Kult

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
Naj veći muški kult je zasigurno polni organ. On kao takav, je odraz, po mnogima, muškosti, i žene nikada to neće shavtiti u potpunosti. I sami znate koliko vas u različitim periodima okupira sve što je u vezi "king of ego". Kakav bi po vama trebao da bude King da bi vi mirno spavali?
Da li ga stalno tako bitnog držite higijenski, i da li treba, i za njega neka krema za kožu kao što je Q10?:)))
 
King bi trebalo da bude od koristi i u upotrebi... dakle takav bi trebalo da bude da bi bili zadovoljni...

Korists li ga ti ili ga samo mazes kojakvim aditivima i stimilansima?
Jes li zadovoljan ili ti nesto smeta pa si resio da pronadjes srodne duse ne forumu?
Jel mirno spavas?
 
nikodim:
King bi trebalo da bude od koristi i u upotrebi... dakle takav bi trebalo da bude da bi bili zadovoljni...

Korists li ga ti ili ga samo mazes kojakvim aditivima i stimilansima?
Jes li zadovoljan ili ti nesto smeta pa si resio da pronadjes srodne duse ne forumu?
Jel mirno spavas?
Voleo bih da znam što se ponašaša kao King koji je napaljen pa ostavljen.
 
Nikodim-u ja lepo spavam i zadovoljno! A ti ako želiš da napišeš nešto normalno izvoli!?! pod uslovom da možeš ili imaš želju.
Hvala na lucidnom odgovoru, vrlo maštovito.
Od stimulansa naj više volim "picino ulje", a voleo bih i da ga ti probaš. :))
Ovde nema potrebe da se javljaju srodne duše da bi pisale o nečemu što stvarno i jeste kult, već komentari koji bi usled iskrenog pisanja doveli verovatno do toga da nije bitno dali je naš king ovakav ili onakav, već to da je svaki king dobar ako je kao tvoj lucidni odgovor, i ako vam je u glavi (što je i naj bitnije) sve OK.
 
Verujem da ima ljudi koji su pomalo razocarani svojom alatkom (da je tako nazovemo), ali to je valjda manje-vise normalna stvar, zar ne?
Ne mislim da spadam u te razocarane, ali oni oji to jesu mislim da nisu spremni da javno pisu o tome. Narocito posle onih tema koje su postavljale devojke. Mislim na one teme o velicini i tako dalje (bilo ih je na ovim stranama).
E sada sto se mene tice, nikada nisam merio duzinu naprave, moga bih da lupim odokativno ali lenjir nisam koristio u te svrhe. Bitno je da sve funkcionise OK, i dok je tako "Kult" (kako si ga nazvao), moze biti vise osecaj zadovoljstva i spokoja zbog cinjenice da priroda odradjue svoj posao sasvim korektno, nego razlog da se time negde "mase".
 
da bude jedno 23 u duzhinu i 15 u obimu...pa kad zapnem da joj bude zhao shto se kachila s mene...

a da probash da ga olizhesh?...kad ti je toliko super shto ga ne bi i lizo ko machka shto chini a anusom...to je valjda super higijena...uzdigni sve na novi nivo...

zimus kad je bio onaj sneg veliki...pa tu u cha ispred tf-a...studentarija napravila oooogroman tuki od snega...ok to ne chudi...ono shto zaista chudi je shto je stajao ceo dan a niko ga nije srushio...tu na 5m od ulaza u faqltet...da ne verujesh prolaze profani i neke zhene a pored njih **** 2m u visinu...chudesno...al neshto kontam ko bi ga srushio?...shta kao kazhu tetkicama ite srushte onaj penis ispred ulaza...
 
