Sta ste u horoskopu?

Sta ste u horoskopu?

  • Ovan

  • Bik

  • Blizanac

  • Rak

  • Lav

  • Devica

  • Vaga

  • Skorpija

  • Strelac

  • Jarac

  • Vodolija

  • Ribe


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jeste, naravno. Ali labelo je tu kao neki viši nivo. Možda bi i malo pudera dobro došlo. :zcepanje:

E da, imam druga koji me je terao da mu lakiram nokte i jedno vreme je bio baš opsednut lakovima. :zcepanje:

Ja inače često koristim labelo, pa mogu misliti kako bi izgledao "labelo na labelo" poljubac. Kreneš od usana pa proklizaš ko zna gde.
 
Jeste, naravno. Ali labelo je tu kao neki viši nivo. Možda bi i malo pudera dobro došlo. :zcepanje:

E da, imam druga koji me je terao da mu lakiram nokte i jedno vreme je bio baš opsednut lakovima. :zcepanje:

Ja inače često koristim labelo, pa mogu misliti kako bi izgledao "labelo na labelo" poljubac. Kreneš od usana pa proklizaš ko zna gde.

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

- - - - - - - - - -

Moj je vrlo konzervativan i labelo stavlja isključivo kod kuće
i to što mora - saturn je to
a moja Cicojka koja sve zna - čim stavi labelo na sto - pored milijardu itema koji su na njemu - samo njega frljne i krene po patosu da bacaka, i ako je odma ne skleptam - ode labelo u nepovrat pod neki teški orman
 
Jbte, do skoro vaga, a sad me ubedjuju da sam devica... :eek: pkako?:think:

- - - - - - - - - -

Uz propratno objasnjenje:

"Kod tebe je sve čisto, nemaš nigdi crnu mrlju, nevina ko djevica :D
Uostalom Vage nisu pozate po neodlučnosti, već po dobroj odlučnusti, mogu dobro izvagat stanje, jel
I ne samo da su odlučne, već su i kardinalan znak, što znači da su jako usredotočene na vlastiti cilj :D
Naravno većina vaga danas misle da su škorpioni :P


Činjenica je da ti je sunce u djevici, to ti je 100%

Astrologija je gatanje koje se ipak bazira na nekoj znanosti, tako da te nebi trebalo čudit kad znanost ipak sruši neke dogme koje su nastale kasnije ;)"
 
Nisam ni ja neko ko veruje u sve, a astrolozima koji pišu za novine ne verujem nikako i stoga njihovi tekstovi ne mogu ni da me zabavljaju.
Ti si pretpostavljam rođena u septembru pa zato može biti da ti je Sunce na samom kraju Device ako je taj astrolog u pravu. No nije sve u Suncu, jako je bitan podznak i u ženskom horoskopu Venera i Mesec. Dakle, dosta je stvari u igri i zato je meni nekad teško reći da sam Škorpija.
Uvek možeš sama proveriti gde ti je Sunce, ima puno kalkulatora na internetu.
 
Onda si Vaga, kakva crna Devica...

znas kako je napisana astrologija, neko moje vidjenje?

tako da se svako moze naci u svakom znaku.


Ovo sam ja...
"Ja balansiram" je ključna rečenica za ovaj znak, kad dođe do toga da sve treba držati pod kontrolom, vaga preuzima glavnu ulogu.. Miroljubiv i pravičan, ovaj znak mrzi da bude sam. Partnerstvo je veoma važno za vagu, posebno ono koje je na ličnom nivou. Sa svojim pobedničkim mentalitetom i kooperativnošću nisu skloni da budu dugo sami.
Vaga je vazdušni znak, izraženog intelekta i pronicljivog uma. U prirodi joj je da je inspirišu interesantne knjige, nesavladive diskusije i zanimljivi ljudi što joj rasteruje dosadu...itd itd.
 
To je istina, svako se može pronaći u svakom znaku u nekom momentu što je i prirodno jer svi imamo sve znakove sadržane u našem natalnom horoskopu. No, ipak Sunce određuje naše zdravlje, našu vitalnost i to koliko se ističemo i izlazimo u javnost tokom celog života. Naravno, Sunce predstavlja i još mnogo toga, ali da ne nabrajam...
Ja, recimo, da sam rođena u istom znaku samo koji dan ranije, ne bih bila u toj meri destruktivna u kojoj jesam i verovatno ne bih imala zdravstvene probleme koje imam pod uslovom da mi je podznak (Lav) isti. I to nema veze sa tim da li sam ja danas raspoložena kao Vodolija, a sutra kao Bik. Sunce će uvek biti moje telo i moj ego i uvek ću osećati kada Mars (recimo) tranzitira preko njega i time mi stvara probleme.
 
April 18

by Sylvia Plath



the slime of all my yesterdays
rots in the hollow of my skull

and if my stomach would contract
because of some explicable phenomenon
such as pregnancy or constipation

I would not remember you

or that because of sleep
infrequent as a moon of greencheese
that because of food
nourishing as violet leaves
that because of these

and in a few fatal yards of grass
in a few spaces of sky and treetops

a future was lost yesterday
as easily and irretrievably
as a tennis ball at twilight
 
To je istina, svako se može pronaći u svakom znaku u nekom momentu što je i prirodno jer svi imamo sve znakove sadržane u našem natalnom horoskopu. No, ipak Sunce određuje naše zdravlje, našu vitalnost i to koliko se ističemo i izlazimo u javnost tokom celog života. Naravno, Sunce predstavlja i još mnogo toga, ali da ne nabrajam...
Ja, recimo, da sam rođena u istom znaku samo koji dan ranije, ne bih bila u toj meri destruktivna u kojoj jesam i verovatno ne bih imala zdravstvene probleme koje imam pod uslovom da mi je podznak (Lav) isti. I to nema veze sa tim da li sam ja danas raspoložena kao Vodolija, a sutra kao Bik. Sunce će uvek biti moje telo i moj ego i uvek ću osećati kada Mars (recimo) tranzitira preko njega i time mi stvara probleme.

Tacno tako, cak i nevezano za natal svaki covek tokom zivota prodje prirodu svakog znaka. Pitanje samo da li osvesti, a bolje bi bilo makar bila i bolna iskustva.

Isto sam primetio prelaz Marsa preko Sunca. I obrnuto, kada Sunce prelazi preko Marsa. Vise negativno nego pozitivno, iako mi je predubedjnenje bilo da tranzitna konjukcija ova dva daje iskljucivo pozitivno. I sekstili umeju da naprave usputni problem.

Huh... meni Mars nikada nije stvarao probleme. ni tranzitni, a ni kvadratni. Previše je jaka i regenerativna pozicija Marsa u Škorpiji za takvo nešto.

Kod svih deluje a kod tebe ne. Interesantno.

Tranziti mogu da zataje, ali ako se neko vreme prate, po prirodi energije vidi se da je to to, pomracenja su gotovo ista po unutrasnjem osecaju koji ih prati ali se desi nekad da prodju bez manifestacije. Osecaj je specifican ili spoljna manifestacija, nije ni priblizno isto kao energija Venere i Jupitera npr
 

Back
Top