RASKINULA SAM SA JEDNIM LAVOM...

HELLGIRL

Primećen član
Poruka
533
Bio je mnogo ljubomoran i posesivan.Super smo se slagali,ali bili smo suvise slicni i isto smo reagovali,ali u razlicite pravce.Ja sam vaga/strelac.Ja uopste nisam ljubomorna i skroz sam postovala njegovu slobodu i privatnost.Medjutim,on je skroz ispreturao po mojoj intimi bez moje dozvole(necu bas pominjati detalje) i to me je totalno izludelo i naravno,raskinula sam.I dalje ga volim.I on mene,nedelju dana me je ubedjivao da se pomirimo,ali nisam popustila.Sad je,kao,odustao.Ne zove me vise.

Kako lavovi u dubini duse prezivljavaju raskid i razvod s osobom koju uzasno puno vole,sa kojom su hteli sve,pa cak i decu da imaju?
Da li nastavljaju da se bore ili trajno odustaju?
Na koji nacin oni sve to prezivljavaju???
 
HELLGIRL:
Bio je mnogo ljubomoran i posesivan.Super smo se slagali,ali bili smo suvise slicni i isto smo reagovali,ali u razlicite pravce.Ja sam vaga/strelac.Ja uopste nisam ljubomorna i skroz sam postovala njegovu slobodu i privatnost.Medjutim,on je skroz ispreturao po mojoj intimi bez moje dozvole(necu bas pominjati detalje) i to me je totalno izludelo i naravno,raskinula sam.I dalje ga volim.I on mene,nedelju dana me je ubedjivao da se pomirimo,ali nisam popustila.Sad je,kao,odustao.Ne zove me vise.

Kako lavovi u dubini duse prezivljavaju raskid i razvod s osobom koju uzasno puno vole,sa kojom su hteli sve,pa cak i decu da imaju?
Da li nastavljaju da se bore ili trajno odustaju?
Na koji nacin oni sve to prezivljavaju???
Nemam baš dobra iskustva sa lafovima, doduše ženskim....
Ipak horoskop ne odredjuye čoveka toliko koliko neki veruju....
Samo se opusti i '' teraj dalje''
 
HELLGIRL:
Kako lavovi u dubini duse prezivljavaju raskid i razvod s osobom koju uzasno puno vole,sa kojom su hteli sve,pa cak i decu da imaju?
Da li nastavljaju da se bore ili trajno odustaju?
Na koji nacin oni sve to prezivljavaju???

iako mislim da je malo suludo ljude odredjivati po horoskopu :D ajde ovako...iz sopstvenog iskustva i sudeci po jos nekim lavovima koje poznajem jako mi je cudno to sto si rekla za ljubomoru,jer vecina cak i kad je ljubomorna to ne pokazuje...cak posebno ne vole ljubomorne ispade,histericne napade i preterano emotivne ljude i razne 'drama queens & drama kings" :roll: takodjeR kod mene a i jos nekih postoji fenomen ektremnog neslaganja sa rakovima i devicama,posebno sa ovim drugim...jbt,stalno bi plakali :shock:
ali vage su ok...

licno,mislim da ne bih prva inicirala pomirenje,valjda zbog ponosa,sto je nekako losa osobina :roll: a prekid odnosa sa osobama koje jako vole ili koji su im jako znacili u odredjenom periodu u zivotu,jako tesko prezivljavaju (ja se povucem se u sebe i patim duze vreme iako se pravim da mi nije stalo )...mislim da im treba dosta da zavole,ali su onda veoma odani i naklonjeni....

btw,znam samo jednog muskog lava,sve neke zene znam,tako da je ovo zakljucak na osnovu malog uzorka koji mozda i nije reprezentativan :lol: a mozda je i uticaj subjektivnog faktora znacajan :D ali sudeci po ljudima koje znam takav utisak sticam....mozda slucajnost...ko i cela astrologija :D
 
