Atletika-trcanje

Pozdrav Jozo

Vidim da se i ti baviš polumaratonom,čim pitaš za toliku deonicu.Ja sam do sada istrčao dvadesetak trka i da kažem pošto sam samo rekreativac koji akcenat daje tegovima do sada sam najbrže to istrčao za 1 sat i 37 minuta ( 1:37:57 )
Vreme nije neko za tu deonicu ali se ja ponosim sa njim jer sam tada imao 98 kg na visinu od 184 cm.Sa bicepsima na ladno od 44 cm i td.Takođe ističem da nikada nisam dopingovan trčao,a sada bukvalno svi uzimaju najmanje kofein-efedrin i td.Ove godine sam nešto podbacio na N.S. Polumaratonu.Ali se zato vidimo 22.04.u Beogradu na polumaratonu.Sada sam na standardu od 1:45 i to mi je bez da se kidam tj uživam u trci.

Pozdrav
 
Pozdrav i tebi Macak
Vidis u pravu si da se raspitujem zbog polumaratona. Ja sam trcao samo jednom polumaraton, prosle godine, ali tada sam otisao na tu trku sasvim slucajno. Sad sam se prijavio za beogradski ali se ne osecam bas spremno pa me uhvatila frka da li cu uopste istrcati stazu pa reko da vidim kako ide drugim trkacima. Hoces trcati na Somborskom? Ja cu najverovatnije beogradski da iskoristim kao jaci trening za pripremu za Somborski jer nema sanse da istricim kako treba. Pozdrav!
 
Nisam koristio steroide nego samo neke stimulanse tipa kofein, efedrin, neke analgetike tipa ekstrat bele vrbe... Jbg, i to spada u doping. Koristio sam još preparat za podršku zglobovima, kreatin i glutamin za odmor, razne praškove...
Pre doručka je išao polumaraton, a predveče trening sa tegovima, pretrenirao sam se posle mesec i po. Normalno, trčanje posle dana odmora je bilo brže...
Najveći problem mi je bio što nikako nisam mogao da se rashladim...
 
Pa ako nisi mogao da se rashladis u toku treninga to je zbog kofeina i efedrina oni su diueritici ( podsticu brze izbacivanje vode iz organizma) pa umesto na dugoj trci da imas benificije od koriscenja istih dobijes kontra efekat izbacis suvose vode, pregrejes se i opadne ti rezultat. Pazi od toga mozes da dobijes srcku!
 

Back
Top