PATIKE

Adidas_Logo_Branding_2.jpg
 
Pozdrav,
ja sam iskopala singidunumsport na face, original su patike.
Tu je uvek najbolje da gledate cene kod patika, verujete imam iskustvo....to vam govori sve
ako hocete kvalitet
 
Zbog vaše bezbednosti nećete biti pušteni unutra! Pomerite se pola metra, čulo se ispred Hale 9 na Sajmu, gde na stotine ljudi čeka da kupi patike
Rasprodaja patika koje su pokisle, u "Sport visionu", izazvala je opšte gužve i haos ispred sale gde ljudi čekaju da ih puste unutra.



"Zbog vaše bezbednosti nećete biti pušteni unutra! Pomerite se pola metra", čulo se ispred Hale 9 na Sajmu, gde na stotine ljudi čeka da kupi patike (2014)....
 
Nikada. Ja i kada odem licno da probam cesto mi se desi da probam patike i da mi u prvi mah deluje da su mi taman, a kad stignem kuci zakljucim da sam se presao. Najcesce kupim malo vece patike pa mi bude nezgodno za hodanje.

Tako da ne bih kupio nikada patike dok ih ne istestiram malo. Jedino bih mogao da porucim patike koje vec imam i za koje znam koji je broj odgovarajuci, posto ih vec nosim.

Inace sam kupovao patike uvek u ovim vecim prodavncama (SportVision, Djak, Planeta). Da li mozete da navedete mesta po Beogradu gde se mogu naci zanimljivi modeli? Ne mislim na brendirane prodavnice tipa Addidas, Reebok, Nike ili na Buzz radnje koje imaju iste modele kao i sve prethodno navedene. Mislim na neke modele patika koji su manje sportsk,i a i manje zastupljeni od standardnih.
 
Patike ne kupujem u domacim shopovima ,samo ino....

- - - - - - - - - -

Gde ih kupujete?
Koje su najbolje po vasem misljenju?
Ja sam pre kupovala skechers, ali isam nesto zadovoljna kvalitetom :roll: , mada ima jako lepih. :D
Sad sam se nalozila :) na neke Cat, ali nisam sigurna koliko da ocekujem da mi traju?
E, da i Nike su dobre. SPortske.

Profi Nike su najbolje ,nema boljih patika na kugli zemaljskoj ,godinama mogu da se nose ,one i dalje kao nove izgledaju ..znam sta pricam.
 

Back
Top