dominacija i tako to...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
There's a new game
We like to play you see
A game with added reality
You treat me like a dog
Get me down on my knees

We call it master and servant
We call it master and servant

It's a lot like life
This play between the sheets
With you on top and me underneath
Forget all about equality

mene neshto uvek muzika asocira da otvorim ovde temu...
ok dominacija u krevetu...u sexu...brutalnost u sexu...odakle to?..da li je to nekakvo prazhnjenje poshto vetjinu nas neko zlostavlja dal na poslu dal u prevozu il gde vetj...ili je nasuprot rezultat nashe svakodnevne agresije?...ok mozhda ne bash brutalnost da te bijem...al onako grubosti i slichno...da li ste grubi u sexu?...ok slazhemo se da nekad treba biti manje nekad vishe nezhan ali da li ste nekad bash onako grubi?...osetite li nekad potrebu da pored zadovoljstva koje pruzhate drugome pruzhite i bol?...da li bi mogli da uzhivate u sexu u kom ima bola?...i shta vi mislite o svemu tome...
 
jao ja sad necu umeti da objasnim verovatno...ali meni bol (prevashodno kada nije ukombinovan sa drugim emocijama) ponekad i nije nesto sto je bas neprijatno...
ako je da to tako nazovem, iskonski bol.
kada me boli iznutra osecam da sam covek, osecam se nekako dostojanstveno...sa druge strane u sexu mi prija određena dpza grubosti kada osetim zivotinjski nagon, nesto najanimalnije u sebi...na taj nacin to ispoljavam...to su izuzetno retke situacije, i prijaju mi samo do odredjene granice...granice grubosti...do bola bas i ne idem...
verovatno negde prija da zivimo svaki deo sebe i svaku svoju emociju...iako smo sa druge strane inhibirani i spoljnjim i unutrasnjim ogranicenjima...
pretpostavljam da mi zbog toga mnogo vise smetaju neke druge negativne emocije kao sto su nemoc, nervoza, bes, ljutnja...one guse neku neku moju izvorniju potrebu ili emociju...hocu nesto a ne mogu da ga dobijem, osecam nemoc...
sa druge strane bol i tuga umeju da budu cisti i jednostavni...zato sam i upotrebila rec iskonski...

p.s.ko shvati razumece. i svaka mu cast. :lol:
 
Pa da al sta je grubost u seksu?Mislim i grebanje noktima i ugrizi mogu da bole,a ja opet ne mislim da je to vid sad nekog nasilja,ili Bog zna kakve boli,niti dominacije.Vec zelje.
A opet ako neko voli da samara ribu to mi najmanje lici na zelju,vise na bolest.
 
S_K_V_O:
ja imam amandman na osnovni tekst.
osecajuci bol ponekad mi se cini da osecam svoju sustinu.

3.gif
 
Blaga dominacija može... Grubosti ok... Ali mora postojati granica... Obično sam vrlo nežan, ali volim i grublju igru... Naravno ako to prija i partnerki... Ako ona ne voli da budem malo "žešći", neću ni biti.
 

Back
Top