Kako bi vi ovo odradili ???

Vagina-Explorer-Jezikom:
Ima jedna extra hot maca,i cesto je vidjam u prevozu,silazi redovno stanicu pre mene i ponekad je vidim u Maxiju.Mislim na nju,dobra je,al kako da mi udje u zhivot i malo ga upropasti :)
Neki predlog ? Tutorial ??? Cudno je upoznavati se u Maxiju ili troli ???A?
Cudno? Neeee!
Bas je cool.
Ja sam se upoznala s jednim momkom u Maxiju, sasvim spontano, stanes kraj nje, pocnes neobavezno o nekoj namirnici koju "slucajno" obadvoje kupujete (samo pazi da to ne budu ulosci ili tamponi) i eto ti sansa. Vidjeces odmah po njenoj reakciji da li je spremna za razgovor
 
Ili da joj kaze:"Morash da probash ovu
rakia.jpg
, loodilo je"
 
I ja sam jednog lika redovno vidjala u maksiju. Provalila sam da i on mene "fokusira".
Toliko smo se puta sretali da je postalo neprirodno da se uskoro ne javimo jedno drugome.
I onda je pocelo...

Nista originalno...nema potrebe, ako se "prepoznate".
Ako uocis da i ona tebe "vidi" onako kako ti nju "vidis".
 
Samo joj priđi i zamoli je da ti objasni da li zna gde je raf gde se može naći nov kolačić " Slatki poljubac ispred Maxi-a". ILi raf na kome piše njen broj telefona. Ili raf za hrabre momke, jer tamo treba da pronađeš prave reči za jednu slatku devojku. Ili ....................
 
dzordzV76:
Samo joj priđi i zamoli je da ti objasni da li zna gde je raf gde se može naći nov kolačić " Slatki poljubac ispred Maxi-a". ILi raf na kome piše njen broj telefona. Ili raf za hrabre momke, jer tamo treba da pronađeš prave reči za jednu slatku devojku. Ili ....................


Veoma originalno ... meni bi se ovakav nastup dopao .... svaka čast.
 

Back
Top