fizicki izgled da li je bitan

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
E pa nije ni malo. Cak je pozeljnije da ste manje lepi tj da ste ispod proseka. Jer evo je kad razmislim.

Iznad proseka sam, na stranu to sto imam pare. Ali evo kako ja gledam na sve i mislim da one razmisljaju. "Koje su sanse da mi ovako lep decko bude veran". Jesam musko ali cu sam priznati male. Naci lepog momka u Srbiji a da vam bude veran pa to nema sanse. Ili su sanse veoma male. E zato devojke lepim momcima retko daju sansu.

Mnogo je bolje da ste manje lepi i da imate zvaku. Posto ce onda biti sigurne da cete im biti verni ko psi a mozda i da ce vas vuci za nos.
 
Banshee:
aco aj stavi sliku u profil da vidimo koliko si lep :?
jbt tolko pricas o svojoj lepoti da cu poceti ozbiljno da verujem u to :shock:

Dacicu ti na mail ako mi daj mail na private.

A teorija je tacna. Sve devojke zele momka koji ce da im bude veran a deo cak zeli i momka koga moze da vuce za nos. Zato i bitaju one manje lepe. Zato sto su mnogo vece sanse da ce im biti verni, i da ih nece kresnuti pa posle sutnuti sledece jutro i preci na drugu. Jesam musko ali priznacu da lepi momci umeju u vecini slucajeva da ispadnu skotovi.
 
AcaBg82:
...Ali evo kako ja gledam na sve i mislim da one razmisljaju. "Koje su sanse da mi ovako lep decko bude veran". Jesam musko ali cu sam priznati male. Naci lepog momka u Srbiji a da vam bude veran pa to nema sanse. Ili su sanse veoma male. E zato devojke lepim momcima retko daju sansu...


Aco, nema veze dali je neko lep ili ne, kreten od coveka (bilo u pitanju musko ili zensko) ce prevariti zato sto je budala, bez obzira na lepotu :wink:

Za mene prevara ne postoji, nisam do sad varao, necu ni od sad!!
 
POP Mare:
Jel:?
A lepe devojke misle o lepim momcima da varaju gde stignu i da su sponzori i kriminalci:?

Daj molim te ne pricaj svasta...
I kakve veze ima lepota sa prevarom??

Ja govorim o predrasudama. Da devojke zive u zabludi da su lepi momci neverni posto imaju sansu da nadju stalno novu devoju pa ce da ih sutnu. Na zalost vecina momaka kod nas koji pristojno izgledaju se tako ponasa. Kresnu devojku i onda je sutnu ko djubre sledece jutro.
 
...уууу...па ово су дивне вести...узевши у обзир да сам рууужааааааан...ма за олимпијску медаљу, златну...:)

Попе мој зен је јачи од твог...твој тигар нема шта да тражи у овом дуелу...:lol:
 
AcaBg82:
Da ti si :)
Mozes slobodno i ovde da me prokomentarises necu se ljutiti
ok,ako ti tako odgovara....
prvo,hvala na slici...iskreno,mislila sam da mi neces poslati :lol:
drugo,ja mogu da dam moj subjektivni utisak,znaci zasnovano na mom ukusu sto mozda nije merodavno....

ne,fizicki ti nista ne fali,izgledas normalno....cini se da ti je sve na broju...sta vise izgled ti je prosecan,a na osnovu ove slike sto sam je videla,cini se da je dosta tipican beogradski...hocu reci,vidjam dosta takvih tipova po ulici....

iskreno,ne bih se okrenula za tobom na ulici,jer kao sto rekoh cini mi se da se uklapas u fizicki sablon da ga tako nazovem...ako gresim,sorry,ali toliko mogu na osnovu jedne slike da zakljucim...licno,vise volim drugaciji tip muskaraca - mrsavije i kosatije (ne kosmatije :roll: ) "cudake" :D ..tako da ti prilicno i nisi moja ciljna grupa...zato sam i rekla da ne znam koliko ce moje misljenje koristiti...

