PATIKE

2635792705_2385ea847d.jpg

Ee samo da ih opet naprave

ekstra su!
 
U tom diskontu su cene nize i do 25% od ostalih Sportvision maloprodajnih radnji,a i uopste...

Npr. Reebok classic su svugde oko 6.000,tamo su 4.500 din.

Cini mi se da su cene na sajtu iz maloprodajnih radnji,treba otici u diskont i snimiti cene!
 
Gde ih kupujete?
Koje su najbolje po vasem misljenju?
Ja sam pre kupovala skechers, ali isam nesto zadovoljna kvalitetom :roll: , mada ima jako lepih. :D
Sad sam se nalozila :) na neke Cat, ali nisam sigurna koliko da ocekujem da mi traju?
E, da i Nike su dobre. SPortske.
isključivo nosim bele starke, a deca nike...vrlo sam zadovoljna i jednim i drugim, kvalitetne su i lepo izgledaju.
 
Gde ih kupujete?
Koje su najbolje po vasem misljenju?
Ja sam pre kupovala skechers, ali isam nesto zadovoljna kvalitetom :roll: , mada ima jako lepih. :D
Sad sam se nalozila :) na neke Cat, ali nisam sigurna koliko da ocekujem da mi traju?
E, da i Nike su dobre. SPortske.

Ja kupio neme CAT pre 2 godine i jos ih obuo nisam hahahhah!! Ali extra su. Prosto mi zao da ih nosim i unistavam :D

A inace samo Reebok od patika nosim mada izbor patika u BG je ocajan,takodje i kvalitet je sumnjivog porekla a cene su bruka.
 
pa da..ali to su cene u njohovim "regularnim" radnjama,u ovom diskontu je jeftinije
inace...koleginica kupila Reebok classic negde preko puta Arene za 3.500,a svugde su oko 6.000,u ovom diskontu su 4.500.
 
pa da..ali to su cene u njohovim "regularnim" radnjama,u ovom diskontu je jeftinije
inace...koleginica kupila Reebok classic negde preko puta Arene za 3.500,a svugde su oko 6.000,u ovom diskontu su 4.500.

A znam to je kod mene u kraju....zato se i cudim ovim cenama.
Ja imam Reebok Grafit jos iz 1995-e godine....a ko nove su ....hahahhaa!!! Mogao bi mozda sad opet da ih nosim. Slicne ovim

27yvkmg.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top