Demokratska stranka zlo za Srbiju

paola:
DellBoy-011:
Ове, после 6 година су НЕПОПРАВЉИВЕ *****, пуне сиде, трипера, сифилиса... Ма, куга једна друштвена! Такве само спаљивати. као за време инквизиције!
Paola, na trenutke zaboravljas da si pedagog i intelektualac:roll:
Nebitno, nisi mi odgovorila na pitanje...... ili jesi?:roll:
Tvoji su popravljive k u r v e:shock: :lol:
 
Alekasandar2:
eeeee. Del-Boy
***** rade za novac i znaju da su *****, ne vole to sto rade.
A ovi na vlasti se kurvaju za novac, pljuju sve koji to isto ne rade i tvre da su posteni...
nema goreg kurvaluka.
Nema potrebe da mi objasnjavas sta su k u r v e:roll:
Upravo ovo sto si napisao, odnosi se na vlast pre 2000.godine, kao odgovor na paolin post o v. draskovicu. Nebranim ja njega, ali ne treba zmuriti pred nekim stvarima.
Takodje je izuzeeeetno k u r v a nj s k i dati ostavke uvladi i ostati u njoj jos godinu dana:roll:
Zbog patriotizma?
Ne, nego zbog para!
 
paola:
DellBoy-011:
Ове, после 6 година су НЕПОПРАВЉИВЕ *****, пуне сиде, трипера, сифилиса... Ма, куга једна друштвена! Такве само спаљивати. као за време инквизиције!

Ti si, ocigledno, jutros zaboravila da popijes...
smiley29sk.jpg
 
DellBoy-011:
Beogradu bi bio kraj da je vucic postao gradonacelnik, bogu hvala nije i ja sam ponosan na svoje glasanje u drugom krugu, od dva losa, birao sam manje loseg:-D
A sto se tice beleznica i slivanja informacija, to su stare navike kojih ce se ova drzava, vremenom, oslobadjati jer su nenormalne i nezakonite.
Ta staljinisticka metoda nije dozvoljena.
Амери имају осим бележница и свакојаке институције и ЦИА-У и ФБИ, па то не сматрају стаљинизмом, него добром обавештеношћу!
 
Strela:
A ti bi mogao malo da poradiš na pravopisu i padežima...Ne može se nepismen ići u EUropu i budućnost. 8-)
Добро нам се вратила Стрелице! Па где си ти до сада? Ја изгибох у едукацији ових (неких!) медиокритрта, али они, као у "пачијој школи" никако да се макну од почетка! Спреми једну шибу и помози ми да пошаљеми једног по једног у ћошак бар на 5 минута. Можда ће им то помоћи да им дође однекле у главу да схвате реалност и расположење народа. Учи их, полемиши, прети, позивај на здрав разум... ништа, сестро слатка, не вреди! Један је "паган", други наводно студира ФПН, трећи је експерт опште праксе, четврти је био делегат у Скупштини Земун (а на седницама само чачкао нос!)... И све такви неки ликови се каче о мене, једну и слабашну, а при том и преосетљиву женицу, па ме распаметише начисто! БРИНЕМ ЗА ЊИХОВО МЕНТАЛНО ЗДРАВЉЕ И ПОЛИТИЧКА УБЕЂЕЊА! ПРОСТО ИЗГИБОООХ!
 
paola:
Добро нам се вратила Стрелице! Па где си ти до сада? Ја изгибох у едукацији ових (неких!) медиокритрта, али они, као у "пачијој школи" никако да се макну од почетка! Спреми једну шибу и помози ми да пошаљеми једног по једног у ћошак бар на 5 минута. Можда ће им то помоћи да им дође однекле у главу да схвате реалност и расположење народа. Учи их, полемиши, прети, позивај на здрав разум... ништа, сестро слатка, не вреди! Један је "паган", други наводно студира ФПН, трећи је експерт опште праксе, четврти је био делегат у Скупштини Земун (а на седницама само чачкао нос!)... И све такви неки ликови се каче о мене, једну и слабашну, а при том и преосетљиву женицу, па ме распаметише начисто! БРИНЕМ ЗА ЊИХОВО МЕНТАЛНО ЗДРАВЉЕ И ПОЛИТИЧКА УБЕЂЕЊА! ПРОСТО ИЗГИБОООХ!

Evo konačo sam stigla sa "službenog puta", ali tu i tamo sam pratila zbivanja na forumu.
Nemoj da se nerviraš, još manje raspamećuješ, pusti, pas laje vetar nosi...Nema nikakve potrebe da se odgovara svima i na svaku nebulozu. Jedno su izbori merodavni, a po forumima je otprilike 0,1% populacije.
 
hhahah ... bice pravo cudo ako DSS predje cenzus na sledecim izborima ... sto se paole tice, moj je savet da iskulira malo i da prestane sa pretnjama, jer one nisu nikom dobro donele ... ja nikom ne pretim, samo kazem da ce biti onako kako je volja naroda, nikog ne pozivam na zdrav razum, jer znam da je vecina na strani dobra, a to je SRS
 
Информације о ПКС (бившој ПКЈ) 100% тачне! Тамо ми ради снаха. Пљачке, тендери, махинације се раде заобилазно и закулисано, као ово сада са Кљајевићем, поштарком, Радуловићем... Али, све се на крају открије и дешифрује! Где би БГД-у био крај да је Вучић градоначелник!? Радикалске бележнице нису јавни папир па да свака шуша може да завири у њих! Ту се сливају ПРОВЕРЕНЕ информације из МУП-а, ПКС, Војске, дипломатије,,, па и из саме Владе Србије. И упек се покажу као тачне!
Beogradu bi bio kraj da je vucic postao gradonacelnik, bogu hvala nije i ja sam ponosan na svoje glasanje u drugom krugu, od dva losa, birao sam manje loseg:-D
A sto se tice beleznica i slivanja informacija, to su stare navike kojih ce se ova drzava, vremenom, oslobadjati jer su nenormalne i nezakonite.
Ta staljinisticka metoda nije dozvoljena.

Mnogo toga se promenilo od ove konverzacije... ali šta je sa prvim postom?
 

Back
Top