Dodela ferkvencija- borba protiv B-92?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Kako se odvojaju stvari, B-92 i druge televizije dobice iz inostranstva veliku konkurenciju.
Jedan od natecatelja, Grcka televizija Sigma, nudi na konkursu svake nedelje da prenosi liturgiju iz drugog hrama u srbiji.
To nam dosta govori o tome da TV stanice nemoraju da budu pro-gay, anti-hriscanskog sadrzaja.
Inace pogledajte samo decije izdanje National geographic, pisano je na cirilici jer se prodaje deci u skoli, a cak i Playboy je presao na cirilicu.
Strana izdanja utrkuju se da budu po ukusu domacih korisnika, a domace novine i TV da se pokondire. Ko ne zna sta su Beee-92 i latinicne novine, neka pogleda i Sterijinu "Pokondirenu tikvu"
 
Prvo, neobrazovani , cirilica i latinica su ravcnopravna srpska pisma. To sto ti srices jedva jedno, a drugo i ne znas da citas, je tvoj problem. Nemoj da me gusis svojim neznanjem.

Grci su provalili da je kod nekih novokomponovanih vernika ( to je sada IN) dovoljno da im pustis liturgiju,i oni ce da ti daju frekvenciju, Ako treba dzabe. Sta ce nama , bogatoj Srbiji pare.
I to je za tebe , razlog da jedna stanica dobije frekfenciju.

Pa sto ne ides, novokomponovani, licno u crkvu svake nedelje, keo sto bog zapoveda, nego ti treba TV prenos...ko liga sampiona, je li?
A dragomi je zbog tebe sto je Playboy presao na cirilicu...ali, ionako samo duplericu gledas.

I sto ti, Srbine veliki pises latinicom??

***** mi se od vas novokomponovanih i novootkrivenih vernika i Srba...koji ne znaju ni jednu molitvu, napamet.
 
Alekasandar2:
Kako se odvojaju stvari, B-92 i druge televizije dobice iz inostranstva veliku konkurenciju.
Jedan od natecatelja, Grcka televizija Sigma, nudi na konkursu svake nedelje da prenosi liturgiju iz drugog hrama u srbiji.
To nam dosta govori o tome da TV stanice nemoraju da budu pro-gay, anti-hriscanskog sadrzaja.
Inace pogledajte samo decije izdanje National geographic, pisano je na cirilici jer se prodaje deci u skoli, a cak i Playboy je presao na cirilicu.
Strana izdanja utrkuju se da budu po ukusu domacih korisnika, a domace novine i TV da se pokondire. Ko ne zna sta su Beee-92 i latinicne novine, neka pogleda i Sterijinu "Pokondirenu tikvu"
your point is?:confused:
trziste radi sve?...
 
Major_TOM:
Prvo, neobrazovani , cirilica i latinica su ravcnopravna srpska pisma. To sto ti srices jedva jedno, a drugo i ne znas da citas, je tvoj problem. Nemoj da me gusis svojim neznanjem.

Zvanicni jezik je Srpski a pismo cirilicno (ustav Republike Srbije)

Grci su provalili da je kod nekih novokomponovanih vernika ( to je sada IN) dovoljno da im pustis liturgiju,i oni ce da ti daju frekvenciju, Ako treba dzabe. Sta ce nama , bogatoj Srbiji pare.
I to je za tebe , razlog da jedna stanica dobije frekfenciju.

Grcka je izuzetno Pravoslavna zemlja, nedelja je apsolutno neradni dan, dnevni listovi ne izlaze nedeljom, u licnim kartama Grka pise "Pravoslavac"

Pa sto ne ides, novokomponovani, licno u crkvu svake nedelje, keo sto bog zapoveda, nego ti treba TV prenos...ko liga sampiona, je li?
A dragomi je zbog tebe sto je Playboy presao na cirilicu...ali, ionako samo duplericu gledas.

Nevidim da ti smeta prenos na HRT iz katolickih crkava sa Katolickih misa. Inace verski sadrzaj je u deficitu na televiziji. P.S. Dobra gola riba je dobra gola riba.
I sto ti, Srbine veliki pises latinicom??

***** mi se od vas novokomponovanih i novootkrivenih vernika i Srba...koji ne znaju ni jednu molitvu, napamet.

Strasno je kada prodje dejstvo Metadona, zar ne?
 
aca je najjaci lik na forumu...kad ga neko pokopa,kao da se izgubi potpuno...uzgred,b92 sigurno dobija frekvenciju...a ne ferkvenciju kako je aca2 napisao..uostalom aca ni ne zivi u srbiji,ne deli nasu sudbinu,sta ga zabole uvo za stvari koje se ovde desavaju i sta cemo mi da gledamo
 
Zvanicni jezik je Srpski a pismo cirilicno (ustav Republike Srbije)

Alooo, seljo, oba pisma su u ravnopravnoj sluzbenoj upotrebi.....kao ti meni citiras Ustav :roll:

Grcka je izuzetno Pravoslavna zemlja, nedelja je apsolutno neradni dan, dnevni listovi ne izlaze nedeljom, u licnim kartama Grka pise "Pravoslavac"

Sta si ti, turisticki vodic, da ti meni pises o Grckoj?
Pa ja sam tamo bio vise puta, sluzbeno, nego ti u skolu sto si isao.
I ne pise u LK Grka "Pravoslavac" , sta ako nije Pravoslavac???Nisu svi Grci, neznalico pravoslavci.

Nevidim da ti smeta prenos na HRT iz katolickih crkava sa Katolickih misa.

HRT mi ne pada na pamet da gledam, pa mi i ne smeta. Bas me zabole za njihovu misu.
A ti vidim, pravoslavni, volis da gvirnes??
 
La lettra Cyrilica del Playboy, esta un movmente commercial, de aplicacion de marqet. Eqi purqatore in Serbia preferal Cyrilica, mas importan est por magazines y televisiones applicacion por audencia.

Srpski, Engleski, Nemacki, Italijanski i Spanski.
Nadam se da ste razumeli.
Ako niste, nemojte u evropu.
 
Član 8.

U Republici Srbiji u službenoj je upotrebi srpskohrvatski jezik i cirilicko pismo, a latinicko pismo je u službenoj upotrebi na nacin utvrden zakonom.

Na podrucjima Republike Srbije gde žive narodnosti u službenoj upotrebi su istovremeno i njihovi jezici i pisma, na nacin utvrden zakonom.

(Srpskohrvatski se spominje posto je pisan 1990. godine)
http://www.cesid.org/zakoni/sr/ustavRS.jsp
 
Alekasandar2:
Con quasi-demmocraticci como Va, Serbia sta una causa piu peligrossa, qe con Voi liberali nazi-ideali sta un terrore del liberalismo e nationale traitorismo.

Ovaj mix italijanskog je najbolji, Sad smo mi, kao kvazi demokrate, a ti si onaj koji ce da nam , na nemustom kao, italijanskom objasni kako je Srbija jaaaako opasna kuca.....kakve gluposti

Je li, bre???
Sto ti nisu spremili bar neke inteligentne tekstove na stranim jezicima??
 
Petar_FPN:
major,gde ti je ona slichica migraine?stavi,za nasheg druga acu...
234t3ho.jpg


Ma Aca je jos dobar, kakvi su oni sto imaju knjizevno vece na "Ambasadi", dileje 100%
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top