SAJAM TURIZMA U BEOGRADU !!!

Mungoss

Zainteresovan član
Poruka
119
Pozdrav svima,

Ne znam da li ste upoznati da nam predstoji sajam turizma na Beogradkom sajmu u periodu 19 - 22.04.2006.

Pozivam sve zainteresovane da dodju i posete stad aerokluba "Novi Sad" i upoznaju se sa nasom turistickom ponudom:

1. Tandem skokovi - padobranstvo
2. Letenje jedrilicom - skolski krug
3. Letenje avionom - sedite za kokpitom

Verujem da ce biti jos zanimljivih ponuda na sajmu i nadam se da se vidimo tamo!

Milan Tomin
Aeroklub Novi Sad
 
Šmrc.. Moj šef mi "preti" skakanjem iz padobrana, ukoliko ne ispunim limit za ovaj mesec (a mesec se bliži kraju, a ja ništa..), tako da se bojim da ću morati da vas posetim i upoznam se pobliže sa svojom "kaznom".. :shock:
 
Bio danas , napinio se katalozima , pa se spremam da ih pregledam . Ima dosta ponude za Grcku .Cene manje vishe ujednacene . U svakom slucaju vredi videti. I da ne bude zabune , agencije su u 2 hale ( u velikoj 1, i jednoj koja joj prethodi ) . Mada su glavne agencije u 1. ...
Pozdrav
 
pasha:
Bio danas , napinio se katalozima , pa se spremam da ih pregledam . Ima dosta ponude za Grcku .Cene manje vishe ujednacene . U svakom slucaju vredi videti. I da ne bude zabune , agencije su u 2 hale ( u velikoj 1, i jednoj koja joj prethodi ) . Mada su glavne agencije u 1. ...
Pozdrav

Jel ima mene tamo, mozda si pokupio i moj katalog??????
 

Back
Top