Spyware

Microsoft Antispyware...najjaci je, stalno je rezidentan,a ne zauzima sistemske resurse...

*Pogresio sam u imenu programa...Program se zove antispyware, a ne antispam - takav program i ne postoji
 
Uh, ljudi al vi svasta napisaste na pitanje koje ima toliko sirok pojam kakav je recen SPYWARE...

Koji, kako, ima li ime, sta. nigdje veze, cak covjek pomenu i MS Antispam, sto pet nema veze sa spyware itd..

cccc..

majka mu stara, da postavljac teme valjda zna, sta mu je upalo, i ako zna, sta je to otkrilo taj spyware..

Daj neki podatak da konkretno pomognemo, ovako samo reklamiramo proizvode za uklanjanje Spyeware napasti..

Poz.
 
GZ:
Uh, ljudi al vi svasta napisaste na pitanje koje ima toliko sirok pojam kakav je recen SPYWARE...

Koji, kako, ima li ime, sta. nigdje veze, cak covjek pomenu i MS Antispam, sto pet nema veze sa spyware itd..

cccc..

majka mu stara, da postavljac teme valjda zna, sta mu je upalo, i ako zna, sta je to otkrilo taj spyware..

Daj neki podatak da konkretno pomognemo, ovako samo reklamiramo proizvode za uklanjanje Spyeware napasti..

Poz.

Hteo sam reci Antispyware, nego sam greskom permutovao...pogresi covek.

Znaci covek se zarazio sa spyware-om. Uzmes lepo MS Antispyware, instaliras ga, update-uješ ga preko interneta i pustiš skeniranje. On lepo nađe "napsati" i ti označiš da ih on obriše i to je to. Restart računara i nema više spyware-a, adware-a, virus skripri, autostart programa, trojanaca, backdoor-a, crva i drugih go**na.

To je to...
 

Back
Top