Mrzim Suboticu!!!

Bila sam u Subotici dva puta... Zao mi je sto nisam prosetala i videla ceo grad... nesto me je omelo... :wink:
Ali cinio mi se lep grad... centar je lep...
Drugo je sto si ti navikao na veci grad... ali odvicices se... Sta bi bilo kada bi svako ko je studirao u BGD ostao u njemu... imao bi 4 miliona stanovnika...
 
Zivela sam dve godine u Subotici,i zaljubila sam se u taj grad...kakav god da imas problem nije mi jasno kako te bar od tih tvojih Suboticana nije sramota da tako pricas.I ja ne volim svoj grad(kao ni vecina nezaljubljena u sugradjane ,valjda),al ipak cutim.nadam se da si me razumeo :?: veliki pozdrav za Suboticu!!!
 
Mislim da nisi upoznao prave ljude u Subotici...sam grad je vrlo lep i daleko je od sela.Ljudi su ljudi a ponasaju se onako kako se ti postavis sa njima.Sam tempo sam nameces i zivis kako ti hoces...
 
SUBOTICA JE NAJLEPSI I NAJKULTURNIJI GRAD U KOJEM SAM BIO U ZADNJIH PAR GODINA...IZGLEDA DA NESTO NIJE U REDU SA COVEKOM KOJI SE ZALI...KADA GRANE SUNCE IDEM PONOVO,DODJITE I VI DA SE NADJEMO U ONIM LEPIM KAFICIMA PO CENTRU NA KAFICI :lol: :D :lol: :D
 
Suboticani grese sto svima otvaraju sirom vrata, a oni posle pljuju po njima. 'ebo ih voz koji ih don'o!
Subotica je MOJ GRAD koji ima kulturu i tradiciju. ali ne tradiciju ratovanja, nego demokratije! Pogledajte istorijske knjige pa cete naci da je Subotica bila treci grad po velicini (ispred Beograda) kada je stvorena KSHS.
[/b]
 

Back
Top