koliko košta bg

Ma nije ovde nista skupo , ne znam odakle dolazis ...jedino su splavovi skupi , skadarlija, Ruski car i ta fensi mesta .... ali videcete nije skupo , ako ste bili u HRVATSKOJ duplo jeftinije najbolje poredjenje !
 
bbg potpuno sam ochekivala tako neku prozivku od tebe... post ti je u okviru ochekivanja... :D ;)
btw - ja sam mislila na onu kvazi-utopijsku drzavu iz one kvazi-ne-shpanske serije... ono isto shto i srbija samo malo drukchije... jel to to?
 
pa delove su pocheli da nam cepkaju dushmani... ali ne damo se...

cene - pivo 0.5 - oko 1.5 evra
lebac - 25 centitja
prevoz - skoro pa djaba
chokolada najlepshe zelje sa rizom - oko 1 evra
u prevodu sve shto ti treba je djabe... dodji sa puno para i sve daj ulichnim prodavcima i prosjacima kao svi turisti... a ako vidish da neka chupava grdosija iskache iz busa kroz prozor imajutji pritom silnu zelju da te ubije zajedno sa tim prosjakom znaj da sam to ja koja ti zelim dobrodoshlicu...
 
bigsister:
pa delove su pocheli da nam cepkaju dushmani... ali ne damo se...

cene - pivo 0.5 - oko 1.5 evra
lebac - 25 centitja
prevoz - skoro pa djaba
chokolada najlepshe zelje sa rizom - oko 1 evra
u prevodu sve shto ti treba je djabe... dodji sa puno para i sve daj ulichnim prodavcima i prosjacima kao svi turisti... a ako vidish da neka chupava grdosija iskache iz busa kroz prozor imajutji pritom silnu zelju da te ubije zajedno sa tim prosjakom znaj da sam to ja koja ti zelim dobrodoshlicu...

Ajde sestro malo na umivanje pa se posle ponovo javi :)))) , razbio te alkohol ,jos ovu casu ti sipam i dosta ti je :))))
776860b5.jpg
 
A odakle dolazis, mislim da je to bitno da bismo ti bas rekli kakav odnos cena da ocekujes...Znaci ako iz neke siromasne zemlje ko sto je i nasa, onda ponesi dosta para, a ako si iz malo rayvijenijeg dela sveta onda sve kosta kao i kod vas
 
whitenicky:
Ti sestro ocigledno nisi otisla dalje od svog sela :)))))) !!!!! :shock:
prijatelju ova sestra je ishla dalje nego shto si ti ikada bio, iako si stariji od mene... nemoj ti da me uchish kakav je zivot i cene u svetu... beograd koshta isto koliko i zg shto se tiche nekih stvari potrebnih turistima...
 
maka011:
jooj sto mi to nedostaje... i smoki.. :-(
eto i mene na leto...
e pravo da ti kazem najlepshe zelje je sad po meni daleko najbolja chokolada na ovim prostorima [totalno subjektivno]... bolja mi je chak i od svih milki zajedno... chak i od milke sa jogurtom!
a chokoladne bananice 'za dzaba' i da ne pricham... i frikomov king sa keksom... nije nashe al je fenomenalno... bankrotiratju ako ovako nastavimo... i ugojitju se mnoooogoooo... :?
 
bigsister:
prijatelju ova sestra je ishla dalje nego shto si ti ikada bio, iako si stariji od mene... nemoj ti da me uchish kakav je zivot i cene u svetu... beograd koshta isto koliko i zg shto se tiche nekih stvari potrebnih turistima...



Drago mi je zbog tebe , ali cene ne mozes da poredis u ZG i BG :wink: ! Mnogo je skuplje kod njih , ne znam kad si zadnji put bila , neznam jesi li ikad bila u DUBROVNIKU ...nadam se da jesi cim kazes da si proputovala , cene kao na KARIBIMA :shock: , dobro njihovo primorje je oduvek imalo svoju cenu ... ali Zagreb je papren ... !!!! Nije ovo tema da se prepucavamo ko je gde bio , koliko je ko proputovao , meni je pasos sav ispecatiran za vasu informaciju mlada damo , ali mislim da laznu sliku prikazujes ljudima , jos uvek stojim iza svojih reci da je ZAGREB skoro za duplo skuplji od BEOGRADA ... :wink: Pozz i nisam imao nameru za svadju ! :!:
 

Back
Top