Svirka u Šestoj gimnaziji

skituljko_sestar

Zainteresovan član
Poruka
114
15. aprila u 20 i 30 održaće se svirka u dvorištu VI gimnazije :grin: :grin: :grin: .Sviraće sledeće grupe
Wet dreams, Sinestezija, Crossroads, Nexud, i Twister.Većina bendova nisu afirmisani ali su na audiciji pokazali kvalitet.Ufur je 100 kinti :-( , a kes ce delom biti namenjen za opremanje sportskih terena Šeste (da bi posle mogli da organizujemo i turnire), a delom u humanitarne svrhe. 8) 8) 8)
 
skituljko_sestar:
+

pa poslednja nedelja maja, mozda prva juna 3,4,5 jun najverovatnije.
Treba nam vremena da organizujemo a i ima sta da se u medjuvremenu radi :neutral:
Pokusaj da napravis malo bolje marketing,mislim barem nek prodje knjiga obavestenja,jer mnogi ne citaju ono i nisu imali pojma,i kada bi se tacan termin znao,tj. ovg puta je prvo bio petak,pa je naknadno prebaceno za subotu...
 
micka_88:
Pokusaj da napravis malo bolje marketing,mislim barem nek prodje knjiga obavestenja,jer mnogi ne citaju ono i nisu imali pojma,i kada bi se tacan termin znao,tj. ovg puta je prvo bio petak,pa je naknadno prebaceno za subotu...

Nisi upravu.Od pocetka marketinga je bila subota jos otprilike dve nedelje pre koncerta.U svakom slucaju sledeci put cemo raditi sa vise flajera i bolje organizovati lepljenje postera.A da inace nisu znali oni koji nisu hteli...Svako koga je interesovala svirka znao je kad je i dosao je. ;-) :cry:
 
skituljko_sestar:
Nisi upravu.Od pocetka marketinga je bila subota jos otprilike dve nedelje pre koncerta.U svakom slucaju sledeci put cemo raditi sa vise flajera i bolje organizovati lepljenje postera.A da inace nisu znali oni koji nisu hteli...Svako koga je interesovala svirka znao je kad je i dosao je. ;-) :cry:
Nisu upravu,ponavljam da se mnogi na pr. ne druze sa ovima iz bendova,pa nisu upuceni u te stvari,ali ipak bi zeleli da dodju,i cini mi se da su prvi plakat postavili u ponedeljak,nedelju dana pre svirke,i da je na njemu stajao petak(mozda i gresim)...
I reci mi da li je tesko da prodje obavestenje,koji je problem...
 
Ma bila sam ja,ne pricam za sebe,video si me i klimnuo mi glavomukoliko uopstte znas ko sam
Nego u prvom licu pisem za mnoge iz mog odeljenja,koji nisu imali pojma za odrzavanje,ja ih nisam zvala jer sam bila sa mladjim bratom,a kada sam im pricala kako je bilo nekima je bilo zao sto nisu dosli,jer iako mnogi ne slusaju tu vrstu muzike,voleli bi jednostavno da vide kako sve to izgleda...
Neka sada ovo bude kraj,jer i ja dalje ja stojim pri svome,a ti svome...
Brzo ce jun,i nova svirka,A NA GRESKAMA SE UCI,pa se nadam i pretpostavljam da ce biti bolje organizovana i posecena od ove...
 
micka_88:
Ma bila sam ja,ne pricam za sebe,video si me i klimnuo mi glavomukoliko uopstte znas ko sam
Nego u prvom licu pisem za mnoge iz mog odeljenja,koji nisu imali pojma za odrzavanje,ja ih nisam zvala jer sam bila sa mladjim bratom,a kada sam im pricala kako je bilo nekima je bilo zao sto nisu dosli,jer iako mnogi ne slusaju tu vrstu muzike,voleli bi jednostavno da vide kako sve to izgleda...
Neka sada ovo bude kraj,jer i ja dalje ja stojim pri svome,a ti svome...
Brzo ce jun,i nova svirka,A NA GRESKAMA SE UCI,pa se nadam i pretpostavljam da ce biti bolje organizovana i posecena od ove...

Ma na kraju sta je bilo je nebitno. Jedino je bitno da je na svirci bilo 500 ljudi. Sad gledamo u buducnost, cekaju nas novi izazovi.
Hvala na savetima u svakom slucaju...
 

Back
Top