AntunTun:
da bude jedno 23 u duzhinu i 15 u obimu...pa kad zapnem da joj bude zhao shto se kachila s mene...

a da probash da ga olizhesh?...kad ti je toliko super shto ga ne bi i lizo ko machka shto chini a anusom...to je valjda super higijena...uzdigni sve na novi nivo...

zimus kad je bio onaj sneg veliki...pa tu u cha ispred tf-a...studentarija napravila oooogroman tuki od snega...ok to ne chudi...ono shto zaista chudi je shto je stajao ceo dan a niko ga nije srushio...tu na 5m od ulaza u faqltet...da ne verujesh prolaze profani i neke zhene a pored njih **** 2m u visinu...chudesno...al neshto kontam ko bi ga srushio?...shta kao kazhu tetkicama ite srushte onaj penis ispred ulaza...
Nema potrebe da pokušam, jer mi je to normalan način održavanja higijene. A ako ti pokušaš to isto, shvatićeš da sam privilegovan, jer da bi ti to uspeo morao bih bar da iščupaš tri pršljena iz kičme i da ti je jezik nešto duži od IQ.:)))
 
ne lupetaj...za autofelacio ne morash nishta da vadish...a sad ti meni reci kolki je tebi iq kad mislish da mozhesh "ischupati" 3 prshljena iz kichme...

koja sirovina...super neshto...
 
dzordzV76:
Naj veći muški kult je zasigurno polni organ. On kao takav, je odraz, po mnogima, muškosti, i žene nikada to neće shavtiti u potpunosti. I sami znate koliko vas u različitim periodima okupira sve što je u vezi "king of ego". Kakav bi po vama trebao da bude King da bi vi mirno spavali?
Da li ga stalno tako bitnog držite higijenski, i da li treba, i za njega neka krema za kožu kao što je Q10?:)))

Ne, ne i ne.
Ne nije moj kult, nije moj odraz muskosti, ne okupira me.
Mirno spavati? Pa to je samo deo tela.
Covece...kladim se da pricas sa njim sa vremena na vreme, mozda dok ga timaris i mazes. Dao bih novca da saznam sta mu govoris, i sta ti on uzvraca.
Inace, ja ga zovem Dejan...nekako odgovara.
 
moj je gvozden...em mi se tako pradjed zvao pa gajim lepu uspomenu em mu bash onako pristaje...kad bi ga vido i da te neko pita kako se zove na keca bireko "gvozden"...tog je kova...moj voljeni penis...moj velelepni penis...o penise moj sretjo i radosti moja...
 
AntunTun:
ne lupetaj...za autofelacio ne morash nishta da vadish...a sad ti meni reci kolki je tebi iq kad mislish da mozhesh "ischupati" 3 prshljena iz kichme...

koja sirovina...super neshto...
Prvo, ne lupetam,
Drugo nemam nameru da radim auto-felacio
Treće, mnogi, da bi to uradili, morali bi da imaju ili veliku kitu, ili super gumiranu kičmu, ili da vade pršljenove i duži jezik od IQ
A IQ 135
 
alex_cool:
Ne, ne i ne.
Ne nije moj kult, nije moj odraz muskosti, ne okupira me.
Mirno spavati? Pa to je samo deo tela.
Covece...kladim se da pricas sa njim sa vremena na vreme, mozda dok ga timaris i mazes. Dao bih novca da saznam sta mu govoris, i sta ti on uzvraca.
Inace, ja ga zovem Dejan...nekako odgovara.
Nisam nigde rekao da je to tvoj kult, već većine muškaraca, i tolike s polemike vode po tom pitanju da je prosto dosadno.
Ne pričam sa njim, samo mu nekad tepam.
Što se tiče novca, dogovorićemo se na PP:)))
Ne mažem ga često, možda dva puta godišnje kada mažem telo jer imam suvu kožu na nogama. Inače to oko mazanja mi je palo napamet da pitam, jer sam nešto mazao noge i pomislih " Pa i na njemu ima kože, da li i to treba mazati"? Pa sam hteo da vidim da li to treba ili ne!
Meni inače jeste deo muškosti, ali nikako jedini!!!!!!
Mirno spavati, mislim na one koji eventualno imaju nekih problema oko Kinga, a ustvari nisu u stanju da sagledaju svoj problem realno, pa im san ne dolazi.
Inače, zovem ga Milorad,
 
vila_raviojla:
Ma momci samo opusteno.
Nesto ste zestoko krenuli.
Nego da vi lepo napravite "izlozbu" pa publika da prosudi :) :) :) :)
Nije ovde reč o dokazivanju veličine, već ako neko prosto hoće da diskutuje o kultu, ali kao što neko već reče " oni koji imaju problem, ili misle da ga imaju, neće ni da učestvuju", a upravo je zbog takvih i pokrenuta tema.
Izložba, ako te interesuje, može da se ugovori tebi na PP.
 

Back
Top