Labrador Laza i poplava

slobce

Primećen član
Poruka
515
2-1.jpg


Prvo kupanje malog Laze a vec pliva kao sampion.Nije sto je moj nego stvarno...
Hteo sam ovo da podelim sa forumom.Pozdrav!
 
Не би то био лабрадор, када не би улетео у воду! Луди су за водом, ватрени пливачи. Знам како је то узбудљиво, његово прво пливање. Дивно!
 
Posto imam pitanje o vezi kupanja psa nisam htela da zapocinjem novu temu - zanima me gde je najbolje u Bg-u voditi kucu na kupanje? Cula sam razne price o tome da na adi vise nigde ne moze da se pusti pas da se kupa,a ne znam koliko je dobro da ga pustim na reku posto nije do sada ni jednom bio u prilici da pliva.Please help htela bih ovog leta da ga vodim negde da se brcka posto smo proslo leto propustili.
 
Za pocetak ti je super onaj plato kod marine ispod Nebojsine kule. Ima tamo jedan spust za camce, pas ulazi u plicak, okolo su vezani camci i splavovi ali ima dovoljno prostora za plivanje, struje nisu jake, a uvece ima i zaba!
 
pudlala:
Za pocetak ti je super onaj plato kod marine ispod Nebojsine kule. Ima tamo jedan spust za camce, pas ulazi u plicak, okolo su vezani camci i splavovi ali ima dovoljno prostora za plivanje, struje nisu jake, a uvece ima i zaba!

Zaboravih - hvala na savetu, oticicemo tamo cim se voda malo zagreje pa cu da javim kako je proslo.
 
Mackic:
Posto imam pitanje o vezi kupanja psa nisam htela da zapocinjem novu temu - zanima me gde je najbolje u Bg-u voditi kucu na kupanje? Cula sam razne price o tome da na adi vise nigde ne moze da se pusti pas da se kupa,a ne znam koliko je dobro da ga pustim na reku posto nije do sada ni jednom bio u prilici da pliva.Please help htela bih ovog leta da ga vodim negde da se brcka posto smo proslo leto propustili.

Ma odvedi pasica na ushce kod Brankovog mosta,tamo se svi kupaju,i moj pasic je proplivao tamo,nece dobiti nikakve infekcije,ne boj se(poshto su me plashili da ne vodim na ushce),samo ga okupaj posle kad dodjete kuci
 

Back
Top