Sta,gde i kako?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: Sta,gde i kako?

Početnik darth ani (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta,gde i kako?

Hteo bih da vas pitam dve stvarcice,i zahtevam sto vise odgovora,a evo i pitanja:
    Koliko otprilike kosta satelitska antena,I VRLO VAZNOa li moze da prima Australijske programe?

HVALA! :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Sta,gde i kako?

Koji su to "Australijski programi" tj kako se zovu.
    Antena cca20e
    Od pamtiveka ljude muče dve stvari:
    1. Ko je izmislio rad?
    2. Zašto ga ostali nisu odmah ubili!!!!!!!!

Moderator DanijelVR (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

zavisi u kom delu sveta zivis i koji te sateliti pokrivaju.
    koji su to programi?

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Sta,gde i kako?

Zivim u novom sadu i hteo bih da gledam australijski cartoon network.
    A niste mi odgovorili koliko ta stvar uopste kosta.

Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Pre svega izvini sto si ovoliko cekao na odgovor cartoon network imas na hodbirdu i na astri je u paketu d+ odnosno spanci a za hodbird imas nekoliko verzija.Trenutno ss2 od 70-80eura a ove programe mozes da gledas preko nje za dz.
    PozZ

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DanijelVR
    Pre svega izvini sto si ovoliko cekao na odgovor cartoon network imas na hodbirdu i na astri je u paketu d+ odnosno spanci a za hodbird imas nekoliko verzija.Trenutno ss2 od 70-80eura a ove programe mozes da gledas preko nje za dz.
    PozZ
    Hoces da kazes da je cela satelitska antena same nekih 70 EVRA!!!! :-o

Zainteresovan član ssky (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Red face Re: Sta,gde i kako?

Citat Original postavio darth ani
    Hoces da kazes da je cela satelitska antena same nekih 70 EVRA!!!! :-o
    a u bre darth!!!!
    ssky

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ssky
    a u bre darth!!!!
    What???

Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

ssky je mislio da citas medju redove kako kaze nas narod odnosno ja sam ti reko koliko kosta ss2 70-80e a zokky di je dao cenu antene 20e.
    pozZ

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

ssky je mislio da citas medju redove kako kaze nas narod odnosno ja sam ti reko koliko kosta ss2 70-80e a zokky di je dao cenu antene 20e.
    pozZ
    Koliko sam te razumeo,hoces da mi kazes da je taj ss2 satelitska antena sa celom opremom,kosta nekih 70 evra i moze se preko nje gledati (NAJBOLJI) Australijski CartoonNetwork???
    Ako je tako,daj mi neki broj telefona gde mogu kupiti tu Super(sayjan )Stvarcicu.
    Ako nije tako,onda mi malo pojasni stvar!

Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Thumbs up Re: Sta,gde i kako?

Ss2-Sky star 2 ti je kartica namenjena za kompjuter i preko nje mozes da gledas sve satelitske programe otkljucane i one koji su zakljucani ali samo uz postojeci kljuc.Ako kupis ss2 potrebno ti je jos lnb-digitalno oko i tanjir i to je cela filozofija.ss2 imas u svim prodavnicama kompjuterske opreme.za te pare je odlicna.
    PozZ

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ss2-Sky star 2 ti je kartica namenjena za kompjuter i preko nje mozes da gledas sve satelitske programe otkljucane i one koji su zakljucani ali samo uz postojeci kljuc.Ako kupis ss2 potrebno ti je jos lnb-digitalno oko i tanjir i to je cela filozofija.ss2 imas u svim prodavnicama kompjuterske opreme.za te pare je odlicna.
    PozZ
    A koliko kostaju lnb-digitalno oko i tanjir?

Učlanjen
    30.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Arrow Re: Sta,gde i kako?

A koliko kostaju lnb-digitalno oko i tanjir?
    pa zavisi lnb ti je od 10 evra pa nadalje a antene možes naći od 15 evra pa nadalje zavisno
    od veličine.Ja imam jednu od 60cm i hvatam 75 od sto kanala a imam i jednu od 130cm i sa njom hvatam sve.
    Astru možes hvatati sa 60cm a od sledećeg meseca možeš hvatati i hot bird-13e sa istom, jer u pogon stavljaju satelit sa jačim signalom.
    ssky

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ssky
    pa zavisi lnb ti je od 10 evra pa nadalje a antene možes naći od 15 evra pa nadalje zavisno
    od veličine.Ja imam jednu od 60cm i hvatam 75 od sto kanala a imam i jednu od 130cm i sa njom hvatam sve.
    Astru možes hvatati sa 60cm a od sledećeg meseca možeš hvatati i hot bird-13e sa istom, jer u pogon stavljaju satelit sa jačim signalom.
    Koliko bi onda kostalo UKUPNO da kupim taj inb od nekih 15-20 evra + tu antenu od 130cm.
    I odgovori mi koliko cartoon networka hvata ta od 130cm,i DA LI TU IMA (po meni najbolji kanal na svetu) Australijski Cartoon Network!??

