОЈ ПОГИНУЛИХ војника као и ЊИХОВА ИМЕНА.

Vidis, Siptar nebi nikad tako ogovaru svoju dijasporu, i zbog toga su uspesni, svaka im Cast!

Samo sloga srbina spasava, a danasjni srbi gledaju kako da se dele sto vise. Takvo ponasanje je samo dokaz primitivizma koji je dole savlado. Ali bez mene vise.

Inace, video sam koji su bili najvece kukavice u Vojsci, upravo su to bili seljaci, nisu se navikli na disciplinu. Ja inace sam odlikovan i najbolji strelac u bataljonu sam bio (Vrsac, Kikinda, Novi Sad (Snajper), Raska. Nije svako mogao biti Granicar, najjaceg roda za obicne Vojnike. Kada samo pomislim Na jadne KONZERVE u Tenkovima, hahaha
    Poslednji put ažurirao/la EtoTi : 18.04.2006. u 23:00

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dr.HOOK&medicine_shaw
    Ljudiiii, ne radujete se sto vam prijatelji, koji su pobegli iz Nacionalnog parka "Srbija" ponovo mogu doci kuci??????
    ...ti ljudi su gradjani ove zemlje kako god se odnosili prema njoj

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Ja se radujem

Domaćin no_problem (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _Milanche_
    Ja se radujem

to samo pokazuje koliko si neprijateljski raspolozen prema svojoj zemlji cim podrzavas amnestiju dezetera ...verovatno bi podrzao i da se ukine srpska vojska jel

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

ne bi ali bi da se ukine redovno sluzenje,naravno kad se steknu uslovi

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

bas su dezerteri...neko ko je utisao u inosrtanstvo pre 10 godina pa se tamo mucio da se snadje i nadje posao nemas pojma koliko bi se uredico da se vratio na godinu dana i sjebo sve sto je postiao tamo...

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim, da u 80 % slucajeva, iz Srbije nije pobegao samo onaj ko nije mogao...

I danas ,po svim intervijuima, osnovna preokupacija mladih je da sto pre zapale iz svoje zemlje, i sto je interesantno, ne biraju destinaciju.

Nece biti da su svi oni placenici stranih sluzbi i izdajnici koji ne vole svoju domovinu...(nepatriJote)
    Bilo bi malo mnogo, pa i za Srbiju

To je jedan od najvecih problema ove drzave, a svi ga zaobilaze, kao da se ne desava. I da
    povezem sa temom, tesko da ce se neko od mladica, koji dobiju mogucnost da zive , studiraju i rade u nekoj od zemalja , u kojima osecaju da mogu da izgrade zivot i srecu, vratiti da bi skupljao lisce po krugu kasarne, sa jednom porcijom pasulja dnevno.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zbog pasulja se isplati doći, makar na jedan dan.

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Jes, vala........nema ga kao vojnickog nigde na svetu...
    Ajde da ih vabimo na suljpa, ko na varalicu

Slične teme

1. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 20.06.2008., 19:40
  2. Moral ili glas protiv Zakona o amnestiji
    Autor Mit dunavskih rusalki u forumu Jezik
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.11.2006., 20:53
  3. Usvojen ustavni zakon
    Autor urospo u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.11.2006., 16:05