Za posetioce sa jeftinijim ulaznicama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.404
Овај форум је отишао у неповрат, па што онда да се не одам. Мислио сам да се играм још пар недеља, али чему сад то. Уопште, овде се и политички прегања око глупости, док лидер „једине преостале суперсиле“ (како воле себи да тепају) чује гласове у глави. И чему све онда? Да се бринемо око небитних проблема док се прети нуклеарним нападима?!?
Ако је и до тих парохијалности и ситних подела, како је на другим форумима (НИН писао углавном коректан текст о томе), а овде није ни то доста него се иде најниже докле се на интернету може отићи – објављивањем туђе приватности. И шта сад правимо се ко да ништа није било? Може, тек кад они који то раде добију по пичци, управа врати стање на оно како је било пре и установе се механизми да се ТО више не понавља. А сада да ви кажем нешто, свакоме понаособ.

Lilu:
Можда си ти иначе ОК особа. Али због позиције на Крсти коју имаш пристала си да будеш камен у туђој руци. Кажеш да те политика не занима и да си дошла само ради неких (општих) стандарда понашања. Па онда је требало да прво видиш ко крши те стандарде, а не да се понашаш по пријави. Овако си постала „колатерална штета“.

Jomini:
ОК си лик, и жао ми је што си се нашао у унакрсној ватри. Но и за тебе је време да размислиш вреди ли све оно што радиш. Кажем да си ОК, јер слажем се Марлоном који рече како ти урадиш оно што мислиш да треба, а не паламудиш около ко неке појаве. Идеолошки знам да нисмо на некој страни, ја сам имао примедбе, али ни по јада због тога – јер знам да не мора све бити по моме.

Iron Lord:
Са клоновима не разговарам. Две године нула постова, овде смо ради чета, а сада би да се модерише. Ма није него!

Dlakava_Strvina (и све његове инкарнације):
Подсећам да сам те питао и нисам добио одговор – Шта имаш против да се дињим овде онима који се нама (Србима) диње у реалности!? Ја сам изнео своју тезу да овакви форуми имају улогу коју су некад имале јуначке песме и до сада нисам добио ваљани контрааргумент. Ма није ваљда да ће нас бомбардовати зато што по Крсти пљујемо по Американцима. Ију комшинице ма није могуће...
Као претворио би Крсту у место где се „озбиљно дискутује“... Па ајде да прво кренем од себе. Ред је. Ја и када говорим својим именом и презименом не морам бити озбиљан, а тек ме заболе што ћу то овде где се потписујем као Глас Сауронов или Дух са секиром који хода, алиас Загор те-неј. Еј бре, лик из стрипа! А шта тек рећи за онога који не зна да ли је улогован као ’Major Tom’ или ’Kohen’. Да и не говоримо како на озбиљност и поштовање формалног Правилника и неких интереса Крсте инсистира неко ко се крстио као Dlakava_Strvina (што би реке Оља Блебећковић: 'Шта то нешто духовито?). И онда је као увреда кад му кажеш да је лешина.
Ајде можда је Марлон параноичан. Можда. Али како бре 'случајно Длакави прети свима редом како ће звати управу што га вређају, при томе све редом вређа ОН, мене зове 'Перица (није тешко провалити да ми то није име)... Онда стави на свој аватар GAME OVER, и пар сати касније улеће Лилу да чинодејствује. Па је ли неко мисли да смо ми сисали весла...
Уосталом, јеб'о ти ја матер.
Да се свашта изгугловати:
http://br.geocities.com/dlakavi_strvinar/

А ни овај текст није лош:
http://forum.krstarica.com/threads/96122

п.с. А у себи се мислим – ма једи говна!
 
Ма брате интифада, нема друге

ParisRiot144.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top