Slicice fudbalera (panini)

E, drugari, subota 17, nedelja 12 i sreda 18 h su termini, a cuo sam da i ostalim danima u 18 ima. Bio sam u sredu, bilo stotinak ljudi, sto bi se reklo od 7 do 107. Nadjes prosto sve sto ti treba. Sjajan osecaj kao neki povratak korenima. Tako Lina posto ustvari ceznes da skupljas slicice, samo navali!
 
moj decko i ja ih skupljamo!
falio nam je samo grb norveske da ih popunimo (norvesku, ne ceo album), imali smo sve igrace i sastav i ja sinoc u kaficu vidim nekog kako gleda te slicice (izasla sam sa drugaricama), ja prisla, trepcem, smeskam se : "jao, i ti skupljas slicice....i ja....ali, ja sam iz smedereva, nemam duplikate, sada bih se menjala s tobom!......"
on me gleda, da mi papiric sa brojevima, ja citam, vidim ima duplikat Zigica, a on nam treba, ja se odusevila, on kaze :"uzmi!"......ja kao necu kad nemam da se menjamo tu, da mi on ovo......
uzme od nekog drugog da se menja, nadje grb norveske, ja u komu od srece i on mi i to da...... :lol:



a kad sam javila ovom mom u sd, on se odusevio, rekao da ce da me zeni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
naancy90:
falio nam je samo grb norveske da ih popunimo (norvesku, ne ceo album), imali smo sve igrace i sastav i ja sinoc u kaficu vidim nekog kako gleda te slicice (izasla sam sa drugaricama), ja prisla, trepcem, smeskam se : "jao, i ti skupljas slicice....i ja....ali, ja sam iz smedereva, nemam duplikate, sada bih se menjala s tobom!......"


naancy90:
ja nisam zena, devojka koja prati fudbal, svim srcem navija za Zvezdu (profil) i Arsenal!!!! ;)
:) :) :) Vidi se to. Norveška ne učestvuje na svetskom prvenstvu. :) Verovatno je u pitanju bio grb Švedske.Ali ipak pohvalno je da zajedno sa dečkom skupljaš sličice. Ja sam sa mojom devojkom, u nedelju u 12 bio kod terazijske česme i menjali se sličica i sa klincima a i sa onima koji se još uvek tako osećaju . Popunili smo album, a njoj je pripala čast da zalepi poslednju sličicu koja je falila, Deco br. 292.
Pozdrav svim velikim i malim kolekcionarima.
 
Ivan_R:
:) :) :) Vidi se to. Norveška ne učestvuje na svetskom prvenstvu. :) Verovatno je u pitanju bio grb Švedske.Ali ipak pohvalno je da zajedno sa dečkom skupljaš sličice. Ja sam sa mojom devojkom, u nedelju u 12 bio kod terazijske česme i menjali se sličica i sa klincima a i sa onima koji se još uvek tako osećaju . Popunili smo album, a njoj je pripala čast da zalepi poslednju sličicu koja je falila, Deco br. 292.
Pozdrav svim velikim i malim kolekcionarima.
koji sam ja prolup! nisam mislila norveska nego holandija! nego uvek kazem norveska jer je ned u albumu....
xaxaxaxaxa
ali, UVEK!
 
Pozdrav svima,
Posto je moj mali bratic cuo za razmenu slicica itd.... da li negde mogu pronaci ove brojeve (obicne slicice su u pitanju, nisu karikature): 81,95,137,142,143,144,145,293,294,351,368.
Imam i ja neku malu tapkicu koju sam dobio od njega za razmenu, pa ako je neko raspolozen neka se javi.
Pozdrav!!!
 

Back
Top