Flash animations

ArkantoS-Vrbas

Aktivan član
Poruka
1.615
E pa ljudi, ja pregledah sve topike (ili bar ja mislim da sam ih sve pregledao) ali nista o Flash animacijama...

Pa mora da se neko na ovom forumu i time bavi....

Ostavite ovde vase animacije, pa da malo komentarisemo.....

Poz :shock:
 
Svaki je najbolji ako iz njega izvuces maksimum a zavisi za sta ti animacija treba.
Postoje i program koji prave samo bannere, samo dugmice, drugi prave neke specijalne efekte a opet Flash kao takav radi sve, Swish itd, itd....
Dakle ne verujem da postoji najbolji, postoji samo neki koji ti bas odgovara (prikladno tvom trenutnom nivou snanja, zeljama sta hoces i potrebama za sta zelis animaciju)
 
Swish je definitivno najbolji i najlakši! Učio sam Macromedijin Flash i glava me je bolela od svih onih silnih gluposti!!! Probao sam Swish i bez ikakvih tutoriala sam napravio jednostavnu animaciju teksta za 5 i manje minuta, za koju bi mi u Flash-u trebalo 5 ili više dana i plus nekoliko glavobolja!

Swish ti je dobar jer ima neke gotove animacije, koje ti apply-ješ na postojeće objekte!
 
Ja sam otvarao temu, za postavljanje Animacija, a ovaj kreten Orepst mi je upropastio temu svojim ODVRATNIM pitanjem, na koje je odgovoreno, koliko sam ja uspeo da primetim, u svakom mogucem topiku na ovom forumu....

FLASH JE NAJBOLJI!!!!!
 
Kad smo kod animacija, jesi video one XIAO filmice sa cica glisama koji se tucu poput bruce lia?
Ja sam se odusevio kada sam prvi put video.
Inace ima mnogo dobrih animacija u fleshu na net-u.
 

Back
Top