Kod koga ADSL?

Kod koga ADSL

  • Sezampro

  • Neobee

  • Eunet

  • Verat

  • Beotelnet


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
EUnet je po meni najbolji. Mozda je malo skuplji ali im je tehnicka podrska uvek ljubazna (00-24h) za razliku od ostalih koji samoi kazu uputstvo i spuste slusalicu (po pricama prijatelja koji koriste neobee i sezampro). Takodje uvek su spremni da posalju ekipu da Vam pomognu, kao sto Vam oni i namestaju sve pri otvaranju naloga ne morate sami da se mucite (ja to sve znam i sam ali opet ima i onih koji ne znaju)...
 
I za mene je Eunet najbolji. Jesu skuplji od drugih, ali su i kvalitet i usluga bolji. Kad god mi je bila potrebna tehnicka podrska uvek su bili ljubazni i na raspolaganju su 24h.I tacno je da za razliku od drugih, oni posalju svoju ekipu i sve oni nameste, bar je tako bilo u julu prosle godine, oni su meni kuci doneli modem i spliter i sve oni zavrsili...
 
Ja sam uzeo kod Sinfonike ( Tehnikom je jedna od firmi koje cine ovu ). Veza je vise nego ocajna, a tehnicka podrska fakticki ne postoji. Jest' da je 1000 din/mes na 3 meseca ali ne isplati se, bar meni. Mada, moze biti da me Telekom minira .... :(
 
Imao sam neobee dial-up... kada sam se odluchio za ADSL uradio sam mali research...

na kraju sam se opet opredelio za neobee.... jeftiniji su od osrtalih, a nisu nishta gori...
sasvim logichno reshenje
 
ja imam ADSL skoro godinu dana kod Beotela...tehnicki skroz oK..ni jedan jedini put nisam bio u situaciji da mi ne radi NET ...ili nesto slicno...

Ljubaznost tehnicek podrske skroz OK...svakim radnim danom ,ne od 0-24h ..vec do 22h..ali stvarno ne mogu da se pozalim na bilo sta...svaka im cast!
I preporucujem da izaberete BEOTEL!!!
 
PTT-ov ADSL flat-rate 512 koristim za manju cenu nego flat-rate 256 kod ostalih provajdera. Posle treceg meseca i kraja popusta od 40%, cena 256 ce opet biti niza nego kod drugih provajdera sa gore navedene liste. Prijatan zenski glas koji se javlja na telefon tehnicke podrske u Novom Sadu ubija stereotip 'drzavne firme'. Kolicina download-a je oko 200MB (ili koji MB vise) za 1h.
 
adsl kod sezama za 256kb je oko 25-27 kB znaci ustinu te za oko 5-6kB
adsk 512 kod sezama ima protok nikad veci od 50kB A OVDE TE USTINU ZA 14 kB

pa vi vidite da li ce to kod sezama
ali tehnicka podrska radi kako treba objasne ti ako imas problema
ali subotom rade cini mi se do 6 popodne a nedeljom i ne rade
desavalo se kad ukljucis komp da modem ne moze da se ukonektuje ni po sat vremena
resenje je da iskljucis usb kabl od modema pa da ukljucis opet(resenje od podrske)

LJUDI PROCI CE JOS MNOGO VODE DUNAVOM I SAVOM DOK NE BUDEMO IMALI PRISTOJNE INTERNET VEZE

****** sada mi placamo razvoj internet provajdera
 
Uh, kad je tek startovao ADSL kod nas u BiH, ma covjek bi nakon Dial-up a pomislio da je cio njegov svijet za samo 1 GB, ali vraga apetiti brzo porastu, te taj 1 GB je smijurija..

Ja koristim 5 GB i cesto preforam..
 
Potrošeno vremena
---
Vreme na vezi
448:12:33
Prosecno trajanje konekcije
06:13:30
Max. trajanje konekcije
45:23:08
Ukupni odlazni saobracaj
6795.07 MB
Ukupni dolazni saobracaj
13 GB
Max. odlazni saobracaj (po kon.)
684.37 MB
Max. dolazni saobracaj (po kon.)
1305.40 MB

Ovo je moj prvi mesec ADSL a , ocigledno 1 GB mi ne bi bio dovoljan
 

Back
Top