"Panchevac"

hm pa bacim pogled tu i tamo, najvise volim da vidim koga su savatali za neq anketu i da pogledam Kulturu...Hroniku i tako... sta ja znam:) Volim Pancevac, to mu nekako pored Politike i Politikinog Zabavnika dodje tradicija u mojoj kuci;)
 
prava_boli_glava:
hm pa bacim pogled tu i tamo, najvise volim da vidim koga su savatali za neq anketu i da pogledam Kulturu...Hroniku i tako... sta ja znam:) Volim Pancevac, to mu nekako pored Politike i Politikinog Zabavnika dodje tradicija u mojoj kuci;)
Ista situacija potpuno... Nema dana bez Politike, nedelje bez Pancevca, a Politikin Zabavnik sam malo zapostavio.. :?
Ankete su mi doyaya, najcesce citam Kulturu, Hroniku i intervijue.. U poslednje vreme cesto citam i drugu stranu, nije lose! E da, i rubrika "i to je pancevo" mi se sooper!
Ekonomiju i privredu preskacem...
 
e rubriq i to je pancevo mi pishe qm... heehhee... bash zanimljivo...bash sam planirala i ja malo da se angazujem u Pancevcu, posto im je uvek dobro dosla saradnja nas mladih i perspektivnih ljudi ;)
 
prava_boli_glava:
e rubriq i to je pancevo mi pishe qm... heehhee... bash zanimljivo...bash sam planirala i ja malo da se angazujem u Pancevcu, posto im je uvek dobro dosla saradnja nas mladih i perspektivnih ljudi ;)
I ja bih voleo da se ubacim u celu tu pricu, ali ne znam kako!? :?
 
zvoncica86:
i ja volim da ga prelistam, vidim ankete, filmsku kritiku (ako ima 5 zvezdica,taj film bolje da ne gledam) i to je to.

Uuu ja obožavam filmsku kritiku! Lik je neverovatan! Mnogo me zanima kakve filmove voli, pošto svaki dobar film pošteno ispljuje!
 
Shinoda:
Mislis? :shock:
Cini ti se... S obzirom da sam na 4umu vec 2 godine ovo uopste nije mnogo!
Imas ove ljude sa Svastare i Ljubaav i Sex koji imaju po 13000, a uclanjeni su nepunu godinu... 7 postova dnevno uopste nije mnogo!

Bogami... ja bih na tvom mestu ishla u neq grupu za odvikavanje od postovanja :twisted:
 
dekkki:
ehhh... samo 7 dnevno... hmmm.. pa i nije ti neki prosek... ;)
Kazem ti ja... Pravio sam pauze po nekoliko meseci da bi me se moji drugovi Forumashi malo uzeleli, a i da bih doveo svoj zivot u normalu!Zbog toga mi je prosek takav, ali radim na tome da ga povecam :xixi:
 
u pancevcu prelistam kulturu,sport,onu anketu pogledam,oglase i umrlice.nekako sam se navikla na taj list.i naravno one likove sto ih nahvataju na ulici i pitaju gde ce za vikend.bas sam se slatko nasmejala neku budalu su u ovom broju nahvatali pa se nalupetao,valjda misli da ce mu se ljudi diviti na hrabrosti,ili gluposti mozda?!?
 

Back
Top