Evolution baby...

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
Sa kojim lichnostima sa foruma mislite da bi ste mogli da evoluirate, bilo to u emotivnom ili prijateljskom smislu? Mislim na evoluciju van ove bele podloge...

Dobrodoshli su iskljuchivo konkretni odgovori i po jedan, pls, nisam pokushao da napravim parodiju na temu:"Koga biste kresnuli?"


Natasha, obrisao sam tvoj post jer nije konkretan. Ako mozete da odgovorite, cool, ako ne, nemojte odgovarati.
 
Pa čekaj .. ti si izmenio svoj post .... bilo je samo emotivno evoluiranje .... I NISI TREBAO DA BRIŠEŠ MOJ :evil: samo da bi ti bio prvi :lol:

ALi, ajde odgovoriću opet:
Baraba, zeka (capab.), jacques, batko ... sa njim bih mogla da se ostvarim prijateljski ... imaju odličan smisao za humor.
Supertajni mi savršeno odgovara za komunikaciju.
Psiholog mi je skroz cool lik sa kojim možeš dobro misaono da se razmeniš.
Intra mi je beskrajno simpatičan i njega bih mogla da gušim danima.
Majcheki, Dina i Suzy .. sa njim bih mogla i privatno da se družim.

O emotivnom ostvarenju i dalje ne mogu da se izjasnim.... iz već napomenutih i OBRISANIH razloga :)
 
Hmmm
Mislim da bih sa lolikom mogao da pricam satima..
Barabu sam vec upoznao, super je za ispijanje pivetina... a i caskanje o ludim ortacima i propalim ljubavima
Liviju bih voleo da upoznam. Ima srce.
Geisha... super je. caskamo, caskamo.. i nista konkretno...
Sinnketa mislim da poznajem (ne bukvalno) jer imam ortaka koji ima isti pristup stvarima...
uh... ima ih jooos... kako se budem setio, navracacu ovde na update...
 
ne smem ni poceti da nabrajam...izostavicu nekog pa ce se uvrediti....stvarno ima puno likova sa kojima bi mogao biti(i jesam) prijatelj a za nesto vise od toga.....pa videcemo 8)...mozda bude i toga...;)
 
Pa malo mi je cudno da samo preko ovog treba da ocenim sa kim bih mogla da budem prijatelj.Mislim to sto neko na nekom polju ima slicno misljenje kao ja nista ne znaci.Moja najbolja drugarica i ja sto se tice punooo stvari razlicito mislimo,recimo.Sa nekim se skalpiras na nekom visem nivou ili ne
 
U emotivnom smislu vec sam evoluirala sa jednom osobom... Veza sa njim bila je, jeste i bice za mene nesto posebno...

Sto se druzenja tice, ne mogu da se opredijelim samo za jednu osobu...
Zaista ne mogu...
 
super pitanjce:

pa ja evo vec evoluiram sa forumskim drugarima:

od muskih persona se super sporazumevam s rastamannom ( ;) wink), psihologue, sinnke, gryphon, jacques, aleksej baso, pop mare, frozen, mcmillan, whitenicky, bundeva (el jos da nabrajam?????). :grin:

a od zenskih persona super mi ide sa samanthom, zelenookom.....ocu jos da evoluiram drugarstvo sa majcheki i mackica ns.... :p

joj ne znam zasto ispade da se vise kontam s muskarcima????? :shock: :roll:
 
rastamann:
Sa kojim lichnostima sa foruma mislite da bi ste mogli da evoluirate, bilo to u emotivnom ili prijateljskom smislu? Mislim na evoluciju van ove bele podloge...

Dobrodoshli su iskljuchivo konkretni odgovori i po jedan, pls, nisam pokushao da napravim parodiju na temu:"Koga biste kresnuli?"


