Formirati bend

Ocean_state

Domaćin
Poruka
3.809
Da li ste ikada razmisljali o tome?
Da li vi to smatrate izvodljivim... ili sto bi moj bannovani drug Unicus rekao Formirati bend san
ili realnost?
Mada tema je glupa ali da ne bude da nisam nijednu temu otvorio na ovom niku.
 
levrone:
Zašto bi bio san napraviti bend?
Ako hoćeš samo da sviraš, kupi opremu! A ako hoćeš da sviraš i da živiš od toga, onda kupi opremu i baci se na narodnjake!

Jaq bas treba da kupim Bass gitaru.....
Nego ja u narodnjacima cujem samo klanje neke jadne cica mace.. A i kada cujem gitaru to je obicno zloupotrebljavanje.... mada to je samo moje misljenje...
 
Sve zavisi od toga koje ces ljude da nadjes, koju opremu ces da imas i bitno je ne praviti tribute bendove... Metal kod nas nema nikakvu perspektivu - da se razumemo! Ako si za rock, tu i tamo mozes da prodjes, a ako ti padaju na pamet narodnjaci - samo napred (mada se ja gnusam istih i pre sam za metal!!!). Bitno je da ims u bendu nekoga ko ima sluha jer je danas medju bendovi prava retkost naci i pomenuti neki gde vokal zaista ima sluha... I na kraju treba da nadjes dobar studio...
 
@all day I dream about s...
koliko znam to su reci pesme A.D.I.D.A.S od Korna zar ne?
@Ocean_state
zaboravio su druga teroristu Unicusa...

Bogami ima ja da napravim bend ove godine....Anarhist bass,peca bubnjeve,sofija klavijature,ja gitaru,Anarhistova drugarica isto gitaru i udri mile u tambure...
 
glavna stvar sto mi nemamo D O B R E HM,HR, HC bendove je tosto se svi formiraju da bi radili tribute... I u glavnom tribute grupa kojih ima na 10000...
aa i ako urade autorsku , to je kopija na pesme od tih bendova kojima su radili tribute.
neki bend ( sa veoma tehnicki mocnim clanovima) uradi obrade ( sve skoro najpoznatije pesme) , i tako npr. pobedi na hit-u 202-e... Zasto? Tudjim pesmama... kada bi ti isti krenuli da sviraju svoje, garantujem da bi se pola skc-a ispraznilo!

nema kreativnosti!
 
Ja i moja 3 prijatelja imamo hevy metal bend. Ne kopiramo niti obradjujemo pjesme vec ih sami komponujemo. U nasim pjesmama se osjeca uticaj metalike. Zivotni nam je cilj napisati jos 3 pjesme i izdati album. Kada ga snimimo, a to ce biti uskoro (ako bog da) poslacu link sa muzikom na forum pa da cujete sta mi sviramo. Usput ja sviram klavijature, pa ako neko nudi angazman....
 
Jos nesto. Clanovi mog benda nisu tehnicki mocni, osim mene koji sam zavrsio nizu muzicku skolu (smjer klavir) i koji sviram 4 sata dnevno. Ali ipak dodjemo na neku kompoziciju. Polako, dok svi skontaju svoje dionice, prodje mjesec dana, ali ipak...
 

Back
Top