i jedan savet :arrow: mislim da bi bolje izgledao bez razdeljka,to u principu lose stiji vecini muskaraca....mislim,ako je ono razdeljak,a valjda jeste :?

ovo je na brzinu napisano,valjda je razumljivo,moram da krenem sada,tako da stvarno nemam vremena za detalje...
 
elenabg:
Sa 16 ne trazis nista odredjeno, zaljubis se ko muva bez glave kad ti je neko fizicki privlacan (cini mi se da je tako bilo), tada nam je najbitniji fizicki izgled i da je neko ok. prema nama, da nam je lepo sa nekim. Kasnije se stvari menjaju. Sa dvadeset i kusur godina potpuno drugacije biras partnera. Sad mozak ima kljucnu ulogu u odabiru a na to mora da dodju i emocije. Znaci prvo odaberes vrstu, tip, profil, muskarca pa medju takvima trazis onog ko ce da probudi leptirice, i gde ces da osetih hemiju. Znaci pored toga sto je ON meni fizicki privlacan, on mora da ima neke osobine, i da zadovoljava odredjene kriterijume. Mislim da nema mnogo smisla da ti nabrajam sta ja trazim jer to je individualno, ona mozda trazi nesto drugo, ali definitivno postoji to nesto sto trazi (ako ima dovoljno godina i samosvesti). Tako da ukoliko neko ne spada u grupu muskaraca koji uopste mogu da dodju u obzir, sve mu je uzalud, ne postoji nista sto moze da ucini jer tacno znam koji profil muskarca trazim. I to se naravno odnosi na one za ozbiljnu vezu, brak. A posto na takve ne nalecemo cesto, onda posegnemo u medjuvremenu i za nekim ko nam je fin, sladak,interesantan i s kim mozemo da imamo dobar seks ali to nije dovoljno da bih s nekim provela ceo zivot, i rodila mu decu. Jednostavno svesna sam sebe, znam ko sam i koliko vredim i zaista ne mogu da idem ispod nekih svojih ocekivanja.
A sad ce verovatno forumasi malo da udare po meni.
Nadam se da sam ti bar malo pomogla da shvatis neka zenska razmisljanja. Ovako ne razmisljam samo ja vec i skoro sve devojke koje poznajem.

Znaci prvo se pita ko je, sta je , odakle je, koliko ima godina, cime se bavi, pa ga onda pogledas da li ti se fizicki svidja i ima li tu uzajamne privlacnosti, pa ga upoznas da vidis kakva je osoba,pa kakav je seks sa njim, pa onda moze da krene neka ozbiljna prica.

Pozz
Evo ti jedan super odgovor sa druge teme...
 
AcaBg82:
E pa nije ni malo. Cak je pozeljnije da ste manje lepi tj da ste ispod proseka. Jer evo je kad razmislim.

Iznad proseka sam, na stranu to sto imam pare. Ali evo kako ja gledam na sve i mislim da one razmisljaju. "Koje su sanse da mi ovako lep decko bude veran". Jesam musko ali cu sam priznati male. Naci lepog momka u Srbiji a da vam bude veran pa to nema sanse. Ili su sanse veoma male. E zato devojke lepim momcima retko daju sansu.

Mnogo je bolje da ste manje lepi i da imate zvaku. Posto ce onda biti sigurne da cete im biti verni ko psi a mozda i da ce vas vuci za nos.
E konacno si ukapirao u cemu je problem, previse si lep, sad i mene zanima kako izgledas da ti kazem sta mislim.

Nisi bas u pravu, mislim da je ovako vecini, upoznas nekog i naravno odma ga klasifikujes nekako. Vremenom kad upoznas doticnog ta osoba mi izgleda drugacije. Neke lepe postanu dosadno lepe, a neke manje lepe vrlo privlacne...
 

Back
Top