Trbusni ples

Letos sam na moru gledala trbusni ples.Odusevljena sam.
Stvarno je bilo fenomenalno.
Cini mi se da sam videla u da kaficu preko puta Palate Albanije u prolazu da ima trbusni ples,ali nije svim danima.
 
Ja idem kod Jelene Cicanovic!Prezadovoljna sam! Strpljiva je, uvek raspolozena i super prenosi znanje, a ima ga zaista puno!Nadam se da ce poceti sa novim grupama od septembra, pa da i vi mozete da se prikljucite.Skola se zove "Leila", nalazi se na Starom Difu, na Slaviji.Telefon 063/8941025.Pozdrav svima!
 
Ima u Zemunu u Glavnoj, nisam sigurna kako se zove, ali se nalazi na uglu Glavne i Bezanijske ( ulaz je iz Glavne ) casovi se odrzavaju u "Merhaba klubu", u tom klubu ima zaista svacega, od turisticke agencije, skole arapskog, kafica, cini mi se i masaze i naravno trbusnog plesa. Profesorka je jako dobra i strpljiva, grupe su male tako da moze svaome da se posveti.
 
e moja drugarica je vlasnica seherezade i obozavam da idem tamo,to bas da je kupleraj ne znam,neke igracice jesu napadne ali je atmosfera skroooooz opustena i to mi se svidja....i ja bas ovih dana jurim tu muziku
 
Najbolja skola u kojoj sam bila kod nas je Leila, a vodi je Jelena Cicanovic.Pre nje sam bila na pet mesta i vec pocela da ocajavam, prvo jer su sve bile neke rupe, instruktorke katastrofa (necu da imenujem), uglavnom su pricale da su se usavrsavale kojekuda, a kad ih pitas osnovnu stvar, one ne znaju.Bas sam bila razocarana, jedino je kod francuskinje bilo kvalitetno, ali je tamo previse devojaka i ona ni na koga ne obraca paznju, nista ne objasnjava.Tamo mi je jedna devojka rekla da je Jelena njena najbolja ucenica i da drzi svoju skolu, pa sam otisla da vidim.I nisam pogresila.Devojka i te kako zna sta radi i odlicno prenosi znanje.
Jelena radi na Starom Difu, kontakt tel 063/8941025
 
Kad radis shimmy, potpuno ti je zategnut prednji butni misic, naravno, kolena su savijena, i vise "vibriraju" nego sto se pomeraju.A stomak i karlica treba potpuno da ti budu opusteni.Probaj tako da vezbas..malo po malo i sigurno ces uraditi..Meni je bilo tesko da naucim, jer mi niko nije objasnio ni poziciju tela, ni nogu, ni bilo cega...Kod Jelene sam naucila pravilnu poziciju tela i savladala ga!Uz puno vezbanja, naravno, ali- vredelo je!! :-)
 
Počela sam da idem na ples i sviđa mi se:smile: naravno ja sam još uvek apsolutni početnik, tek sam nulu naučila. Rekla nam je da od novembra počinjemo da vežbamo sa velovima :shock: jel znate nešto o tome :confused:
 

Back
Top