Volite li da slusate grupu "TOTO"?

Dobar je keks, ali bend... Ove godine su izbacili novi album "Falling in between". Toplo preporucujem da poslusate barem neku pesmu sa albuma (ako ne i ceo), a moji favoriti su "Falling in between" i "Bottom of your soul"! Mnogo mocna produkcija, sklapanje glasova i vodjenje instrumentalnih deonica! Iako su matori, mnoooooooogo moderno zvuce, sto i nije cudo posto im je na albumu svirao i Peter Gabriel...
 
Volim da ih slussam

Nekada:
P09514W1JT5.jpg
 
Jadan Mike, ali rekao je Serbia & Montenegro, samo ga niko nije cuo. Pa nisu ljudi u toku, boli njih uvo sto se "Montenegro otcijepio"! Koncert je bio OK, nedostajala mi je pesma Home of the Brave, i naravno David Paich (mada je i "crnja" Greg odlicno odradio posao). Bend strasan, uvezban, s pravom nose epitet "najboljeg zivog benda".
 
Не могу да кажем да сам неки фан...отишао сам због атмосфере и буквално 6 песама...
...изнад очекивања...отпрашили су маторци фино и баш је било добро...веома сам задовољан...

...знам да је песма специфична...али I won't hold you back, моју омиљену песму, су могли мало квалитетније да одсвирају...небитно...хтео сам да рикнем кад сам је слушао...:D

Не само да је било...Montenegro...него је баја изјавио у једном тренутку на почетку Нови Сад...99% сам сигуран.
 
a sta se desilo s onim debelim za klavijaturama? Ipak mi je on bio jaci od nigrutina, pogotovo se dalo primjetiti na pocetku afrike kad ide ono "...tunes of ancient melodies..." ipak je to bolje zvucalo kad debeljko pjeva...
A onaj pjevac je nevjerovatan. Ko bi reko da onaki covjek, lici na moga caleta, moze izvuc onako, ko da ga je neko dobro scepao za jaja.
 

Back
Top