Mercedes ili Audi

  • Začetnik teme Čiča Milutin
  • Datum pokretanja
spachek je romantichan...al nema delova...mislim kako tjesh da popravljash spacheka?...osim ako nisi sam mehanichar pa se kretjesh u tim nekim krugovima...ali biti u tripu kola previshe je...jednostavno loshe...kad pochne neko da davi s qbikazhom..."e kolko ovo ima cilindara?"...mislim koga bole **** kolko ima cilindara...kao da se lozhish na vesh mashine...i kao eee a ova ima centrifugu na 10 000 obrtaja...a ona ima alarm koji shalje sms poruq da je vesh opran...a ona mozhe da sushii pere i pegla..a ova najnovija mozhe da brine o starim ljudima postoji rezhim i za
nepokretne....ova mozhe da odgaja decu postoje dva rezhima za mushq i zhensq...e a najnovija mozhe da radi sve dok ti sedish ispred 3000efgX3-jkom...

ne znam koji je koji auto po oznakama pa se vadim...
 
Mecka "gaster" i audi "jaje"...dve vrlo slicne karakterne osobine...a i sta ce ti auto bre?Samo trosi pare, te popravljaj, te sipaj ulje, benzin AT ulje, stalno nesto sipas u njega, a ono curi...gde oces...kupis lepo za te pare vise komada kariranih, naravno, firmiranoh odela i da vidis kako ide, kao ludo, a ne moras nista ni da sipas...
 
Od audia quatro 93 modela, sam pomalo quatro fan....Nit komotnijeg auta , a da ne izgleda kao limuzina, ni prakticnijeg.....
Mrzim inace kockaste mece , jer jasno je ne mogu da stanem unutra....oni su vise za male a debele.......

Ali u voznji mecka je mecka, audi je ipak samo na drugom mestu po elegantnom ponasanju....
 

Back
Top