Najljubavniji docek Nove godine

Moj muzic i ja. Docek 2003. (tj. ove) godine. Moja ljubav me je u poslednjem momentu obradovala i dosla za Beograd (u to vreme je bio u vojsci), tako da sam od plana da putujem kod njega (na srecu) odustala. Planove za docek nismo imali, a nisu nam ni bili potrebni. Dovoljno je bilo da smo zajedno.
U to vreme sam bila kod mojih, pa smo se negde oko 23 h (posle vecere) iskrali i otisli u nas stan u kom niko nije boravio najmanje dva meseca. Na podu nase spavace sobice namestili smo postelju, umotali smo se u cebad, iz bifea uzeli nesto alkohola i celu noc ... uzivali jedno u drugom ...
 
Goscica:
....ste imali s kim, gde i kada?

NISAM imala jos, tek planiram da ga imam...ne znam jos koje Nove godine ce to da se desi, ali cvrsto sam resila :P ...S KIM, to sam vec rekla u nekoj temi, bese ko koga pali i kako :P , a sto se tice pitanja GDE, pa mogli bi da se nadjemo na pola puta negde iznad Atlantika u nekom letecem prevoznom sredstvu, nije vazno kome, makar i u balonu na helijum, pa kud puklo da...uh, zanela sam se, ne daj boze da balon pukne... :D
 

Back
Top