Sta citate?

које новине најчешће купујете?

  • Политика

  • Новости

  • Глас јавности

  • Блиц

  • Курир

  • Прес

  • Не купујем новине

  • Купујем све новине


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Blondie2:
Politiku i Kurir

:D e, ovo je neki opšti trend, primetila sam da ljudi kupuju kombinacijiu 1 pouzdane novine + 1 tabloid.
U čemu je fora, aj mi reci Blondi? Šta te tačno privlači kod Kurira a šta kod Politike, šta fali jednim novinama što nadomeštaš kupovinom drugih? Jel bi volela da sve možeš da nađeš u jednim novinama?
 
Tradicija u mojoj porodici je da se svaki dan kupi Politika.. I realno kad pogledam, najbolje su dnevne novine po mom misljenju..
Blic mi nekako vise spada pod "zutu stampu" ebesh novine kad im na naslovnoj strani pise "Ceca se ofarbala u plavo" :roll:
 
Uglavnom samo dnevne novine, kao sto rekoh Politiku..
Ako burazer kupi neki casopis onda uzmem pa prelistam to je obicno "Yellow Cab" ili "Men's Health"..
Ranije sam kupovao Zabavnik, sad me nesto mrzi... a sve ocu da kupim o Vreme i CKM ali nikako da se setim, posle ili me mrzi ili nemam para.. :roll:
 
to je cecoidna štampa :loL:
pa dobro... ali ništa manje nije loš fazon "Nataši Bekvalac isključili gas zbog neplaćenih računa" :roll:
inače, postoji teza da "uspešne" novine (tiražno gledano), "moraju" malo da "koketiraju s tračem". Ja cenim da ne moraju. Onaj ko čita novine informacije radi najčešće NEMA želju za poluniformacijama ili manipulacijama i nestinama, što je trač u stvari. Tako stoje stvari što se mene tiče. Mogu da se zabavljam ( tj. mogu da me zabave novine) i na drugi način sem "virenja kroz ključaonicu" i paparazo fazona. To me odbija, malo mi je potcenjivački da me tako pokušavaju zabaviti :) Ma mislim...nek mi daju testove da rešavam, ali relayable (!), i eto meni zabave :lol:

Čekam Blondi2 da me demantuje :) Šta je potrebno osim informacije da sadrže novine?
 
Slazem se sa tobom Betty u potpunosti... Mogu novine da me zabave i na totalno druge nacine, cak i da ne mogu radije cu traziti zabavu na nekom drugom mestu nego nasladjivati se (ne)izmisljenim pricama i (ne)montiranim fotografijama 'poznatih'... i time degradirati mozak.. Sav se stresem kad kupujem cigarete na trafici i pridje neki matorac i trazi "Kurir"... bljak covece, gde ti je pamet!
 
da bre....a kakvo li je tek zadovoljstvo naslađivati se OČIGLEDNO montiranim slikama? :shock: Koje pri tom prati nekakav "strip" o nekakvim "odnosima", ljubavnim i nemoralnim ....mentalna onanija :?
Dajte recepte za sendviče s prolećnim cvećem i mladim sirom, zabavnije je! :D

btw. a ja malo gledam ljud ekoji kupuju Kurir....pa...vidi se da su jako siromašni. A bogami, ima i žena sa brcima :lol:
 
Citam uglavnom Blic i Vecernje novosti...Blic je nekako modernijeg dizajna,ali ga procitam za pet minuta...dok u Novostima ima vise sadrzaja...Nekako uopste nemam naviku da kupujem Politiku,ne znam zasto... Vjerovatno sto nisu prakticne za citanje uz jelo...:)
 
ljudi, juče u Magazinu bili recepti sa mladim sirom i cvećem :shock: :lol: :lol: Kajgana sa bagremom, kandirane ljubičice, pirinač sa ružama, i tako to! :lol:
Ispunila mi se želja :D

U Novostima se slikaju novinari...kakvih gluposti ima, mene bi bilo sramota da se slikam tu...ko neki prelaz između tv i novina - da vidiš ko ti to tu truni o ..masonima, npr, džizs kako je to dosadno napisano (a najpopulatnija svestka misterija!). Baš je neobično, odvlači mi pažnju od samih novina kako celine :?
Jel video neko o čemu pričam? Sliek autora uz tekst?
 
Politika, Večernje novosti, Danas. To čitam redovno, u štampanom izdanju.
U elektronskom čitam sve, zavisno od raspoloživog vremena.
Kod Blica mi se sviđa prelom, solidno je grafički urađena novina, pregledna, za razliku od Politike, koju čekam da podele na još jedno 12 zasebnih delova i dodataka.
Večernje novosti su prava narodna novina, Politika je tradicija, Danas ima najbolju Kulturu..
Sve što mi padne šaka pročitam, ne postoje novine koje su izašle u Srbiji, a da ih nisam pročitao, barem nekoliko brojeva.
 
Sve obozavam da citam,bas sve,redovno kupujem GLORIJU,STORY(obicno pisu o istim likovima),SVET(cesto bash uvelicavaju),BLIC(petkom), ponesto se ogrebem na internetu.....
ma volim sve novine...
 
Nisam u prilici dapratim dnevnu stampu, pa samo uspem da procitam sledece listove: Sueddeutsche Zeitung, Stern, Sydney Herald, El Pais, Ziua financial, Los Angeles Times, Arizona Republic, Daily Mirror, Dag Blatt, Kobenhavn Blad, Phyladelphia Herald, Christian Science Monitor (elektronsko izdanje). 8-)
 
Politikin Zabavnik - jedino redovno...
...ahem, onda... Politiku i druge dnevne novine prelistam pokatkad...
...uglavnom mi paznju zadrze vijesti iz svijeta, raznorazne zanimljivosti ili crna hronika...
NIN, pa, tako, znam da ga ugrabim od tate zarad nekog shtiva shto mi privuche paznju, etc...
 

Back
Top