Horoskop nije toliko ISTINIT ni bitan, ipak je ASTROLOGIJA PSEUDO -.NAUKA,postoji toliko drugih stvari koje odredjuju čoveka....
Što se tiče tvog lava moja preporuka je SAMO HLADNA GLAVA, i gledaj svoj pravac.......
Možda ćeš imati više sreće sa drugim znacima:wink:
 
Nema Nazad Samo Napred![/QUOTE]



Znam,nesto sam ipak naucila.Njegova ljubomora i posesivnost su uzasne,prelaze sve granice.Preterana sebicnost.Ma koliko on narcisoidan bio,ipak je i mnogo inferioran,uplasen,bez samopouzdanja...
Divan je,sladak,dopadljiv,pravi prijatelj,iskren,detinjast,...sve,sve,sve,....ALI ja sam ipak jedna vaga koja itekako voli svoju slobodu i nezavisnost,.....i ja mislim da sam napokon naucila svoju lekciju,a tu si ti maximalno u pravu:NEMA NAZAD,TA OPCIJA NE POSTOJI.SAMO NAPRED!;-)
 
HELLGIRL:
Znam,bebo,u pravu si.Nazalost,nista mi drugo ne preostaje nego da u svojoj glavi zavrsim konacno s njim(ali ne i da ga zaboravim,jer...to je nemoguce!)

zaboravices vremenom, to je jos sveze, moraju da prodju meseci i meseci..
ali zaboravices
samo napravi clean cut
nemoj vise da pricas i da se vidjas s njim, jer tako ce ti biti tesko da ga zaboravis i da eliminises osecanja
 
HELLGIRL:
Nema Nazad Samo Napred!



Znam,nesto sam ipak naucila.Njegova ljubomora i posesivnost su uzasne,prelaze sve granice.Preterana sebicnost.Ma koliko on narcisoidan bio,ipak je i mnogo inferioran,uplasen,bez samopouzdanja...
Divan je,sladak,dopadljiv,pravi prijatelj,iskren,detinjast,...sve,sve,sve,....ALI ja sam ipak jedna vaga koja itekako voli svoju slobodu i nezavisnost,.....i ja mislim da sam napokon naucila svoju lekciju,a tu si ti maximalno u pravu:NEMA NAZAD,TA OPCIJA NE POSTOJI.SAMO NAPRED!;-)[/QUOTE]
Samo hrabro, bori se za ono u šta veruješ(bez patetike)
Što bi reko dell boy:'' you know it make sense'':cool:
 
Goxy,odgovorila sam ti na pp,al' kad god krenem da posaljem komp mi se nesto blokira.
U pravu si skroz.Samo su meni ti lavovi izgleda sudjeni,jer i bivsi muz mi je u horoskopu lav,i ovaj bivsi decko o kom sam pisala.A i ranije ko god mi se svideo bio je lav u horoskopu...Necu ovde detaljno da ti pisem nista.Ne znam sto pp nece da se posalje,tamo sam ti detaljno opisala celu moju situaciju,koja je izuzetno komplikovana,ali nema veze...:-(

Pozzzz....
 
HELLGIRL:
Ne znam sto pp nece da se posalje,tamo sam ti detaljno opisala celu moju situaciju,koja je izuzetno komplikovana,ali nema veze...:-(

Pozzzz....

nece da ti posalje pp zato sto verovatno koristis internet explorer,a ako si ga citirala u pp,najverovatni ce da ti zabaguje...zato ili skini citat (npr,jednu zagradu od citata) ili ga obrisi i tako ce ti ga poslati.

za dugorocno resenje skini neki drugi browser...npr firefox (mozilla) ,operu ili pogledaj sta jos ima...to su ti sve besplatni softveri,lako se skidaju i firefox meni do sad nije nikada zabagovao,i radi mnogo brze od IE.

u suprotnom dovljno je da skines citate :)
 
