Zasto mi video playeri koce PC?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Zasto mi video playeri koce PC?

Početnik
    Učlanjen
    25.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zasto mi video playeri koce PC?

Prvo,zasto ni jedan od video playera (wmp,divx,bsplayer,radlight,...) ne radi normalno vec mi automatski koci Pc ili ide kadar po kadar dok ga ne ukoci.Kada je otvoren video player, bilo sta da hocu da kliknem na ekranu moram da cekam po minut da mi to odradi.Sve je totalno kao usporeni snimak,pa moram cesto da resetujem pc jer nema nikakve reakcije na moje kliktanje.Imam sve pakete kodeka koji su neohodni za reprodukovanje.Sve ostalo na pc radi super.
    Skoro sam pomenio HDD i kada stavim stari HDD video playeri rade super,a kada stavim novi HDD onda pocinju problemi.Instalirao sam XP isto kao i na starom,kao i sve ostalo,ali video playeri ne rade nikako.
    U cemu je stvar.
    Molim za pomoc???

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: Zasto mi video playeri koce PC?

mislim da je u tim kodecima i problem..
    probaj sve da ih skines pa da ih instaliras redom...npr prvo probaj da instaliras ffdshow, pa probja dal radi....
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Zainteresovan član Kornel (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Evo vec se neko javio sa slicim problemom danas: http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=2252101#post2252101 , pa procitaj, radice!
    Za šta to služi?

Početnik svemir34 (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

sto se tice kodeca imam K_LITE codec i sve radi ok..nekad sam ih imao vise al isto sam imao raznih problema sa playerima.ne mora bitio K_LITE al neka je sve u jednom paketu i bice OK

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    mislim da je u tim kodecima i problem..
    probaj sve da ih skines pa da ih instaliras redom...npr prvo probaj da instaliras ffdshow, pa probja dal radi....

Oduvek koristim najsvezije verzije samo tog kodeka i gledam sve bez problema... on je sasvim dovoljan za gledanje i slusanje audiovideo sadrzaja.

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Citat Original postavio svemir34
    sto se tice kodeca imam K_LITE codec i sve radi ok..nekad sam ih imao vise al isto sam imao raznih problema sa playerima.ne mora bitio K_LITE al neka je sve u jednom paketu i bice OK

Vidis, ja sam iomao tao pakovanje kodeka na compu, ali sam imao problem sa njima. Kasnije sam u nekom casopisu nasao i objasnjenje sa preporukom da se isti ne koriste zbog loseg izbora kodeka koji se medjusobno kolju.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nikodim
    Vidis, ja sam iomao tao pakovanje kodeka na compu, ali sam imao problem sa njima. Kasnije sam u nekom casopisu nasao i objasnjenje sa preporukom da se isti ne koriste zbog loseg izbora kodeka koji se medjusobno kolju.

Slazem se za ffdshow, s tim da je kod gledanja nekih "blesavih" video formata potrebno nekad imati i Kazaa codec pack..

Ljudi kada rade video svasta im pada na pamet, pa ako nije uradjeno nekim da kazem standardom, onda ffdshow ne pomaze.. No dok sam se zezao sa P2P programima nailazio sam i na takve stvari..

Mozda je lik skinuo bas tako nesto ili dobio na CD-u.. Ko zna...

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Moguce... ko ce ga znati.

Da, to sto si napisaao, ne mogu da gledam poneki klip skinut sa neta, uglavnom one zezalice... ali sve ostalo radi bez problema. A zbog ranijih losih iskustava, ne pada mi napamet da instaliram jos nesto od kodeka...

Slične teme

1. mp3 playeri???
    Autor Ines1864 u forumu Multimedija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.01.2007., 15:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •