Demokratska stranka zlo za Srbiju

no_problem

Domaćin
Banovan
Poruka
3.426
Po meni je tako, a ko ne misli tako neka kaze argumentovano zasto. Evo ovako trazila se istina o liderima DOS-a, pa je evo.

Boris Tadic, sin Ljube Tadica, istaknutog komuniste za vreme Josipa Broza Tita, poricao je kako nema nikakve veze sa komunizmom.
Vuk Draskovic, 1991. godine je okupljao srpsku dobrovoljacku gardu i slao ih na front, cime je direktno postao komandno odgovoran za sve ono sto su oni ucinili na ratistu. Kasnije, posle 2000. godine prao je ruke od svega, pa je za racun toga da ga ne posalju u Hag prodavao casne srpske glave.
Rasim Ljajic, koji je na umrlici Alije Izetbegovica napisao "Zalimo naseg predsjednika!"
Mladjan Dinkic, o njemu moze da se napise ceo roman koliko je kriminalnih dela pocinio od 2000. pa do danas (od 2000. godine je bio guverner NBS, pa su ga smenili, te doveli Kori Udovicki na njegovo mesto, te je zatim postao ministar finansija). Pomenucu samo poslednju laz, a to je kada je prodao Nacionalnu Stedionicu (zaklinjao se kako je nece prodati).
Cedomir Jovanovic, iako siromasan student koji je preko 3 meseca setao u jednim farmericama i patikama, posle dolaska DOS-a na vlast ima 3 dzipa i ne znam koliki broj Armanijevih odela.
Vladan Batic, bio je sitni advokat za kojeg niko nije ni cuo dok nije dosao na vlast 2000. godine. Od tada pa do danas prati ga veliki broj afera.
Beba Popovic, tek za njega nije niko cuo niti je znao sta je radio dok nije izvrsen atentat na Zorana Djindjica. Tada je u licnom obracunu prekrsio vise puta zakon.
Natasa Micic, ne znam ni da li je vredna pomena, ali da kazemo da je protiv ustavno uvela vanredno stanje.


Ako sam nekog zaboravio kazite da dodam
 
marlоn:
Vladan je bio bogat i ranije, za Bebu su znali ljudi iz branše i oni koji su imali veze sa politikom. Mladjanu niko ništa ne može da dokaže... sve je u sferi spekulacija, manje više....

nisam ja pominjao bogatstvo, samo sam pominjao ko je ko .. a za dinkica postoje odkazi koji ce se izneti ... i koji se stalno iznose, ali su zavrsavali u fioci sudije ... kada se promeni vlast te kada ne bude dinkica na vlasti tada ce se i videti ko je onbio i sta je bio ... a za bebu popovica su mozda culi konobari, ja nisam
 
taja:
..onda si se zaebo u naslovu teme....ako ti mislis da je borisu najveci greh sto mu je ljuba cale.....onda stvaaaarno



ne ne mislim ima on mnogo vecih grehova, ali taj mi je tada pao na pamet .. jedan od ogromnih grehova je bio taj sto je pozivao srbe na kosovu i metohiji da izadju na izbore cime ih je prakticno prisiljavao na priznavanje albanske vlasti na kosovu i metohiji
 
Beba je radio u propagandi i ne moraš da čuješ za njega... znači nije čovek anonimus... o moralnim i ljudskim kvalitetima neka govore drugi... Vladan... šta znam, ja ga nešto ne gotivim, ali čovek je iz bogate porodice i nešto za njega nisam siguran da mu trebaju afere, pola toga je smuti pa prospi...a za Mlađana to da će da se dokaže....ja pisah malo o finansiranju stranaka, pročitaj pa ćeš shvatiti o čemu govorim.
 
no_problem:
hahaah meni ne bi sluzilo na cast da me neko poredi sa onim koji je srbima potpisivao smrtnu presudu na Kosovu i Metohiji, kada ih je pozivao da izadju na izbore ... takodje ne bi mi bilo drago da me neko poredi sa onim sto je ubijao protiv ustavno

to je tvoj problem...uchinio si mi chast poredeci me sa bebom popovicem recimo...nisam znao da tako delujem na radikale.sad mi je jos vise poraslo samopouzdanje
 
Boris Tadic, sin Ljube Tadica, istaknutog komuniste za vreme Josipa Broza Tita, poricao je kako nema nikakve veze sa komunizmom.

Ima veze s komunizmom, preko k*rca......tatinog......... :D

Vuk Draskovic, 1991. godine je okupljao srpsku dobrovoljacku gardu i slao ih na front,

Vuk nikada nije bio u DOSu, neznalico........ :wink:

Rasim Ljajic, koji je na umrlici Alije Izetbegovica napisao "Zalimo naseg predsjednika!"

