EKONOMSKI I SOCIJALNI PROGRAM SRS-A

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
da li tako nesto uopste i postoji? da li srpski radikali u svom zanosu "odbrane srpskih interesa" uopste i razmisljaju sta bi narod jeo kad bi oni dosli na vlast? napominjem da sam ovu temu otvorio samo zbog toga da bi simpatizeri radikala obrazlozili ekonomski i socijalni program partije kojoj pripadaju/simpatisu,jerbo je to velika nepoznanica...znaci,molio bih bez uvreda,prostote i vulgarnosti sa obe (ili vise) strana...da raspravljamo o programu i mogucnosti realizovanja takvih programa...ako ih uopste ima :confused:
 
Ово је чатврта тема само на овој страници посвећена радикалима, предлажем да се споји са једном од следећих тема:

Kako bi izgledala Srbija pod RADIKALIMA?
SRS ekstremisti opasnost po Srbiju
RADIKALNO BOLJE?!


Нико, па ни радикали нису заслужили толики маркетинг.
 
Duh Sekire:
Ово је чатврта тема само на овој страници посвећена радикалима, предлажем да се споји са једном од следећих тема:

Kako bi izgledala Srbija pod RADIKALIMA?
SRS ekstremisti opasnost po Srbiju
RADIKALNO BOLJE?!


Нико, па ни радикали нису заслужили толики маркетинг.

u pravu si dushe,al nikako da mi odgovore na to jednostavno pitanje...eto,da mene pitaju o ekonomskom i socijalnom programu LDP-a ili DS-a znao bih sta da odgovorim...ne znam cega se toliko plase...pa nije valjda pitanje toliko tesko :confused:
 
Kiosci na svakom cosku, prodaja poljoprivrednog zemljista za izgradnju stanova bez infrastrukture, svercovanje rumunskih carapa i turskih gaca... To je jedino sto su u praksi uspeli da ponude radikali.

Ko zna mozda imaju jos neke keceve u rukavima, ali za ovo znamo da su sposobni da ostvare. :roll:
 
serb_pagan:
u pravu si dushe,al nikako da mi odgovore na to jednostavno pitanje...eto,da mene pitaju o ekonomskom i socijalnom programu LDP-a ili DS-a znao bih sta da odgovorim...ne znam cega se toliko plase...pa nije valjda pitanje toliko tesko :confused:

Имаш три фруге теме па их питај.
Овако ћу помислити да постављаш тему да би потопио неке друге теме.
 
Duh Sekire:
Имаш три фруге теме па их питај.
Овако ћу помислити да постављаш тему да би потопио неке друге теме.

to brate kad ti budes moderator,pa odredi kako ce se postavljati teme...postavio sam pitanje i na drugim temama jos juce i nemam odgovora...i nemoj da mi razvodnjavas temu,aj budi parlamentaran
 
Видиш ја сам објавио своје поверење модераторима али сам задржао дискреционо право реакције ако то поверење буде нарушено.
Оволика поплава тема о радикалима је пријављена на надлежно место.
 
Duh Sekire:
Видиш ја сам објавио своје поверење модераторима али сам задржао дискреционо право реакције ако то поверење буде нарушено.
Оволика поплава тема о радикалима је пријављена на надлежно место.

hehehe...pa nisam znao da si cinkara..okey,dobro da znam sa kim imam posla

cinkara-cinkati,drukati,tuziti....
 
pa ja se secam nekada davno da su pricali o nekom hlebu za par dinara... to je bio u predizbornoj kampanji

naravno da su mislili na beli hleb
zakljucak - hoce narod da truju (odrzavajuci ga na belom brasnu) za male pare

to je sve sto znam... ali sada cu da pogledam na njihovom sajtu
ne znam ni da li ga imaju :?
 
Duh Sekire:
Видиш ја сам објавио своје поверење модераторима али сам задржао дискреционо право реакције ако то поверење буде нарушено.
Оволика поплава тема о радикалима је пријављена на надлежно место.

Na nadlezno mesto??????
361261et.gif


Prijavio si forum Krstarica , Otadzbinskoj upravi ???? :D :D :D :D :D :D :D :D
 
paaaaa... zato stoooo...
program to su CILJEVI i PRINCIPI - dakle strateska platforma. a "KAKO", to je takticki momenat. niko i nigde ne pise "takticki program" jer bi to bio potpuni nonsens - program ili sistem je upravo zbir strukturiranih ciljeva, potreba i zelja. u odnosu na taj program na taktickom nivou se dejstvuje, nema planiranja taktike. je li sad jasnije?

p.s. doduse, ja verujem da mnogi progresivni elementi u srbiji objavljuju "programe KAKO ce...", samo to govori vise o njihovoj vezi sa stvarnoscu i njihovoj pravoj funkciji - uspavljivaca naroda.
 

Back
Top