Natasha, obrisao sam tvoj post jer nije konkretan. Ako mozete da odgovorite, cool, ako ne, nemojte odgovarati.
Kad pominjes evoluciju, pretpostavljam da mislis na RL odnose... Sad, ovo sto cu napisati nema mnogo veze sa ljubavlju, ali moze da ima sa prijateljstvom. Za razliku od onih, koje je onomad Le Piaf pocastio, ne bezim od takvog nacina upoznavanja. Do sada sam upoznao nekoliko desetina forumasa... Sa nekima ne delim interesovanja, sa samo nekoliko njih ne zelim ponovo da se vidim, a sa ostalima "unapredjujem odnose" redovno. Ali, kako to obicno ide uz forumski staz, polako gubim zivo zanimanje za novim poznanstvima i ne pratim pomno svakog ko se pojavi; sto je ranije bio slucaj. Naravno, to ne znaci da se ne pojavljuju interesantni ljudi... samo moja znatizelja i zelja za upoznavanjem nije toliko izrazena. Uz to, jos nisam upoznao ni one od "starih", koje bih voleo... Nekog cu sigurno preskociti, ali nisam se jos video sa bukijem, divljom, voleo bih da upoznam ugbr, WdW... avesicku (nazalost bez seksa, jer ima obicaj da otvora teme o svojim avanturama), Klika, Antun Tunu sam obecao pivo... Ma, ima vas k'o kusih pasa, ko ce popamtiti? Uostalom, svako u komunikaciji oseti da li zelim da "unapredim" odnose... Hehehehe, ovo je otvoren poziv, zar ne? Problem je u tome, sto me smara pp komunikacija... Mrzi me da pisem pisma, a bez toga nema ni zacetka druzenja. Ali, bice vremena... Evoluirace svi odnosi, koji to budu zasluzili.
E, tek sad videh da si trazio da navedemo samo jednu osobu... ajd, nema veze, nece da smeta.
 
pa vi odma ovdi razmenite telefone da se uskratite muka pisanja ppova :-D
ti si meni bas bio simpatican onomad,onako pokad ti pocitam postove,smireni su pa me to raduje i pomalo tesi..narocito u "onim danima" :-D...mogu tad i od Rshuma neku pesmu ali sam izgubila knjigu.
sto se tice toga,moja omiljena je Postovana Deco.

bio jednom jedan lav
narogeshen i ljut sav
 
Eh, Vragolasta, pa ne ide to tako... I sama znas, nisi mala. Svako je u vecoj ili manjoj meri oprezan, podozriv, sujetan itd. To predstavlja prepreku. Mislim, primer za to je negde naveo i Antun... Recimo, dok sam jos bio nov i interesantan, takodje sam primao poruke od nikova koji nemaju ni 20 postova - sto ce reci klonova. Ebem li ga, ne znam sta to znaci... Sa druge strane, ja sam prilicno "tvrd" u ophodjenju sa drugima. I to je mana... Ne da mi se da nekome prvi posaljem pp, pa to ti je. Bas sam zadrt... A jos muskarcu da posaljem?! Ijuuuuuu... Znam da to nema veze s mozgom, al' sta da ti kazem, Balkan zivi u meni.
A i ti si slatkica... Drago mi je da te moji postovi umiruju, kad vec ne umiruju mene.
 
Ja bi evoluciju smatrao u emotivnom ili intelektualnom smislu. Malo je bezveze to napisati jer je to vrlo promenljiva kategorija ali recimo: Alexandra, Skwo, Devils, TumiSara, Lexa, Golfish, Jastuk, Blondy, Ludica, _honeybunny_, Loo, Lady U, svejeveczauzeto. Mozda cak i Gazdarica i Alexej imaju neke osobine potencijalno dobrog druga...
I Geisha je npr interesantna ali bi sa njom evoluirao u negativnom smislu... :lol:
Naravno da ovo nije kres lista da se razumemo...
Sutrasnja lista drugacija... :wink:
 
znaci sve se ipak svodi na sa kim biste forumashem bili,drziai,razvijali kore za pitu.bojili bojanku,plevili bastu i zalamali vinograd.
aj necu...

nego julijane...pa ja mislim da je tako kod svih iole ozbiljnoh forumasha.pod ovim ozbiljnih ne mislim na stil pisanja vec na nacin razmisljanja.ali vremenom puca ta barijera JA-FORUM...barem kod mene...pocinjes da se stapas ...e a vidis ja nisam znala kako to da kazem za prvo slanje pp-ova...bilo je sramota da ne misle ova vragolasta naduvana..ali...retko je ko zadobio moje interesovanje da bih mu poslala pp prva..cak zene vishe nego muskarci...za mene pp nije nastavljanje shegacenja zapocetog na javnom vec neka intimnija komunikacij u kojoj nema mesta (bas sto se mene tice) zavlacenjima i prepucavanjima.tu ste 1 na 1 i nema teznje da se bude najsmesniji,najnecitkiji,sa najvise smajlija,najkraci ili uzasno najiritirarujuci( nemoguce da ova rec ostoji :-D )...mozd je najiritirajuci...
i i ma tako glupih forumasha koji me izvoode iz takta da to nije normalno
al necu da ih navedem
ovde treba da navedem s kim bih evoluirala....

jel moze ovako...evo...ja bih evoluirala u

jagodicu-nakon totalne defeminizacije
antun-tuna-nakon dugogodishnje intoksikacije
tuznog patka-nakon parcijalne lobotomije
peru-nakon himenoplastike

u julijana i u pijafa bih evoluirala kad bih procitala neku knjigu
u efendiju kad bih promanila pol.
 

Back
Top