HELLGIRL:
Goxy,odgovorila sam ti na pp,al' kad god krenem da posaljem komp mi se nesto blokira.
U pravu si skroz.Samo su meni ti lavovi izgleda sudjeni,jer i bivsi muz mi je u horoskopu lav,i ovaj bivsi decko o kom sam pisala.A i ranije ko god mi se svideo bio je lav u horoskopu...Necu ovde detaljno da ti pisem nista.Ne znam sto pp nece da se posalje,tamo sam ti detaljno opisala celu moju situaciju,koja je izuzetno komplikovana,ali nema veze...:-(

Pozzzz....
Meni i firefox blokira...Izgleda da je cela krstarica nešto disfunkcionalna...Meni neće da pihvati odgovor na neke teme...Btw. privatna poruka primljena...8-)
 
E pa,jbg.,pomirila sam se ipak...........Opet me je ''uvukao'' u tu svoju masinu,...mada,ko zna,mozda je ovaj put stvarno skapirao gresku zbog koje me je izgubio i resio(iskreno) da preduzme nesto povodom toga,tj.,kako on kaze da se iz korena promeni.Ali,...moze li to jedan LAV???
 
HELLGIRL:
Bio je mnogo ljubomoran i posesivan.Super smo se slagali,ali bili smo suvise slicni i isto smo reagovali,ali u razlicite pravce.Ja sam vaga/strelac.Ja uopste nisam ljubomorna i skroz sam postovala njegovu slobodu i privatnost.Medjutim,on je skroz ispreturao po mojoj intimi bez moje dozvole(necu bas pominjati detalje) i to me je totalno izludelo i naravno,raskinula sam.I dalje ga volim.I on mene,nedelju dana me je ubedjivao da se pomirimo,ali nisam popustila.Sad je,kao,odustao.Ne zove me vise.

Kako lavovi u dubini duse prezivljavaju raskid i razvod s osobom koju uzasno puno vole,sa kojom su hteli sve,pa cak i decu da imaju?
Da li nastavljaju da se bore ili trajno odustaju?
Na koji nacin oni sve to prezivljavaju???

pa kao prvo ti si vaga strelac samim time si na neki nacin jedinstvena, imas spoj ne odlucnosti a i prebrzog reagovanja u nekim momentima.
lavovi su poznati kao osobe koje mogu lako da prebole, kod njih tuga se izkazuje jedno kratko vreme,ali iz licnog iskustva znam da jako dugo i duboko pate pogotovu ako oni misle da je propust do njih.
lavovi nisu u stanju da vole prirodno i da ne ogranicavaju tuda osecanja ali su jako senzibilne osobe pa samim tim su trazeni ali ako hoces da budes sa tim lavom onda ti je moj savet da ga prihvatis takvim kakav jeste,ili u suprotnom sredi svoje emocije i odluci u kom pravcu da nastavis.
hristos vaskrese
pozzz
 
ja sam lavica i zabavljala sam se nekoliko godina sa vagom.Mislim da je to dobra kombinacija.Lavovi su jako ali jako ponosni i zele da znaju sve o osobi sa kojom se zabavljaju.Mi mislimo da imamo pravo na sve i je partner nase vlasnistvo,razumes...sa lavovima je tesko ali oni kad vole ono vole ludacki,do kraja.Ja sam neke muskarce koje sam obozavala zaboravljala samo iz ponosa.Ako ti se i javi taj tvoj lav nekako ce namestiti situaciju da se ti njemu izvinjavas,jer je zaboga on povredjen,ipak te je cimao nedelju dana,takvi su lavovi.Ali isto tako ako umes sa lavovima oni umeju da budu najintimniji prijatelji i jako dobri ljubavnici.Mislim da kod lavova pali ignorisanje,ako lav nesto jako zeli nadje neki nacin da to i dobije a da ne bude u svojoj glavi ponizen.Uh,tesko je sa nama lavovima.Jbg....
 

Back
Top