Ocu jeftin a kolko tolko kvalitetan fon !!!

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
Koji telefon mi preporucujete da kupim a da je cene do 70 e ? Znaci netrebaju mi nikakve napredne opcije samo da je telefon kvalitetan i da ima ok meni ? Ja sam video za 50 e nokia 1110 ? Sta kazete na ovaj telefon, kazu da je za moje potrebe sasvim solidan (sms,pozivi,ima mp3,alarm i to je to) ? Aj ljudi recite !!!
 
pogledaj na phone.co.yu, mobilnisvet.com ili gsmarena.com

tamo ces najbrze videti odnos cena i opcija koje neki telefon ima, i pronaci sta ti treba...vidi par modela, pa razmisli o tome i napisi nam ovde koji su u igri, pa da vidimo koji je bolji od tih, ovako ce svako redlagati neki svoj model i hvaliti ga, i onda ova tema nece imati kraja.....heheh
pozdrav
 
Dakle u igri su sledeci : LG B2050 (izgled mu je malo losiji to mi se nesvidja) , Nokia 1110, Nokia 3510 (samo joj neznam cenu ali predpostavljam da je do 70 e), LG C1100, Alcatel 155, Alcatel E259 , Motorola C155, Sony Ericsson J210i i Siemens C72 !!!

Prednost dajem telefonima koji su izdrzljiviji i kvalitetniji ! Oni koji imaju lak meni za snalazenje (po mogucnosti na srpskom), da dobro sljaka - uglavnom da je skroz ok (trebami samo za osnovne potrebe) !!! Mnogo su miu se svidela 3 telefona : Nokia 1110, Siemens C72 i Sony Ericsson J210i !!! E sada mozda i gresim recitemi nesto o svim telefonima iz ove kokurencije sta mislite i sta mi preporucujete za osnovne potrebe ?
 

Back
Top