tiha patnja

sibirska

Ističe se
Poruka
2.268
Prvi put sam ga videla sa 10 godina. On je tad imao 22. Lep ko' Bog. I dan danas sam zaljubljena u njega. Nikad nismo bili zajedno. Jednom mi je prišao i ja sam se izgubila. Počela sam da mucam, da se tresem i pobegla sam jer me je pobedio adrenalin. Tačnije-izblamirala sam se do yaya! Viđam ga redovno. Pre neki dan sam šacnula priliku da mu se približim.8-) Da li da je iskoristim?

Da li vi imate tihu patnju? Da li treba ostaviti tu jednu jedinu preostalu tremu i ushićenje koje traje već godinama ili zagristi i prizemljiti ko' i sve ostalo. Meni je dovoljno da ga vidim i da mi ulepša dan.
 
Ih sad... 10 godina? :D Iskreno ne dopuštam si tako nešto... Zar da patim za osobom koja je 7 godina u srećnoj vezi (tako bar ona kaže)? Ne pada mi napamet.
 
sibirska:
Vidim da ti nije jasno...:-D
Nisam udata, nije oženjen. Samo su me Nataša i Lan@ izgleda razumele...nebitno. Gazda, ključ please...

Pa sreco sta je problem onda???
Pridji mu nemas sta da izgubis...Ne razumem sta te sprecava? Jesi li stidljiva ili u cemu je problem?
Jos ako sad bolje izgleda nego pre ,..ma pridji mu...Imas moj blagoslov,...Jao kako je meni ovo slatko....:lol: :lol:
Moji leptirici su vec godinama ugaseni :(:(:(
 
sibirska:
Prvi put sam ga videla sa 10 godina. On je tad imao 22. Lep ko' Bog. I dan danas sam zaljubljena u njega. Nikad nismo bili zajedno. Jednom mi je prišao i ja sam se izgubila. Počela sam da mucam, da se tresem i pobegla sam jer me je pobedio adrenalin. Tačnije-izblamirala sam se do yaya! Viđam ga redovno. Pre neki dan sam šacnula priliku da mu se približim.8-) Da li da je iskoristim?

Da li vi imate tihu patnju? Da li treba ostaviti tu jednu jedinu preostalu tremu i ushićenje koje traje već godinama ili zagristi i prizemljiti ko' i sve ostalo. Meni je dovoljno da ga vidim i da mi ulepša dan.


Ma daj, bre mladja si znaci 12 g od njega.

Sacekaj jos malo pa ce on tebe da vija.

Samo sto ces se razocarati zesce.


sibirska:
28...40...
Ali to nije pitanje...:roll:


NAdji kitu mladu pa ces zaboraviti na tihu patnju, heheheheeh.
 
Sibirska, to je baš lepo... :D I poznato mi zvuči. Ja sam bila totalno zaljubljena u jednog Miloša 7 godina... ali ono baš baš baš baš. I ponašala se isto kao ti.
I nikada se ništa nije desilo. :roll:

Dakle, približi mu se, upoznaj ga bolje. I srećno! :D
 
Ma šta tu ima da se shvata... To što sam ja mislio ili shvatao u desetoj godini (kao i nekoliko godina posle toga) uopšte ne shvatam ozbiljno.

U pitanju je fiksacija na osobu od ranih dana mladosti. To je tako nadrealno i neozbiljno. Samo idealizovanje i ništa više...

I opet... u desetoj godini? :shock: Da je u pitanju 14, 15, 16, ajde i nekako. Ali u desetoj jok... I to pogotovo ako je onda imao 22.
 

Back
Top