UZASNO SAM UPLASENA!
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: UZASNO SAM UPLASENA!

Početnik str (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano UZASNO SAM UPLASENA!

Izvinjavam se pre svega svim forumasima zbog mojih pitanja ali moram da pitam jer me muci.Naime desna ruka me je boluckala zadnjih 7 dana da bi danas bas imala neki uzasan osecaj.Pokusacu nekako da ga oisem.Kao da jednostavno truka nije moja,nekako radim sa njom a kao da je tudja.Jednostavno kao da sam "slogirana".Ljudi uzasno sam uplasena.Malo je hladnija od leve.Uzas!Ionako se plasim svega i svacega a sad i ovo,tacno cu da poludim....Pomozite ako znate sta moze da bude u pitanju!

HVALA VAM SVIMA I IZVINITE!

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: UZASNO SAM UPLASENA!

Sta ti to znaci 'kao da sam slogirana' (kao ti znas kako je biti slogiran!). Nego kazi ti nama sta ti zapravo osecas - je l' te ruka boli, je l' ti utrnula, i koji deo, jel ti koza neosetljiva na dodir, sta ti se tacno desava i koja je ruka u pitanju i koji deo ruke i imas li problema sa vratnom kicmom? Osim toga - ako je tolka frka ajde kod lekara, spremi se lepo i idi na dezurnu neurologiju (na neurolosku kliniku ili urgentni centar).
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

P.s. Znajuci tvoju 'istoriju' problema od ranije, sigurna sam da se radi o cistoj somatizaciji i da nije nista bitno. Po opisu ne mislim da imas razloga za neku veliku brigu a posebno ne za toliku paniku! Opusti se, neka ti neko izmasira vratno-rameni deo ledja i ne panici. Jesi se nesto nervirala ovih dana?

Početnik str (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nisam se nervirala,ali imam utisak da mi sve to dolazi iz tog ramenog dela,sve to sto me muci.Neka stegnutost u ramenu...

Hvala!

Primećen član s.and.i (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Ja sam imala probleme sa osecajem utrnutosti u levoj ruci, toliko sam se 3povala da je to strasno reko' "gotovo, srcani udar u najavi"... ispostavilo se da imam spondilozu ops: sad kad mi utrne ruka iskuliram i prodje... decko me izmasira, krv prostruji i super mi... mozda i ti imas to?

Početnik str (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio WithdrawnWater
    Sta ti to znaci 'kao da sam slogirana' (kao ti znas kako je biti slogiran!). Nego kazi ti nama sta ti zapravo osecas - je l' te ruka boli, je l' ti utrnula, i koji deo, jel ti koza neosetljiva na dodir, sta ti se tacno desava i koja je ruka u pitanju i koji deo ruke i imas li problema sa vratnom kicmom? Osim toga - ako je tolka frka ajde kod lekara, spremi se lepo i idi na dezurnu neurologiju (na neurolosku kliniku ili urgentni centar).
    Boli me ruka pomalo pri pokretima ,koza mi je osetljiva na dodir,malo kao da mi prostruji utrnulost kroz mali i domali prst,desna ruka je u pitanju,kao da me je nesto steglo u ramenu do vrata.

Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Verovatno spondiloza, ili si izvukla neki misic u vratnoramenom pojasu, ili te je udarila promaja ili imas neuralgiju - sve u svemu nista sto bi trebalo da ti izaziva toliku paniku: ti si panici i dramatizovanju sklona, ovo nije nista bitno, posebno nema veze sa srcem jer se radi o DESNOJ ruci, tako da molim te ne drami - samo sebi pravis vecu paniku. Nista ti posebno nije, uzmi neki brufen ili diklofen, neka te neko dobro izmasira, uzmi vitamina B za slucaj da se radi o neuralgiji i kad razdani ako si i dalje u brizi prosetaj do dezurne neurologije. Nije ti nista, smiri se.

Primećen član blacky333 (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2006.
    Reputaciona moć
    48

Mada kazu da desna ruka ima veze sa srcem...

Početnik str (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio WithdrawnWater
    Verovatno spondiloza, ili si izvukla neki misic u vratnoramenom pojasu, ili te je udarila promaja ili imas neuralgiju - sve u svemu nista sto bi trebalo da ti izaziva toliku paniku: ti si panici i dramatizovanju sklona, ovo nije nista bitno, posebno nema veze sa srcem jer se radi o DESNOJ ruci, tako da molim te ne drami - samo sebi pravis vecu paniku. Nista ti posebno nije, uzmi neki brufen ili diklofen, neka te neko dobro izmasira, uzmi vitamina B za slucaj da se radi o neuralgiji i kad razdani ako si i dalje u brizi prosetaj do dezurne neurologije. Nije ti nista, smiri se.
    Hvala puno vec sam se smirila....HVALA!

Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Nema na cemu!

Slične teme

1. Mitiseri ! uzasno me nerviraju !!!
    Autor =RODMAN= u forumu Zdravlje
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.11.2014., 13:53
  2. Uzasno me nervira!!!
    Autor tamaraart u forumu Muškarci
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 27.02.2008., 15:54
  3. Amerika uplasena za svoje sluge u Srbiji
    Autor Chedo Kokardic u forumu Politika
    Odgovora: 36