I da li (ako po nekoj mogucnosti uspem da nagovorim kds-ns) kds moze da pusta australijske kanale???(AU CN)

Početnik
    Učlanjen
    19.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

idi do
    http://www.elitesecurity.org/
    imas do bola dobro objasnjene i sazvakane teme i cena i satelita koji se mogu hvatati (pardon primati signal) i uputstva za montazu.
    Jos probaj i
    http://www.hobby.co.yu/index.html
    http://www.montsat.cg.yu/
    generalno UKUPNO sa SS2 oko 110-120

Učlanjen
    30.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Arrow Re: Sta,gde i kako?

Koliko bi onda kostalo UKUPNO da kupim taj inb od nekih 15-20 evra + tu antenu od 130cm.
    I odgovori mi koliko cartoon networka hvata ta od 130cm,i DA LI TU IMA (po meni najbolji kanal na svetu) Australijski Cartoon Network!??

I da li (ako po nekoj mogucnosti uspem da nagovorim kds-ns) kds moze da pusta australijske kanale???(AU CN)
    Mislim da si u velikoj zabludi što se tiče recepcije AUSTRALIJSKOG kartun netvorka.
    Australijski kanali na područiju evrope mislim da nepostoje i čak da imaš antenu od 10metara u prečniku nebi mogao da primaš signal australijske televizije u ostalom moždan grešim i za svaki slučaj proveri na kingofsat.net pa vidi.
    A ja hvatam jedan engleski ili ako hoćeš taj sa audio fra i špan.
    ssky

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hmmmm... VIdim da covjeku preporucujete SS2 na racunar..

Niko se ne sjeti da napise da mozda lik zeli i neki digitalni resiver..

mada iskreno lakse je otkljucavati sa SS2 ali i dosta resivera moze da radi to isto, s tim da je procedura nesto komplikovanija..

U kranjem slucaju i sam sam nov u ovoj materiji pa ne mogu mnogo detaljisati..

Koliko sam imao prilike da procitam, ne znam da se neki AU kanal, pa i pomenuti CN emituje za podrucje evrope tako da od ovog kanala nema nista pa ni preko kds-ns cak i da imaju volju da ga emituju kroz kablovski sistem..

S toga, imas vise opcija da potrazis sto te interesuje>

Preporuka ti je da pogledas sledece linkove>

http://www.exyusat.com/index.php?&&CODE=autologin&fromreg=1
    http://www.montsat.cg.yu/maj2004.php
    http://www.satelitskiforum.net/wbb2/

Uzivaj

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Proveri ovde http://www.lyngsat-address.com/tv/Australia.html a koliko se meni cini u Australiji NE hvataju Cartoon Network.
    Sve u vezi satelitskih kanala i podrucja na kojem se mogu primati nacices na stranici http://www.lyngsat-address.com/tt/Top-Channel-Satelit.html.
    Snop koji emituje doticni satelit pokriva samo Australiju( NEMA SANSE DA TAJ SNOP POKRIVA EVROPU) ,ali postoji mogucnost da neki drugi satelit emituje isti program ali na drugo podrucje ,pa tako i na nas kontinent.
    Svaka prodavnica Satelitske opreme prodaje i SS2 karticu,a ako ne uputice te gde i ko ima(prosetaj malo).
    CENA! Zavisi sta zelis. Fixni sistem ( pracenje programa sa 1 satelita) kosta oko 100-130e
    15-20e tanjir,
    10-15e LNB,
    70-80e kartica,
    Plus troskovi :koaksijalni kabel ,Nosac antene (neka sipka ili konzola), tipla, srafce,
    U slucaju da zelis pratiti vise satelita ( bez motora) treba polarmount (mala skalamerija koja se montira na antenu i omogucava rucno okretanje antene ) kosta oko 25e.
    Ako pak zelis motorizovani sistem na kompjuter to je jos plus oko 60e (daisec motor) ili oko 120e sa ozbiljnijim motorom i pozicionerom.
    Ako nesto fali dopunicu,cene su otprilike i variraju od prodavca do prodavca (ko koga i kako za**)
    1. Ko je izmislio rad?

