Formiran Americki Savet za Kosovo

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Formiran savet od strane Jamesa Jatrasa koji ima za cilj lobiranje protiv nezavisnosti Kosova. Registrovan je kao neprofitna nevladina organizacija i u fazi je formiranja savetnog odbora. Jedna od osoba u odboru je i Julia Gorin, koja je predlozila jos nekoliko ljudi.
James Jatras je bio analiticar u Stejt Departmentu 1985-2002 godine, svedocio je na sudjenju pokojnom Milosevicu, i zestoko se protivio podrsci SAD Muslimanima na Balkanu.
 
serb_pagan:
da,bolje je bez ikakvog lobija...posle se cudimo kako smo pukli u medijskom ratu..uzgred i obrad kesic je clan kokusa

Да, па видим како су нам га, сине, лепо излобирали... сваки дан све боље стојимо... а бар на овом подфоруму сви ДС-овци и ЛДП-овци као хор павијана крешти КАКО ЈЕ КИМ ГОТОВА СТВАР, ИЗГУБЉЕНО, НЕМАМО ШТА... ТО ЈЕ РЕАЛНОСТ и сличне бљувотине... можда тај ХОКУС лобира у ДС-у и ЛДП-у али против Срба и Србије. :evil:
 
eremita:
Да, па видим како су нам га, сине, лепо излобирали... сваки дан све боље стојимо... а бар на овом подфоруму сви ДС-овци и ЛДП-овци као хор павијана крешти КАКО ЈЕ КИМ ГОТОВА СТВАР, ИЗГУБЉЕНО, НЕМАМО ШТА... ТО ЈЕ РЕАЛНОСТ и сличне бљувотине... можда тај ХОКУС лобира у ДС-у и ЛДП-у али против Срба и Србије. :evil:


Pa uspesno lobiraju... za one koji ih placaju...Sipce...
 
Ja shiptara nisam godinama video in live...nikad pare nisam dobio od shiptara, uvek sam samo davao ( npr. sa kikiriki i semenke, na utakmicama)
Nisam clan ni LPD , ni DS..
I smatram da je KiM reseno pitanje, na stetu Srbije......Razlog je nenormalno stupidna , idiotska politika Slobodana Milosevica, prema KiM, podrzana svesrdno od SRS....i dobrog dela naroda.....

To je moje misljenje, videcemo uskoro da li ce me dogadjaju demantovati...

Ajde, sada , navalite sa onim : izdajnik, placenik , defetista,,,,ali grupno :):):):):
 
Sto si se ti nasao prozvanim?

Ne menjaj temu, ovo j evest o tome da su ljudi, Amerikanci, nacionalisti, podrzali Srbe a da ne pricaju o izrucenjima i koji imaju isto misljenje kao i Srpski Nacionalisti. Sada jos da cujem kako je Julia Gorin pripadnica SRS, ili Jatras da je pripadnik sila mraka i proslosti:)
 
Alekasandar2:
Sto si se ti nasao prozvanim?

Ne menjaj temu, ovo j evest o tome da su ljudi, Amerikanci, nacionalisti, podrzali Srbe a da ne pricaju o izrucenjima i koji imaju isto misljenje kao i Srpski Nacionalisti. Sada jos da cujem kako je Julia Gorin pripadnica SRS, ili Jatras da je pripadnik sila mraka i proslosti:)
ako nas neko i podrzava,to sigurno cini iskljucivo zbog dolara,a ne iz ljubavi prema srbiji i univerzalnoj pravdi
mada,ne bi me cudilo da je aleksandar izmislio nekakav savet koji pomaze srbima...ko sto je pre par meseci lupetao kako je bugarska na ivici gradjanskog rata...covek siri dezinformacije,da ne kazem ciste lazi...pravo da vam kazem,razmisljam da li ta julija uopste i postoji...
 
Major_TOM:
I smatram da je KiM reseno pitanje, na stetu Srbije......Razlog je nenormalno stupidna , idiotska politika Slobodana Milosevica, prema KiM, podrzana svesrdno od SRS....i dobrog dela naroda.....

To je moje misljenje, videcemo uskoro da li ce me dogadjaju demantovati...