Sto jes, jes........ali , vidim Rasima se ne gade ni ovi sada....u svakom slucaju, Rasima na semenke..... :wink:

vlast ima 3 dzipa i ne znam koliki broj Armanijevih odela

Nema 3 dzipa , ima 2 Armanijeva, 1 Gucci, odelo, 1 sako , dvoje farmerica, deset pari carapa, isto toliko gaca....................

Vladan Batic, bio je sitni advokat za kojeg niko nije ni cuo dok nije dosao na vlast 2000. godine. Od tada pa do danas prati ga veliki broj afera.

"sitni advokat" je doktor nauka, a ti navedi jednu aferu..............

Tada je u licnom obracunu prekrsio vise puta zakon.

Ovo ni ti nisi razumeo..............

Natasa Micic, ne znam ni da li je vredna pomena,

Nije............... :wink:

I to je sve????
Tadicev tata , Vuk koji nikada nije bio u DOSu, Armani odelo, advokat- dr. nauka.....

Jaki argumenti, problematicni......... :wink:
 
Da vidis ovako .. Vuk nije bio u DOS-u, ali je sada na vlasti, a koliko se secam bi0o je jedan od osnivaca tadasnjeg Saveza za promene, koji je prerastao u DOS, naravno da je popusio pa ga izbacili ..... inace Beograd nikada nece zaboraviti ove pljacke po beogradu koje vrsi DS, sa Bogdanovicem na celu
 
no_problem:
Da vidis ovako .. Vuk nije bio u DOS-u, ali je sada na vlasti, a koliko se secam bi0o je jedan od osnivaca tadasnjeg Saveza za promene, koji je prerastao u DOS, naravno da je popusio pa ga izbacili ..... inace Beograd nikada nece zaboraviti ove pljacke po beogradu koje vrsi DS, sa Bogdanovicem na celu

Sta si sada sve pomesao............ajde polako, udahni, pa jedno po jedno...sve iz pocetka :D
 
no_problem:
Po meni je tako, a ko ne misli tako neka kaze argumentovano zasto. Evo ovako trazila se istina o liderima DOS-a, pa je evo.

Boris Tadic, sin Ljube Tadica, istaknutog komuniste za vreme Josipa Broza Tita, poricao je kako nema nikakve veze sa komunizmom.
Vuk Draskovic, 1991. godine je okupljao srpsku dobrovoljacku gardu i slao ih na front, cime je direktno postao komandno odgovoran za sve ono sto su oni ucinili na ratistu. Kasnije, posle 2000. godine prao je ruke od svega, pa je za racun toga da ga ne posalju u Hag prodavao casne srpske glave.
Rasim Ljajic, koji je na umrlici Alije Izetbegovica napisao "Zalimo naseg predsjednika!"
Mladjan Dinkic, o njemu moze da se napise ceo roman koliko je kriminalnih dela pocinio od 2000. pa do danas (od 2000. godine je bio guverner NBS, pa su ga smenili, te doveli Kori Udovicki na njegovo mesto, te je zatim postao ministar finansija). Pomenucu samo poslednju laz, a to je kada je prodao Nacionalnu Stedionicu (zaklinjao se kako je nece prodati).
Cedomir Jovanovic, iako siromasan student koji je preko 3 meseca setao u jednim farmericama i patikama, posle dolaska DOS-a na vlast ima 3 dzipa i ne znam koliki broj Armanijevih odela.
Vladan Batic, bio je sitni advokat za kojeg niko nije ni cuo dok nije dosao na vlast 2000. godine. Od tada pa do danas prati ga veliki broj afera.
Beba Popovic, tek za njega nije niko cuo niti je znao sta je radio dok nije izvrsen atentat na Zorana Djindjica. Tada je u licnom obracunu prekrsio vise puta zakon.
Natasa Micic, ne znam ni da li je vredna pomena, ali da kazemo da je protiv ustavno uvela vanredno stanje.


Ako sam nekog zaboravio kazite da dodam

Пуно би се ту ликова могло поменути, који нам "креирају" судбину од 2000. године па до данас, али на власт су дошли захваљујући оном "који може сваког да погледа у очи" и који их и данас држи, истина ко рогове у врећи, на "гомили"... Труло...
 
no_problem:
Vuk Draskovic, 1991. godine je okupljao srpsku dobrovoljacku gardu i slao ih na front, cime je direktno postao komandno odgovoran za sve ono sto su oni ucinili na ratistu. Kasnije, posle 2000. godine prao je ruke od svega, pa je za racun toga da ga ne posalju u Hag prodavao casne srpske glave.

Niko nikad nije optuzen ni osudjen za ratni zlocin iz srpske garde koju je formirao Vuk Draskovic a ciji je komadant bio Giska i koja se borila kod Gospica.Niko nikad tkao da Vuk ne moze biti konadno odgovoran za nista.
Srpsku dobrovoljacku gardu kako si ti napisao je formirao Arkan i ona je imala mnogo zlocina.
A koga je to Vuk predao u Hag bas mi navedi?
 

Back
Top