KOJI MODEM 56K KUPITI?

P

Pocetnik

Gost
Interesuje me koji je najbolji 56k modem za kupiti ali da sa njim moze kvalitetno tj. brzo SURFOVATI i IGRATI online igre?
Kacim se na kvalitetniu digitalnu centralu
comp03.gif
sa LUCENT 56K WINMODEMom na brzinu od 52000 kbs i dobar je za igranje sa drajverim 5.92 koji mnogo bolje rade od novijih drajvera 8.70agere.Modem je 2000 godiste.Ali nije nikako dobar
434.gif
za surfovanje.Mnogo brate sporo ucitava stranice i sa starim i sa novim drajverima.
Znaci trazim resenje koje bi zadovoljila
1219.gif
oba moja POROKA SURFOVANJE I IGRANJE!!!
Ajde momci a i devojke dajte svoje misljenje ali nemojte mi popovati tipa iskljuci ovo probaj ono.
sto se tice podesavanja modema za to sam expert sa stazom od 4 godine.
Zaboravih da kazem da koristim stari dobri WIN 98
gde se veza moze upicaniti do jaja ali samo za igranje sa malim pingom nikako za surfovanje!!!
Download je katastrofa od 3.5 do 5.5 Kbs maximum
533.gif
 
Dobra iskustva:

U.S. Robotics 56k externi (ali ne onaj tajvanac-klon sto se uglavnom ovde prodaje)
Diamond Supra Express 2 v56k PCI

Ostalo tesko da bih ikad koristio...

Inace, ako grabis 5.5 KB/s, to je odlicno za dialup vezu... Teoretski maksimum na 56k je 6.5 KB/s, a to jos niko nije doziveo na dial-up-u... Sve preko 4.5 KB/s je cista premija...
 
Incognito:
Dobra iskustva:

U.S. Robotics 56k externi (ali ne onaj tajvanac-klon sto se uglavnom ovde prodaje)
Diamond Supra Express 2 v56k PCI

Ostalo tesko da bih ikad koristio...

Inace, ako grabis 5.5 KB/s, to je odlicno za dialup vezu... Teoretski maksimum na 56k je 6.5 KB/s, a to jos niko nije doziveo na dial-up-u... Sve preko 4.5 KB/s je cista premija...

Daj ljudi cutite, da nas vide ovi sa zapada ....

Nego, ja sam uspeo na dialup-u da uhvatim brzinu od 8Kb/s sto je nemoguce, ali nisam verovao svojim ocima kad je stvarno skidao fajl prvih 1min tom brzinom i onda pao na neku normalnu...

A na tom sajtu sa koga sam to skidao nikad nisam bio, tako da nije mogao nikako da mi bude u memoriji ili tako nesto...


Molim autoru ovog topic-a da mi se javi, nesto bi ga zamolio da mi pomogne....Hvala
 
_pajabaja_:
Daj ljudi cutite, da nas vide ovi sa zapada ....

Nego, ja sam uspeo na dialup-u da uhvatim brzinu od 8Kb/s sto je nemoguce, ali nisam verovao svojim ocima kad je stvarno skidao fajl prvih 1min tom brzinom i onda pao na neku normalnu...

A na tom sajtu sa koga sam to skidao nikad nisam bio, tako da nije mogao nikako da mi bude u memoriji ili tako nesto...

Molim autoru ovog topic-a da mi se javi, nesto bi ga zamolio da mi pomogne....Hvala

Nije u pitanju memorija, vec buffer na modemu... Nekad se napuni, pa ispadne brze...

Da ne pricam o auto-kompresiji koju rade modemi... plain text fajl od 20 mega ces skinuti ocas posla, i delovace kao da skida 20 KB/s (ko ne veruje, mogu da mu posaljem screenshot konstantnog skidanja 34 KB/s na mom dialup-u ;) )...

Poz.
 

Back
Top