Ajde, sada , navalite sa onim : izdajnik, placenik , defetista,,,,ali grupno :):):):):

Па кад је готово све, што онда уопште преговарамо?!? Нека се лепо играју и без нас.
А оно што си рекао на крају ти све стоји. Стоји и да је народ оправдано бесан на све оне који заступају интересе империјалиста, постоје за њих само српски злочини и тако то...
 
Duh Sekire:
А оно што си рекао на крају ти све стоји. Стоји и да је народ оправдано бесан на све оне који заступају интересе империјалиста, постоје за њих само српски злочини и тако то...

dobro je pa nije besan na sps-ovske tajkune i ratne profitere koji su ih devedesetih ogulili do gole koze...ah da,zaboravio sam,oni su patriote,srpski obilici i borci protiv monstruma pod nazivom "novi svetski poredak"
 
serb_pagan:
ako nas neko i podrzava,to sigurno cini iskljucivo zbog dolara,a ne iz ljubavi prema srbiji i univerzalnoj pravdi
mada,ne bi me cudilo da je aleksandar izmislio nekakav savet koji pomaze srbima...ko sto je pre par meseci lupetao kako je bugarska na ivici gradjanskog rata...covek siri dezinformacije,da ne kazem ciste lazi...pravo da vam kazem,razmisljam da li ta julija uopste i postoji...

Протури име Џејмса Џатраса и име његове жене Стеле кроз Гугл. Можда и научиш нешто.
 
Witch-king of Angmar:
Па и јесте бесан. Сви су ти прешли код "демократа".

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Свака част мајсторе!

Инече не знам што су Чеда, Беба, БКВ, НК и остали стално нешто угрожени, кад народ није бесан на њих...
 
Duh Sekire:
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Свака част мајсторе!

Инече не знам што су Чеда, Беба, БКВ, НК и остали стално нешто угрожени, кад народ није бесан на њих...

narodom u srbiji je veoma lako manipulisati..das im novine od 10 dindzi u kojima se pisu naruceni textovi o bilo kome pa ko vishe da...lepo je to rekao onaj rodic:"mi radimo zbog para"...ko da vise njegov text se shtampa...ti bi duse trebao to da znas
 
serb_pagan:
narodom u srbiji je veoma lako manipulisati..das im novine od 10 dindzi u kojima se pisu naruceni textovi o bilo kome pa ko vishe da...lepo je to rekao onaj rodic:"mi radimo zbog para"...ko da vise njegov text se shtampa...ti bi duse trebao to da znas

Знаш, у једној емисији прочита Бора Чорба свој стих
"У говнима пливање, право је уживање"
И Биљана Вилимон се увреди и оде. Шта и очекивати од гуске која пише за Блиц...

Па теби ако смрди, и ти иди... батали Србију.
 
Duh Sekire:
Знаш, у једној емисији прочита Бора Чорба свој стих
"У говнима пливање, право је уживање"
И Биљана Вилимон се увреди и оде. Шта и очекивати од гуске која пише за Блиц...

Па теби ако смрди, и ти иди... батали Србију.

uopste,ne podnosim to shlihtanje navodnom "narodnoj pameti za sve i svasta"..pa neozbiljno je reci da je narod divan,mudar i predobar,kad svi znamo da u stvarnosti nije tako...nije ni druga krajnost,al reci da je narod zna sve zvuci u najmanju ruku demagoski...a ti,nastavi da plivas,vidim da ti prija ta ideja
 
Witch-king of Angmar:
Поента је у томе што ти не желиш да знаш ништа што је изван шаблона ЛДП.

ajd,kako si ti zakljucio da sam ja u "shablonu LDP-a"..pa ja ovakva razmisljanja imam jos od pocetka devedesetih i najranije mladosti...tako nesto je takodje veoma neozbiljno reci..i sta? bezveze...tako ja mogu da kazem ti si u "shablonu rts-a milorada vuchelica"..i da bi na pricu o "patriotizmu" zli ljudi mogli da te naloze na sve i svashta...pa recimo i na ubijanje nenaoruzanih albanaca,u chemu drug duh sa sekirom recimo,ne vidi nista lose
 

Back
Top