Ugly Kid Joe

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Ne videh da se za sve ove godinice mog boravka na forumu spomenuo ovaj band, a spominju se neki koji im nisu ni do kolena... :lol:
Ajde da cujemo sta forumasi koji su ih culi misle o njima.
Sto se mene tice, imam sve sto su izbacili (cela cetiri albuma), i Motel Californija im je ubedljivo najjaci album.

Inace, verujem da su velikoj vecini poznati po stvari koja se zove Cats In The Cradle... OK, dobra je ali imaju manje poznatih a daleko boljih stvari.
 
uuuuu gde ih nadje! :) :D
ja obozavam navedenu pesmu, ona je, nazalost jedino sto sam cula od njih!
uvek me nasmeje ta pesma... bas bih volela jos nesto da cujem od njih, hm, nikad mi to nije palo na pamet hehe good idea!
 
a, da... da pojasnim ,ne nasmeje me text pesme ili sta ti ja znam... nego jednostavno kvalitet, potpuno te obuzme and it makes you smile... ne znam izgleda da objasnim...

hm, everything about you?
to je njihovo?
:/
hm
 
IvAnA:):
Hmmm...mislim da su josh poznatiji po Everything about you...


Moguce... ja sam poceo da ih slusam kada su uradili spot za Sandwich... tako da uvek kada pomislim na njih imam asocijaciju na pomenutu pesmu... Mada, veliki broj mojih prijatelja umire za Cats In The Cradle, pa sam otuda i pomislio da je to nesto po cemu su prepoznatjivi. ;) Mada i ta koju ti spominjes se vrtela kojekuda a i jos uvek se vrti...
 
Nadya:
uuuuu gde ih nadje! :) :D
ja obozavam navedenu pesmu, ona je, nazalost jedino sto sam cula od njih!
uvek me nasmeje ta pesma... bas bih volela jos nesto da cujem od njih, hm, nikad mi to nije palo na pamet hehe good idea!


Ne znam da li koristis Torrent, ali tu ih mozes naci. Ja sam imao neku kasetu koju sam razvalio od slusanja, bejase to bas poslednji album, pa sam je pre par dana nasao u toj guzvi kaseta koje jako retko slusam zbog dotrajalosti, i pozeleo da nadjem na netu nesto od njih. To su one uspomene iz srednje skole, band koji sam jako voleo i koji i dana cesto slusam, tehnika je u medjuvremenu napredovala samim tim i mogucnosti, pa su prohtevi postali "gori".
Dakle, potrazi ih na Torrent sajtovima, mislim da kompletna diskografija pristojno kompresovana ima oko 160mb, sto i nije previse uzimajuci u obzir da se tu nalaze 4 albuma.

Evo ti zgodne alatke za pretragu Torrenta Torrents Search Engine .
 
Nadya:
a, da... da pojasnim ,ne nasmeje me text pesme ili sta ti ja znam... nego jednostavno kvalitet, potpuno te obuzme and it makes you smile... ne znam izgleda da objasnim...

hm, everything about you?
to je njihovo?
:/
hm

Da njihovo sa istog albuma odakle je i Cats In The Cradle. Inace album se zove America's Least Wanted (iz 1992.g.), takodje dobar album.
 
nikodim:
Ajde da cujemo sta forumasi koji su ih culi misle o njima.
.

pa evo nikodime
ukj su bili stvarno dobar bend
back in the days
cats in the cradle je samo jedna
od gomile dobrih pesama,
mada mi tada nisu mnogo znacili
kao neki drugi,
ali ko sto rece motel california...
tu sam bas poceo da ih zesce slusam...
a onda pevac ode covek napusti sve
i tako se raskantase posle zadnjeg albuma

da ne poverujesh :shock:
B00004SB3P.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

B000001EE3.01._SCLZZZZZZZ_.jpg

B000001DVV.01._SCLZZZZZZZ_.jpg
 
lick my finger:
pa evo nikodime
ukj su bili stvarno dobar bend
back in the days
cats in the cradle je samo jedna
od gomile dobrih pesama,
mada mi tada nisu mnogo znacili
kao neki drugi,
ali ko sto rece motel california...
tu sam bas poceo da ih zesce slusam...
a onda pevac ode covek napusti sve
i tako se raskantase posle zadnjeg albuma


Zaboravio si As Ugly As They Wanna Be, nisi stavio taj omot... ;)

Steta sto su se raspali, Motel Californija im je zvucao najzrelije, najbolje, rekao bih da su imali jos koji album posle njega da bi i on bio odlican.
 
Apach:
E pevac UKJ je stvarno bio zzessca faca, lood totalno, obozzavala sam ga od momenta kad sam ga prvi put ugledala ...


Da, prava faca... ma ceo band je skup faca... ozbiljno, ludi su bili mnogo dobri dok su "cukali". Ali, sve sto je lepo kratko traje...
Jel imas ti onog cicu ciju stvar su svirali?
 

Back
Top