Fantazije

merija

Početnik
Poruka
18
Savremeni muskarac mora znati kako misli savremena zena. A to se najbolje vidi iz knjige Anatolija Tosa "Fantazije zene srednjih godina". Proverite, najcitanija knjiga u Rusiji za poslednjih pet godina! : :)
 
Ta knjiga je prevara... Otprilike kao i vodica koja leci sve bolesti. Haj'te molim Vas; ko jos moze da pronikne u nacin funkcionisanja zenskog mozga? I to jos muskarac...
Ta tajna ce biti razotkrivena, tek nakon ostvarenja sna o putovanju kroz vreme... A mozda ni tad.
Uostalom, kao da je to bitno...
 
Jedna studeija kaze da dok muskarci fantaziraju o poznatim zenama, zene fantaziraju o nepoznatim muskarcima. Ne bih rek'o da je skroz tacno, ali ima smisla.
 
Lexa:
Neočekivano pozitivan i lep odgovor od tebe, Juliane :lol:
Bar sa moje strane :shock:
Drugim recima:
"Juliane, jesi zenomrzac, ali ti se ovo neocekivano omaklo."
Joj, nemoj da me hvalis 'leba ti. Ne znam sta da radim s tobom... Ti si jedina osoba koja mi je ikad rekla ili o meni pomislila to sto ti mislis. Makar, da ja znam...
 
"Parfem" - Patrik Ziskind. Mislim da ce to biti po tvom ukusu.
Ako pozelis nesto veselije, uzmi knjigu koje sam se bas nekidan setio, pricajuci sa jednom drugaricom. Verujem da je nacin na koji je pisana, takodje primeren tvom nacinu razmisljanja. U pitanju je knjiga "Slucajevi" - Danil Harms.
 
PLAVA SVESKA No 10

Bio jednom jedan riđi čovek, koji nije imao ni oči ni uši. Ni kosu on nije imao, tako da su ga ''riđim'' uslovno zvali.
Da govori, nije mogao, jer nije imao usta. A nos, takođe, nije imao.
Nije imao čak ni ruke ni noge. Ni stomak nije imao, ni leđa nije imao, ni kičme, niti bilo kakvih drugih unutrašnjih organa. Ništa nije imao! Tako da je nejasno - o kome je reč.
Pa, bilo bi najbolje da o njemu više ni ne govorimo.
 
teFko ovo, teFko ono....i ondaK kako NIJE lakše sa brbljivim ženama?!! JESTE lakše, sve ti kažu lepo čovečanski šta misle i o ćemu sanjaju i čemu se se nadaju....jus fit in :lol:


super ti je priča, Pjafe, jel to Danil Harms? :)
 
Bez znaka navoda, ali svejedno, evolucija je nemilosrdna prema debilima..

Parfem je super, takođe, ali brže čitajte, brže..zakasnićete u Jevropu.
Merija je ispamovala Forum, kao niko dosad.
 
Ova moja je u izdanju "Knjizare Teatar" iz... gle, Zrenjanina. Ali zakleo bih se da sam bash skoro negde video "Sluchajeve" u paketu sa "Arhimedovom kadom" i mozebit josh nechim (malo mi je blurovano u secanju)... Tvrdi povez, Harmsova fotografija na koricama...
 
Ukebala!? :shock:
DD, moraš da апдејтујеш informacije s vremena na vreme, opet poslednja stižeš na cilj! :D

E danas sam htela da menjam avatar, al evo neću još neko vreme, drag mi je zbog tebe. I fotku tašne obavezno da mi priložiš! vrc vrc štrik štrik! :D
 

Back
Top