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Znaci da AU CN ne mogu dobiti,a da Satelitska sa svim sranjima kosta oko 120e i da mesecno placanje satelita kosta oko 60e???

I koliko sam razumeo oces da kazes da Australijski Cartoon Network ne postoj ili da ga je nemoguce dobiti...sve jedno,ako nemoze taj da li bi onda mogo Americki Cartoon Network???

A ako ne ni to,kazite mi koj jos Cartoon Network ima DragonBall Z i da li ga je moguce dobiti! :-D

Ipak....ja sve ovo radim radi jednog crtaca.

Moderator proka (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1123

a sta je sa obn, nova............ne vidim ih zadnjih dana
    zivot je previse kratak da bi pio lose vino :)

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Slusaj...Od 'nasih' kanala ja jedino gledam obn novu i naravno rtl televiziju!
    Ali ipak ova tema nema veze s tim,pa mi molim vas odgovorite na proslo pitanje . (postavio sam ga kao odgovor na ovu temu)

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Znaci da AU CN ne mogu dobiti,a da Satelitska sa svim sranjima kosta oko 120e i da mesecno placanje satelita kosta oko 60e???

I koliko sam razumeo oces da kazes da Australijski Cartoon Network ne postoj ili da ga je nemoguce dobiti...sve jedno,ako nemoze taj da li bi onda mogo Americki Cartoon Network???

A ako ne ni to,kazite mi koj jos Cartoon Network ima DragonBall Z i da li ga je moguce dobiti! :-D

Ipak....ja sve ovo radim radi jednog crtaca.
    AU CN nikako, ni ne postoji ( klikni na link i prikazace ti se lista Australijskih kanala) a drugi link te vodi u meni pa biraj region .

Sve moze da kosta i 250e ( nema reci o mesecnoj pretplati , pa napisao sam cene otprilike pa ti sabiraj )

Trenutno "rade" tj.mogu se gledati Francuzi na HotBirdu,i tu imas crtaca.

KOLIKO PARA TOLIKO I MUZIKE.

Mesecna pretplata ,LEGALNO, kosta od oko 150 do 250 e a za sta je potrebno da imas priemnik( risiver sa CL slotom , da ima mesto i za karticu velicine i oblika HALOkartice)
    ili pak SkyStar 1 karticu ,koja ima slot za CAM.
    Sve sto se prati preko kompjutera spada u domen piraterije i nije zagarantovano koliko ce i dali ce kanali raditi ( didtributer promeni kljuc i nastaje crnilo na ekranu,trenutni slucaj sa D+ kada ce proraditi ponovo i dali ce nezna se.)
    1. Ko je izmislio rad?

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zokky
    AU CN nikako, ni ne postoji ( klikni na link i prikazace ti se lista Australijskih kanala) a drugi link te vodi u meni pa biraj region .

Sve moze da kosta i 250e ( nema reci o mesecnoj pretplati , pa napisao sam cene otprilike pa ti sabiraj )

Trenutno "rade" tj.mogu se gledati Francuzi na HotBirdu,i tu imas crtaca.

KOLIKO PARA TOLIKO I MUZIKE.

Mesecna pretplata ,LEGALNO, kosta od oko 150 do 250 e a za sta je potrebno da imas priemnik( risiver sa CL slotom , da ima mesto i za karticu velicine i oblika HALOkartice)
    ili pak SkyStar 1 karticu ,koja ima slot za CAM.
    Sve sto se prati preko kompjutera spada u domen piraterije i nije zagarantovano koliko ce i dali ce kanali raditi ( didtributer promeni kljuc i nastaje crnilo na ekranu,trenutni slucaj sa D+ kada ce proraditi ponovo i dali ce nezna se.)
    Mozda mislite da ne postoj,ali evo dokaza da ga ipak ima! www.cartoonnetwork.com.au A sta je sa americkim Cartoon networkom,onaj preterani sa DragonBall Z???

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ej,vi to mene zezate :x ???Upravo sam bio tamo,i postoj!!! 11.od gore sa desne strane(desna kolona!)

Evo i sajta:http://www.lyngsat-address.com/cc/Cartoon-Network-Aus.html

Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    0

A sta sa ovim: http://www.lyngsat-address.com/cc/Cartoon-Network.html

I,ako bi neko bio dovoljno ljubazan da li bi mi mogli reci koje bi sve cartoon networke mogao gledati iz amerike(kao kontinenta). :???:

Slične teme

1. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 09.09.2007., 19:28
  2. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.12.2006., 01:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •