Jedna/an ili 100

ili ili

  • Najbolja/i za vezu

  • Mnostvo za kres


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
mislim da bi ti pero y.. prvu koja bi naisla.:)
a u ostalom ne shvatam te ozbiljno , mislim na pitanje, jer je to samo provokacija!!
da sakupis materijal za dalje vredjanje forumasica, he, pa ko nasedne , naseo je..
evo jedno pitanje za tebe, ako neces da odgovoris ,bar razmisli o tome:
da li ti pero mislis da mozes da volis zenu,ako ne postujes zenski rod?
 
sojka_ptica:
mislim da bi ti pero y.. prvu koja bi naisla.:)
a u ostalom ne shvatam te ozbiljno , mislim na pitanje, jer je to samo provokacija!!
da sakupis materijal za dalje vredjanje forumasica, he, pa ko nasedne , naseo je..
evo jedno pitanje za tebe, ako neces da odgovoris ,bar razmisli o tome:
da li ti pero mislis da mozes da volis zenu,ako ne postujes zenski rod?
U kom si ti tripu?
Ja vrlo volim i postijem zenski rod... ali ne sve... nego samo one koje to zasluze... Odakle tebi ideja da ih ja ne volim i ne postujem? Ja mogu da ne postujem individualnu ljudsku glupost i bezobrazluk. Mogu da ne volim lezbeizam. Mogu da pljujem na laz na licemerje... ali ja cu uvek voleti zenski rod... ono sto ja podrazumevam pod zenom...a to je nesto veliko i vredno... a ti npr ne spadas u taj soj... Tebe npr ne bi hteo da se ponudis i prva i 101a. :razz: Zao mi je ali ja ipak imam neke kriterijume i standarde a oni podrazumevaju da se sa retardima ne petljam... I za tvoju informaciju ja sam voleo mnoge i mene su volele jos vise njih...

Sto volim ove nikove koji izlete ni od kud i pocnu da te pljuju... A ocigledno da veze sa zivotom nemaju... ili naravno neciji (npr sinketovi) multinikovi... :lol:
 
sojka_ptica:
ti si pero *****
p.s. vidi kad sam se uclanila
p.s.s. ma sta se pa mlatim kad si dijabola:)
Nisam te nikad ranije primetio... sto znaci ni ti mene... Ciji li si multinick... Hmmm... Ima li kojotovo i tvoje pojavljivanje u isto vreme na forumu neke veze? :razz:

Inace mogo bi da trazim da te banuju...
 

Back
Top